Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> AUTO CAD

AUTO CAD

Назва:
AUTO CAD
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,22 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ПЛАН

1. Запуск програми.

2. Графічне вікно програми.

3. Налагодження процесу креслення

- точність одиниць вимірювання.

- налагодження області креслення.

4. Робота з програмою

- використання миші.

- Викреслювання внутрішньої рамки.

5. Введення координат прив’язкою до об’ктів.

6. Побудова креслення по шаблону.

Запуск програми:

1. Меню→Пуск→Auto Cad→Auto Cad 2000i;

2. Через піктограму на робочому столі;

3. Проводник.

Програма завантажує асоційовані файли що мають розширення .dws –файл шаблона із стандартними визначеннями об’єктів креслення.

Dwg. – стандартний формат файлу для збереження векторної графіки.

Dxf. – файл малюнка в текстовому або війковому форматі що використовується для обміну з іншими додатками.

Після запуску програми відкривається один із варіантів графічного інтерфейсу: в звичайному варіанті завантажується графічне вікно програми з шаблоном Acadiso.dwt (метричні одиниці вимірювання), який задає точність одиниць вимірювання з чотирма знаками після коми, ліміти креслення – тобто прямокутну границю зони креслення і крок сітки і дискретний рух курсору 10х10.

Під шаблоном Auto Cad розуміється малюнок що містить необхідні надбудови і використовується для створення інших малюнків.

При відкритті Auto Cad з асоційованим файлом в якому вже присутні надбудови при початковому створенні.

При наступних запусках програми можна налагодити виведення діалогового вікна (начало роботы) Startup яке накладається на графічне вікно програми дозволяючи входити в програму з різними варіантами надбудови креслення.

Графічне вікно програми.

Рядок заголовка. Містить назву програми та ім’я файлу який відкрили. Рекомендується відразу змінити на своє ім’я і створити власну папку. В правій частині є три кнопки. Рядок меню Стандартна панель інструментів і панель з списками що розкривається текстових і розмірних стилів. Рядок містить панель управління шарами і панель властивостей об’єктів, всі панелі плаваючі.

Самий нижній рядок графічного вікна називається рядок стану. В лівій частині цього рядка координати X,Y,Z. Положення курсору в зоні малювання вікна і в середній частині рядка знаходяться кнопки, які управляють викликом прозорих команд. Прозорі команди мають такі властивості: не потребують вибору об’єктів, не створюють нових об’єктів, не призводять до завершення сеансу та завершення малювання. Прозорі команди запускаються за допомогою кнопок, які знаходяться на панелі інструментів або вводяться в командну строку з префіксом у вигляді символу апострофа. Після завершення прозорої команди відновляється робота поточної команди.

Grid – сітка

Snap – крок

Zoom – покажи

Вище над рядком стану знаходяться вікно команд, яке складається з трьох рядків що починаеться зі слова Command.

Перший знизу рядок активний в нього вводяться команди і дані які управляють роботою програми. Люба комбінація символів що набираються на клавіатурі автоматично попадає в рядок програм. Повний запис з протокола роботи з програмами можна переглядати в текстовому вікні яке викликається (видаляється) на екран за допомогою клавіші F2. В кожній частині вікна знаходиться закладка Model і одна або декілька layaut. Закладка Model забезпечуе доступ у простір моделювання, простір листа використовується для виконання рамок.

Ліворуч і праворуч від зони креслення встановлені плаваючі панелі інструментів призначені для виклику команд креслення і редагування створюваних об’єктів. Вікно має смуги прокрутки. На парвій межі зони креслкння Tool Palletes – сервісні палітри яке за замовчуванням має три вкладки: піктограми малюнків, блоків, зразків штриховки. Довідкова система аналогічна довідковим системам інших програм.

Завершення роботи програми

Файл→Закрить

File→Close

Alt+F4.

Налагодження процесу креслення.

1. Точність одиниць вимірювання.

Перед початком креслення необхідно вибрати формат в якому будуть вимірюватись при кресленні лінійні і кутові одиниці вимірювання. Формат і точність одиниць настроюється в діалоговому вікні Drawing units. (одиниці малюнка). В полі Type/Leugth/одиниці вимірювання. Decimal – цей формат представляє лінійні величини в довільних одиницях.

В списку що розкриваеться Precision – точність вибираємо кількістю знаків після коми. Аналогічно вибираємо формат і точність кутових величин в полі Anle (угловие)

В полі Clockwise (по часовій стрілці) перевіряємо наявність (відсутність) прапорця. Відсутність прапорця забезпечує позитивний напрямок відліку кутів проти годинникової стрілки.

При необхідності клацнути на кнопці Direction (направлення) для виклику діалогового вікна Direction Control (вибор направления) в якому потрібно вибрати базовий кут від якого будуть проводитись відліки кутів за замовчуванням базовий кут дорівнює напрямку на схід.

2. Налагодження області креслення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: AUTO CAD

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок