Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Переробка рекламної листівки (для офсету)

Переробка рекламної листівки (для офсету)

Назва:
Переробка рекламної листівки (для офсету)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,74 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота
на тему:
Переробка рекламної листівки (для офсету)
План
Реферат
Вступ
Огляд сучасних технологій і устаткування
. Професійні сканери.
. Рольові фотоскладальні автомати
. Барабанні фотоскладальні автомати
. Растрові процесори
. Типи растрів
. Кольоропробне устаткування
Аналогові кольоропроби
Цифрові кольоропроби
. Контрольно-вимірювальне й переглядове устаткування
. Програмне забезпечення для керування кольорами
Технічна характеристика і аналіз якості ілюстрацій зразку
Блок-схема
Список використаної літератури
Реферат
Дана курсова робота виконана з дисципліни „Додрукарська обробка графічної інформації” на тему „Переробка рекламної листівки”.
Загальний обсяг курсової роботи 36 сторінок. Включає в себе літературний огляд сучасного стану до друкарської обробки графічної інформації, маршрутно-технологічну карту, блок-схему.
Ключові слова: кольорокалібрування, оптична щільність, растрування, фоточутливі елементи, кольоропроба, кольороподіл, кольорокорегування, трепінг.
Вступ
Кінець ХХ – початок ХХІ століття ознаменувалися надзвичайно бурхливим розвитком технологій у світі видавництва й друку, випуску друкованої продукції, наближенням всіх етапів не тільки підготовки, але й безпосередньо виробництва поліграфії до робочого місця редактора, видавця, дизайнера. Процес друку в самому широкому діапазоні якості й видів поліграфічної продукції став більше доступний, значно спрощений для замовників. Основним компонентом цієї еволюції, звичайно, є стрімке зростання цифрових і комп'ютерних технологій, з усе більше широким використанням найсучаснішого апаратного й програмного забезпечення у всіх стадіях видавництва, починаючи з набору текстів й уведення зображень, аж до друку тиражу. Активне використання цифрових технологій приводить не тільки до створення усе більше зроблених пристроїв, але й до появи якісно нових принципів роботи. За останній рік прикладом таких нововведень з'явилися: доступні цифрові камери для фотозйомки із професійною якістю, системи кольорової цифрової печатки (Direct-to-Print) і пристрою для висновку офсетних форм (Direct-to-Plate), значно поліпшені системи кольорокалібрування на всіх етапах видавничого процесу.
Безсумнівно, що активний розвиток засобів комунікації, неймовірна популярність Internet в усім світі також вносять свій внесок в удосконалювання додрукованих і друкованих процесів, а в деяких випадках дозволяють підійти зовсім по-новому до головної мети підготовки й печатки будь-якого друкованого матеріалу наданню інформаційних матеріалів до читача або користувача інформації.
Бурхливий розвиток і розмаїтість пристроїв, систем і технологічних прийомів, використовуваних у редакційно-видавничому виробництві, постійне відновлення комп'ютерних компонентів, швидке старіння технічних рішень, все це визначає зростання ролі системного підходу до формування або модернізації технічної бази видавництв.
Огляд сучасних технологій і устаткування
Професійні сканери. Створення на комп'ютері будь-якої графічної роботи, такий як колаж, фотолистівка, обкладинка журналу або рекламний буклет, починається з підбора й уведення різних зображень. Способів зберігання графічної інформації досить багато: це й бібліотеки СD-RОМ (наприклад, Adobe Image Club Graphics), і спеціалізовані бази даних цифрових графічних зображень, і багато чого іншого. Але основним носієм графічної інформації для поліграфічних і дизайнерських потреб залишаються звичайні кольорові слайди на фотоплівці. Для оцифровки зображень із кольорових слайдів або фотографій і призначені сканери. Чим вище вимоги до якості зображення, що вводить, чим складніше сам слайд, чим більша кількість слайдів потрібно відсканувати за виділений час, тим вище вимоги, пропоновані до сканера. Для професійної роботи зі сканування використаються пристрої, що реалізують дві основні технології сканування: планшетну (площинну) і барабанну.
Планшетна технологія. У планшетній технології оригінали розташовуються на плоскому піддоні і як оптичний сенсор використається лінійна ПЗС (прилад із зарядовим зв'язком або ССО) матриця з більшою кількістю осередків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Переробка рекламної листівки (для офсету)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок