Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення рекламного плакату групи

Створення рекламного плакату групи

Назва:
Створення рекламного плакату групи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,69 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Зміст
ст.
ВСТУП 4
РОЗДІЛ 1 ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ 6
РОЗДІЛ 2 ВИХІДНІ МАТЕРІАЛИ 8
РОЗДІЛ 3 ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА 20
РОЗДІЛ 4 ОХОРОНА ПРАЦІ 21
ВИСНОВКИ 25
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ НА ДЖЕРЕЛА 27
ДОДАТКИ 28


вСТУП
Наше сьогодення дуже широко пов’язане з сучасними комп’ютерними технологіями, а особливо використанням Інтернет та комп’ютерної графіки. Це насамперед: проектно-конструкторські розробки, рекламна індустрія, види поліграфічних процесів, телебачення, моделювання одягу та інше.
Вже більше десяти років компанія Corel успішно представляє пакет CorelDraw для домашнього використання, що адресувалось також “напівпрофесійним” дизайнерам та іншим фахівцям.
CorelDraw є інтегрованим об'єктно-орієнтованим пакетом програм для роботи з ілюстративною графікою.
Під словами “інтегрований пакет” слід розуміти, що CorelDraw є не окремою програмою, орієнтованою на рішення якого-небудь одного чітко поставленого завдання, а сукупністю програм (пакет), орієнтованих на рішення безлічі різних завдань, що виникають при роботі користувача в певній прикладній області, а саме — у області ілюстративної графіки. Інтегрування пакету - це те що вхідні в нього програми можуть легко обмінюватися даними, або послідовно виконувати різні дії над одними і тими ж даними. Так досягається багатофункціональність пакету, можливості різних програм об'єднуються, інтегруються в єдине ціле, таке, що є чимось більшим, ніж сумую своїх складових частин.
CorelDraw є інструментом, з допомогою якого можна створити:
графіки, малюнки і піктограми;
чудові заголовки;
анімацію;
бібліотеки зображень;
фотореалістичні зображення;
девізи;
повнокольорові ілюстрації;
кінокліпи і їхнє озвучення;
зображення високої якості з оригіналу з низьким ступенем дозволу;
багатослівні і складні текстові документи;
складні креслення;
плакати, брошури, газети.
CorelDraw –це Draw, Ventura, Photo-Paint, Chart, Show, Move, Mosaic, Trace.
Тож, метою даної дипломної роботи є використання основних функцій та можливостей програми CorelDraw при створенні та макетуванні графічних плакатів.
 


РОЗДІЛ 1 ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ
Перед початком виконання дипломної роботи, отримано від керівника роботи загальні рекомендації щодо змісту основних розділів дипломної роботи, а саме:
зібрати інформацію, яка буде розміщуватися на плакатах;
створити графічні об’єкти для плакатів в одному з графічних середовищ (CorelDraw; PhotoShop);
змакетувати їх в PageMaker або CorelDraw;
вивести інформацію на друк в форматі А3 чи А1 (не менше трьох плакатів);
опис виконання роботи помістити в пояснювальній записці в основній частині.
Для створення та редагування графічних об’єктів що будуть поміщені в плакатах використовувалась програма PhotoShop — найкращий графічний редактор. Він є дуже популярним як серед починаючих користувачів, так і серед професіоналів.
З допомогою PhotoShop можна малювати нові зображення або стилізувати існуючі, робити фотомонтаж, коректувати і відновлювати фотографії.
В макетуванні плакатів та їх основному створенні використовувалась програма CorelDraw, яка призначена для опрацювання векторних зображень.
Основні характеристики векторної програми CorelDraw:
висока здатність при друці, що дозволяє друкувати намальовані об’єкти з максимально високим ступенем дозволу;
більш швидкий друк і створення малюнка на екрані. Draw не цікавлять окремі пікселі. Він повідомляє набагато менше інформації принтеру й екрану, чим програми, що малюють растрове зображення;
високий рівень редагування. Векторне зображення складається з кривих, із крапок їхнього перетинання і зіткнення, інших контрольних крапок, що визначають форму об’єкта. Цими контрольними крапками можна легко маніпулювати.
Можливо найбільш вражаючою частиною CorelDraw є те, як вона дозволяє працювати з текстом. Виличезна кількість шрифтів Type 1 і Tru Type використовуються для створення електронного продукту, а типографське устаткування дозволяє встановлювати мінімальний розмір шрифту, а потім змінювати його не змінюючи якості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Створення рекламного плакату групи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок