Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Комп'ютерна графіка. Види комп'ютерної графіки (Компас, CorelDRAW)

Комп'ютерна графіка. Види комп'ютерної графіки (Компас, CorelDRAW)

Назва:
Комп'ютерна графіка. Види комп'ютерної графіки (Компас, CorelDRAW)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,99 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Комп'ютерна графіка. Види комп'ютерної графіки (Компас, CorelDRAW)


Зміст
1.Комп'ютерна графіка. Види комп'ютерної графіки………………………3
1.1.Растрові і векторні об'єкти…………………………………………3
1.2.Переваги і недоліки векторів і растрів…………………………….4
1.3.Графіка і Інтернет…………………………………………………...5
1.4.Класифікація графічних редакторів……………………………….72.2. Класифікація графічних редакторів
2.КОМПАС-ГРАФІК 5.Х……………………………………………………...7
2.1.Типи документів КОМПАС-ГРАФІК 5.Х…………………………9
2.2.Типи об'єктів КОМПАС-ГРАФІК 5.Х……………………………..11
3.КОМПАС 3D………………………………………………………………....15
4. COREL DRAW 9…………………………………………………………….21
4.1.Область застосування……………………………………………….21
4.2.Компоненти екрану CorelDRAW…………………………………...23
4.3.Настройка початку сеансу CorelDRAW 9…………………………25
4.4.Створення графічних об'єктів……………………………………....25


1.Комп'ютерна графіка. Види комп'ютерної графіки
1.1.Растрові і векторні об'єкти
По своїй структурі зображення можуть бути растровими та векторними (мал. ).Векторні зображення (створюються такими програмами, як Corel DRAW, Adobe Illustrator, AutoCad і іншими) визначаються математично як вектори - набори крапок (а точніше - координат), сполучених лініями. Вектори описуються функціями, що визначають величину (розмір) ліній і їх напрям (кути, кривизна). Файли, в яких зберігаються векторні образи, є списками кодованих рядків з інформацією щодо того, що розташовує, форми, напряму, довжини, кольору і інших даних. Елементарні графічні елементи векторного файлу представляють з себе самостійні системи і володіють всіма властивостями, включеними в їх опис.
Оскільки кожний векторний об'єкт є незалежною системою, його можна переміщати і багато разів змінювати його властивості, зберігаючи при цьому первинну якість і чіткість зображення і не впливаючи на інші об'єкти ілюстрації. Ці властивості роблять векторні програми (такі як Corel DRAW) дуже зручними для ілюстративного і тривимірного моделювання, де в процесі роботи часто вимагається створювати окремі об'єкти, видозмінювати їх, компонуючи загальне зображення.
Якість векторних ілюстрацій не
залежить від дозволу ілюстрації – мал..1
це поняття для векторних образів взагалі втрачає значення, будучи завжди максимальним. Це означає, що векторні ілюстрації завжди відображаються з максимальним дозволом, якого дозволяє досягти пристрій виводу (принтер, монітор). Якість друку ілюстрації, наприклад, на принтері з дозволом 600 точок на дюйм буде вище, ніж на принтері з дозволом 300 точок на дюйм.
Растрові зображення (також називаються мальованими, або точковими; формати файлів BMP, TIFF, JPEG, GIF і інші), складаються з окремих крапок (елементів зображення), іменованих пікселями, які формують узор за рахунок різного положення і забарвлення. На відміну від векторних ілюстрацій, працюючи з растровими зображеннями, можна коректувати як окремі дрібні ділянки, аж до крапок, так і проводити значні зміни і усилювати різні ефекти.
Оскільки кожний елемент зображення (піксель) має власний колір, то, поелементно змінюючи вибрану область, можна створювати фотографічні ефекти, такі як затінювання і посилення кольору.
При певному видаленні або масштабі колір і форма растрового зображення виглядатимуть суцільними. При збільшенні ж зображення можна побачити складові його окремі квадратики. Збільшення розміру растрового зображення відбувається за рахунок збільшення кожного елемента, що огрублює всі лінії і форми.
Зменшення розміру растрового зображення також спотворює початковий вигляд, оскільки для зменшення загального розміру зображення частина його елементів віддаляється. Крім того, оскільки растрове зображення створено з впорядкований розставлених точок не можна маніпулювати його окремо взятими частинами (тобто переміщати їх), не порушуючи цілісності всього зображення.
1.2.Переваги і недоліки векторів і растрів
Деталізація і якість. При порівнянні зображень векторного і растрового форматів кращу якість відображення кольорів і текстури забезпечують растрові зображення, але разом з тим вони займають більший об'єм пам'яті і вимагають більшого часу для друку.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Комп'ютерна графіка. Види комп'ютерної графіки (Компас, CorelDRAW)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок