Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Адаптація електроних макетів до публікації в Internet

Адаптація електроних макетів до публікації в Internet

Назва:
Адаптація електроних макетів до публікації в Internet
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,03 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
План

ВСТУП 3

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ В INTERNET 3

АДАПТАЦІЯ ТЕКСТУ 3

АДАПТАЦІЯ ГРАФІКИ 4

СТВОРЕННЯ WEB-ПУБЛІКАЦІЇ 5

МОВА HTML 5

ПРОГРАМИ СТВОРЕННЯ INTERNET-СТОРІНОК 6

ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ СТОРІНКИ 6

РОЗРОБКА СТРУКТУРИ САЙТУ 6

АЛЬТЕРНАТИВНІ СПОСОБИ ПРЕДСТАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ В INTERNET 6

МЕТОДИКА АДАПТАЦІЇ НА ПРИКЛАДІ СТВОРЕННЯ WEB-САЙТУ ВИДАВНИЦТВА 6

ОСОБЛИВОСТІ ЕЛЕКТРОНИХ МАТЕРІАЛІВ ВИДАВНИЦТВА 6

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ВИДАВНИЦТВ У ВСЕСВІТНІЙ МЕРЕЖІ 6

ДОДАТКИ ОШИБКА! ЗАКЛАДКА НЕ ОПРЕДЕЛЕНА.

1. O’REILLY ОШИБКА! ЗАКЛАДКА НЕ ОПРЕДЕЛЕНА.

3. BHV ОШИБКА! ЗАКЛАДКА НЕ ОПРЕДЕЛЕНА.

3. ITC (HOTLINE, ДОМАШНИЙ ПК, КОМП. ОБОЗРЕНИЕ). ОШИБКА! ЗАКЛАДКА НЕ ОПРЕДЕЛЕНА.

4. PITER PRESS ОШИБКА! ЗАКЛАДКА НЕ ОПРЕДЕЛЕНА.

5. SYBEX ОШИБКА! ЗАКЛАДКА НЕ ОПРЕДЕЛЕНА.

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ: 6

Вступ

Вибух у розвитку технологій Internet підняв на поверхню чимало проблем. Програмні, апаратні, методичні, естетичні й навіть етичні, - усі вони потребують негайного вирішення. Але всі ці проблеми, всі завдання, та й сама ідея мережі Internet підкорені одному – забезпечити кожній людині швидкий та зручний доступ до будь-якої інформації, що її цікавить. Для цього, насамперед, потрібно вже існуючу інформацію перевести в електроний вигляд, а потім адаптувати її для публікації у всесвітній мережі Internet. І якщо перша проблема (оцифровка документів) постала та вирішується ще від часів виникнення комп’ютерів, то друга (адаптація їх до Internet) відносно нова та майже зовсім не вивчена. Отже, як і чому електроні макети потрібно адаптувати для публікації в Internet.

Представлення інформації в Internet

Будь-який електроний макет з технічного погляду являє собою певну комбінацію тексту та графіки. Тому, в який би спосіб ми не перетворили цей макет на Web-публікацію , все одно отримаємо деякий текст та графіку. Але всесвітня мережа накладає на ці елементи свій відбиток, ставить свої умови, вимагає адаптації.

Адаптація тексту

Текст у Internet-публікації є найбільш інформативною частиною. Справа в тім, що деякі користувачі Internet заради швидкості переглядають тільки текст, вимикаючи перегляд зображень. І заради тієї ж самої швидкості всі користувачі Internet надають перевагу дуже лаконічним і змістовним текстам. І це зрозуміло, адже за кожну хвилину роботи в Internetі користувач віддає власні кошти. Отже, якщо це звичайно не художній твір чи оригінальний документ, доведеться відкорегувати весь текст електроного макету так, щоб він задовільняв двом основним вимогам – змістовність та лаконічність. Тепер щодо структури. Гіпертекстові технології Internet відкривають можливості якісної структоризації тексту. Якщо текст займає більше ніж один-два екрани, його бажано розбити на кілька частин, а потім створити між цими частинами внутрішні посилання. Крім того, іноді варто “приховати” деякі частини текстового документу глибоко в середину WWW-публікації, щоб зробити їх доступними не для всіх користувачів, а лише для тих, кому вони дійсно потрібні. Інтерактивність не повинна відволікати увагу читача від самого тексту, тобто посилань повинно бути значно менше ніж тексту. Для посилань не варто використовувати фрази подібні до “клацніть тут”, краще зробити інтерактивними важливі слова та фрази самого тексту.

Адаптація графіки

Як правило, електроний макет містить досить великі ілюстрації у форматі tiff, eps тощо. В Internetі ці формати не використовуються. Основними вимогами до графічних форматів, які застосовуються в Internet є незалежність від платформи та компактність (а отже швидкість завантаження). Найчастіше використовують формати JPEG (стандарт Joint Photographic Expert Group), GIF (Graphics Intercange Format) та PNG – для растрової графіки, і SHOCKWAVE FLASH – для векторної графіки та анімації.

Формат JPEG від фірми C-Cube Microsystems має максимальну глибину кольору 16 млн. кольорів і використовує алгоритм стиснення з втратами. Для стиснення, зображення ділять на блоки 8х8, і досліджують зміну кольору від блоку до блоку. Відбувається, так зване, квантування кольору: за спеціальним алгоритмом визначається і знищується різниця між кольорами, яка є надлишковою (непомітною для ока). Цей метод може зменшити розмір зображення на 50-70 відсотків. У Internet формат JPEG використовують для представлення фотографій та зображень з великою кількістю напівтонів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Адаптація електроних макетів до публікації в Internet

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок