Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розрахунок дизельного двигуна

Розрахунок дизельного двигуна

Назва:
Розрахунок дизельного двигуна
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
7,73 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
КУРСОВА РОБОТА
Тема Розрахунок дизельного двигуна


Зміст
Вступ.........................................................................................4
Технологічна частина..............................................................7
Постановка задачі....................................................................9
Опис структури алгоритму……............................................10
Блок-схема алгоритму...........................................................11
Таблиця ідентифікаторів.......................................................14
Текст програми.......................................................................17
Результати розрахунків…………………......………………18
Текст програми в MathCAD...................................................19
Висновки……………………..................................................21
10. Список використаної літератури..........................................22


Вступ
На зламі століть інформаційні технології набувають вирішального значення для подальшого економічного і суспільного розвитку людства. Нові реалії вимагають революційних змін і в системі освіти. Це позначається як на змісті дисциплін, що викладаються, так і на методах навчання. Використання комп’ютерів і мережевих технологій з найдосконалішим математичним та програмним наповненням стало звичним явищем, і сьогодні без них уже неможливо забезпечити процес навчання у сучасних освітніх закладах різного рівня.
За останні кілька років інформатика (computing) як універсальна дисципліна значно розширила свої межі. Раніше вона багато в чому зводилася до комп’ютерних наук (computer science). З часом багато споріднених галузей знань влилися в інформатику і стали її частиною. Сучасна інформатика включає в себе, крім усього, сукупність знань, на основі яких проектуються нові інформаційні технології, і це забезпечує подальший розвиток в першу чергу самої ж інформатики, прискорюючи тим самим прогрес суспільства в цілому.
На сьогодні в Україні підготовка фахівців у галузі інформатики здійснюється за кількома напрямами, кожен з яких охоплює низку професій. Це, наприклад, комп’ютерні і комп’ютеризовані системи, системи автоматики і управління, інформаційна безпека, інтелектуальні системи прийняття рішень.
Але, на жаль, у різних університетах України навчальні програми і робочі плани з інформатики суттєво відрізняються за своєю структурою, що пояснюється розрізненістю науково-педагогічних шкіл та відсутністю єдиного системного погляду на склад та обсяги знань, необхідних для фахівців у цій сфері.
Результативність і якість професійної підготовки можна забезпечити тільки в межах цілісної моделі навчання, в якій галузі знань упорядковані у раціонально побудовані цикли і курси. Існування такої моделі дозволить також спростити обмін педагогічними стратегіями і засобами та створить базу для підготовки необхідних навчальних матеріалів для цих курсів.
З огляду на існування різних поглядів на професійну підготовку фахівців (це явище особливо помітне, якщо порівнювати процес навчання у різних вузах країни, зокрема у навчальних закладах різного рівня акредитації) неможливо створити одну просту модель навчання, яка б задовольняла всі навчальні заклади. Кращою стратегією, на наш погляд, є формування із всієї сукупності знань з
інформатики трирівневої ієрархічної структури.
До першого рівня слід віднести фундаментальні концепції і засади, базові для інформатики в цілому, що містять загальні ідеї, інваріантні до різних напрямів підготовки. Розуміння фундаментальних основ інформатики є винятково важливою умовою для ефективного навчання. Знання фундаментальних концепцій і технологій допомагатиме студентам опановувати нову інформацію протягом багатьох років, а це особливо важливо в контексті сучасних темпів оновлення інформаційних технологій. До таких знань варто в першу чергу віднести знання фундаментальної і прикладної математики, теорії систем і системного аналізу, основ програмування, що є складовими частинами більшості галузей інформатики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Розрахунок дизельного двигуна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок