Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Сигнальні процесори сімейства ADSP 2100

Сигнальні процесори сімейства ADSP 2100

Назва:
Сигнальні процесори сімейства ADSP 2100
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,69 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Опис сигнальних процесорів сімейства ADSP 2100
Сімейство процесорів ADSP-2100 є сукупністю програмованих мікропроцесорів із загальною структурою, оптимізованою для обробки аналогового сигналу в цифровій формі, а так само для інших прикладних цілей. Різні мікропроцесори відрізняються один від одного переважно типом периферійних пристроїв, які доповнюють основну структуру. У різних членах сімейства можуть є пам'ять, таймер, послідовний і паралельний порти. Крім того, процесори ADSP-21msp58/59 включають аналоговий інтерфейс для перетворення сигналу звукової частоти.
Функціональні модулі
Таблиця 1.1 показує характеристики, якими володіють окремі члени сімейства.
Таблиця 1.1
Computational Units (обчислювальний модуль) – кожен процесор сімейства ADSP-2100 містить три повнофункціональних незалежних обчислювальних модуля: arithmetic/logic unit (ALU) – арифметичиско-логический, multiplier/accumulator (MAC) – накопичувач, barrel shifter – сдвиговый розширювач.Всі модулі оперують з 16-розрядними словами, а також забезпечують апаратну підтримку мультиточности.
Data Address Generators & Program Sequencer (генератори адрес даних і програма sequencer) – два окремі генератори адрес забезпечують адреси для вбудованої і зовнішньої пам'яті. Здвоєні генератори адрес даних дозволяють процесору генерувати адреси для двох вибірок операнда одночасно, що максимізував продуктивність.
Memory (пам'ять) – в сімействі ADSP-2100 застосовується архітектура пам'яті, в якій дані зберігаються в секції даних, а в секції програм зберігаються як дані так і команди. Всі процесори сімейства мають оперативну пам'ять що полягає і цих двох сегментів. Швидкодія внутрішньої пам'яті дозволяє процесору вибирати два операнди (один з області даних, інший з області програм) в перебігу одного циклу.
Serial Ports (послідовні порти) – забезпечують послідовний інтерфейс зв'язку з апаратними засобами, призначеними для стискування, зберігання і обробки даних. Інтерфейс сумісний з великим числом відомих пристроїв. Кожен порт може використовувати як внутрішній таймер, так і зовнішній. Послідовний порт 0 має багатоканальні можливості.
Timer – 8-розрядний програмований таймер/лічильник забезпечує періодичну генерацію переривань.
Host Interface Port (головний зв'язковий порт) – забезпечує пряме з'єднання з головним процесором ЕОМ. Наприклад Motorola 68000, Intel 8051 або інший процесор сімейства ADSP-2100 можуть бути легко сполучені з головним інтерфейсом.
DMA Ports (порти DMA) – в ADSP-2181 внутрішній (IDMA) і байтовий (BDMA) DMA порти забезпечують ефективну передачу даних з внутрішньої пам'яті і в неї. IDMA порт має мультиплексну адресу і 16-бітову шину даних. IDMA порт повністю асинхронний дані в нього можуть записуватися, у той час коли ADSP-2181 повністю зайнятий.
Analog Interface (аналоговий інтерфейс) – процесори ADSP-21msp58/59 мають вбудовану схему для цифрової обробки аналогового сигналу. Ця схема містить АЦП (ADC) і ЦАП (DAC), аналогові і цифрові фільтри і паралельний інтерфейс зв'язку з ядром процесора.
Архітектура сімейства ADSP-2100 пристосована до виконання завдань за допомогою цифрового сигнального процесора і побудована таким чином, що пристрої за один такт можуть виконувати наступні дії:
генерувати наступну адресу програми;
вибирати наступну команду;
виконувати один або два кроки програми;
модифікувати один або два покажчики адреси даних;
виконувати обчислення.
У цьому ж такті процесори, які мають релевантні модулі можуть:
приймати і/або передавати дані через послідовний порт;
приймати і/або передавати дані через головний порт інтерфейсу;
приймати і/або передавати дані через DMA порти;
приймати і/або передавати дані через аналоговий інтерфейс.
Системний інтерфейс і інтерфейс пам'яті
У кожному процесорі сімейства ADSP-2100 чотири внутрішні шини сполучають внутрішню пам'ять з іншими функціональними модулями:
шина адреси;
шина даних;
шина пам'яті програм;
шина пам'яті даних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Сигнальні процесори сімейства ADSP 2100

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок