Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Програма Corel Draw

Програма Corel Draw

Назва:
Програма Corel Draw
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,35 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Вступ .
Вступна частина
Основна частина
1.Основні засоби пакету Corel Draw…
2.Інтерфейс програмного пакету Corel Draw
3. Робота з пакетом Corel Draw
a) Работа с обєктами…………………………………………….
б) Використання вузлів………………………………………….
в) Основні функції для роботи з пакетом .
г) Заливка в Corel Draw .
д) Системи кольорів в Corel Draw .
Заключна частина
Висновок…………………………………………………………………… .
Література……
Вступ.
Широкий спектр сучасних засобів обчислювальної техніки від керуючих мікро – ЕОМ та персональних комп’ютерів до багатомасштабних інформаційно-обчислювальних мереж, необхідність їх ефективного використання для рішення науково-технічних, проектних, економічних і керуючих задач вимагають високих вимог до комп’ютерної грамотності наукових і інженерно-технічних працівників, які не є по освіті спеціалістами безпосередньо в області ЕОМ.
Для нашої держави, також і для закордонних держав, характерна тенденція, визначаючи степінь використання потенціальних можливостей сучасної обчислювальної техніки – суттєва різність у темпах росту обчислювальних потужностей ЕОМ і в готовності користувачів ефективно втілити їх для рішення прикладних задач.
Раціональне і уміле використання широких можливостей ЕОМ – важлива проблема сучасного етапу розвитку людства, актуальність якої росту по мірі збільшення парку машин і вдосконалення їх технічного і програмного оснащення. Ефективний шлях рішення вказаної проблеми складається в глибокому освоєні і широкому використані на практиці методів алгоритмічного описання задач і їх програмування на основі стандартних мовних засобів – мов програмування високого рівня. З застосуванням цих засобів було написано безліч програмних продуктів.
Чим є CorelDRAW? – CorelDRAW, програма що дозволяє працювати з рафінованими кривими й об'єктами для створення точних художніх ефектів? Чи могутній типографський засіб для створення девізів і іншої роботи з текстом? Чи об'єднання декількох програм, кожна з який дозволяє працювати в окремому секторі графічної індустрії? Чи CorelDRAW тільки інструмент для написання книги авторських фантазій?
Факт, що CorelDRAW — усе це разом узяте, що підкреслює його значимість для комп'ютерного художнього співтовариства. Так чи інакше, пакет програм, що складають CorelDRAW, допомагає в створенні сучасної графіки. CorelDRAW є інструментом, з яким ви можете створити:
повнокольрові ілюстрації;
складні креслення;
девізи;
чудові заголовки;
багатослівні і складні текстові документи;
фотореалістичні зображення;
сюрреалістичні зображення;
графіки, малюнки і піктограми;
слайди для презентацій;
анімацію;
кінокліпи і їхнє озвучування;
бібліотеки зображень;
зображення високої якості з оригіналу з низьким ступенем дозволу.
CorelDRAW – це DRAW, VENTURA, PHOTO-PAINT, CHART, SHOW, MOVE, MOSAIC, TRACE. З різним ступенем деталізації в дипломі описані всі ці програми
Вступна частина.
У сучасному світі електронні зображення оточують нас на кожнім кроці. Завдяки росту популярності цифрових фотоапаратів, настільних сканерів і Internet, сьогодні простіше, ніж коли-небудь,, зняти, відсканувати, завантажити і зберегти растрове зображення на твердому диску. Отже, ви «піймали» картинку чи Знаєте ви, що робити з нею далі?
Для чого б не призначалася фотографія - для презентації, рекламного чи проспекту Web-сторінки - по шляху туди, їй, швидше за все, не уникнути знайомства з фоторедактором. Може бути, її прийдеться відретушувати, а можливо, і додати оригінальний спецефект, наприклад розтягти Фольксваген так, щоб він став схожий на лімузин. До останнього часу для цього було потрібно або дороге, потребуюче від користувача спеціальної підготовки програмне забезпечення для редагування растрових зображень, таке як Core Draw або Adobe Photoshop, або професіонал, що виконав би за вас усю роботу.
Сучасні дешеві програми редагування фотографій у корені змінили ситуацію. Збулися мрії користувачів зі сфери бізнесу і всіх інших, у кого бракувало часу, чи грошей терпіння для освоєння великого складного пакета.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Програма Corel Draw

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок