Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Операційна система (підприємство «Кобза»)

Операційна система (підприємство «Кобза»)

Назва:
Операційна система (підприємство «Кобза»)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,85 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Звіт
по навчально-виробничій практиці


ЗМІСТ:
1. Організаційна структура і завдання підприємства «Кобза».
2. Опис і характеристики операційної системи, використовуваної в підприємстві «Кобза».
2.1 Особливості використовуваної ОС.
3.Архітектура обчислювальних систем (локальні і глобальні мережі).
4.Постановка завдання, алгоритм її рішення. Лістинг програми на одній з алгоритмічних або об'єктно-орієнтованих мов програмування.
1.Організаційна структура і завдання малого підприємства «Кобза».
Завдання малого підприємства «Кобза».
. Доступу до Internet;
. Доступу до різних ігор;
. Пошук в Internet`е рефератів і курсових робіт;
. Роздрук текстовою або іншій інформації з дискет, CD, Flash-пам'яті або з Internet;
. Сканування текстової інформації або фотографій;
. Решта видів послуг.
2.Опис і характеристики операційної системи, використовуваної на підприємства «Кобза».
У підприємстві «Кобза».використовується операційна сис-тема Microsoft Windows XP Professional.
Властивості операційної системи:
Назва ОС Microsoft Windows XP Professional
Кодова назва ОС Whistler
Мова ОС Російська
Тип ядра ОС Uniprocessor Free
Версія ОС 5.1.2600 (WINXP Retail)
Пакет оновлення ОС Service Pack 1
Дата інсталяції ОС 20.04.2005
Коренева тека ОС C:
Нове ядро Windows. Розробники Windows XP «витравили» останні залишки сумісного з MS-DOS коду, що використався в Windows 95/98 (і не дивлячись на спроби приховати це, в Windows Me). Усередині обох вер-сий Windows XP – стійке і надійне ядро, що вперше з'явилося в Win-dows 2000. З повністю захищеною моделлю пам'яті, інтегрованою системою захисту і рівнем абстрагування від устаткування (Hardware Abstraction Layer – HAL), що захищає ключові компоненти системи від пло-хих програм, Windows XP має значно менше шансів на збій в процесі повсякденної роботи. А якщо збій все-таки трапиться, ви зможете скористатися набором утиліт відновлення, що значно перевершує по своїх можливостях що були в попередніх версіях Windows додатку.
Стійкі засоби захисту системи. Типовим джерелом проблем в попередніх версіях Windows було заміщення життєво важливих системних файлів їх застарілими або некоректними версіями. Windows XP контролює ці підміни, зберігаючи правильну з погляду системи версію файлу і одночасно дозволяючи додатку використовувати потрібні йому версії бібліотек динамічної компоновки. Додатковий захист забезпечується за рахунок засобів відновлення, які стежать за системою і завдяки збереженому «моментальному знімку» системних файлів і настройок дозволяють виконати «відкат» до попередньої конфігурації, якщо нове застосування або драйвер пристрою викликає проблеми.
Відкіт драйверів пристроїв. Досвідчені користувачі Windows знають, що драйвери пристроїв, що містять помилки, можуть повністю зруйнувати навіть ретельно настроєну систему. Windows XP захищає від неприємностей, пов'язаних з драйверами, попереджаючи при спробі встановлення драйвера без цифрового підпису, який засвідчує його сумісність з Windows XP. Система також дозволяє видалити драйвер і відновити попередню версію, і навіть в безпечному режимі, якщо це необхідно.
Новий дизайн інтерфейсу. Вперше з часів появи Windows 95 призначений для користувача інтерфейс був настільки капітально переглянутий лише в Windows XP. Якщо ви виберете новий інтерфейс Windows XP, деякі відмінності ви відмітите відразу ж:
Яскраві кольори. Колірна схема, що встановлюється за умовчанням в Win-dows XP, яскравіше і різкіше щодо спокійних колірних комбінацій попередніх версій Windows. Нова операційна система використовує здатність графічного устаткування, що допускає використання 24- і 32-розрядного кольору.
Об'ємні вікна і кнопки. При виборі стилю Windows XP вікна і кнопки стають об'ємними з кутами, що округляють, і згладженими тінями. Також можна відмітити, що всі об'єкти злегка міняють свої кольори, коли проводиться над ними курсором миші – кнопки, вкладки і інші елементи інтерфейса підсвічують, як посилання на веб-сторінках.
Виразні значки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему: Операційна система (підприємство «Кобза»)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок