Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Графічний редактор Adobe Photoshop

Графічний редактор Adobe Photoshop

Назва:
Графічний редактор Adobe Photoshop
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
48,05 KB
Завантажень:
507
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
ЗМIСТ
стор
І. Вступ
1.1 Загальні відомості про графічний редактор
Adobe Photoshop
ІІ. Інтерфейс програми
2.1 Перший погляд на Photoshop
ІІI. Малювання в Adobe Photoshop
3.1. Вибір кольорів
3.2. Ретушування й редагування зображення
3.3. Видiленi областi, маски та фiльтри
3.4. Основи роботи з фiльтрами
ІV.Розрахунково-пояснювальна частина
4.1. Векторна графіка
V. Технічні обслуговування
5.1. Формати збереження растрових і векторних зображень
VІ. Практична частина
VIІ. Охорона праці
7.1. Техніка безпеки при роботі з ПК
VIIІ. Висновок
IX. Список літератури


Розділ І. Вступ
1.1 Загальні відомості про графічний редактор
Adobe Photoshop
Програма Adobe Photoshop(АР) один з численних пакетів для обробки, зміни, збереження графічних об'єктів. (АР) дозволяє працювати з палітрою, калібрувати, сканувати, імпортувати і експортувати, виділяти області, контури рисовать/редактировать,выбирать кольори, шари, канали і маски фільтри, розмір зображення і його разрешение, цвето – коррекция перетворити зображення, цветоделение, друк зображення.   
Малюнок Запуск програми Photoshop.
Вид програми (АР) можна побачити на малюнку 1.
У програмі запропоновані користувачу наступні палітри:   
Палітра «Шари»   
Палітра «Канали»   
Палітра «Контури»   
Палітра «Кисті»   
Палітра «Параметри»
  Палітра «Синтез»  
Палітра «Каталог»  
Палітра «Дизайн»  
Палітра «Інфо...»
Як і будь-який редактор програма Photoshop призначена для внесення змін у фотознімки і інші зображення, що зберігаються на диску. Програма дозволяє ретушувати зображення і піддавати його спец ефектам, переносити деталі одного знімка на іншій, вносити текст, міняти співвідношення кольорів і навіть додавати колір в зображення, виконані у відтінках сірого. Можна також створювати нові зображення (див. Додатки А, Б). Засоби Photoshop сумісні з графічними планшетами, що дає можливість створювати нові зображення, не гірше виконаних аквареллю й маслом. Редактори зображень входять в більш широку категорію програм малювання. Якщо в такій програмі провести, скажімо, пряму, вона буде перетворена у послідовність крихітних квадратиків, іменованих пікселями. Сам малюнок називається растровим.Що стосується інших графічних програм, таких як Adobe Illustrator і Macromedia FreeHand, то вони, разом з Corel Draw, входять в іншу категорію програм редагування векторної гра-фіки. Креслення - це робота з об'єктами, що є незалежними, математично описуваними формами. Саме тому програми редагування векторної графіки іноді називають об'єктними або навіть об'єктно – орієнтованими. Ще в Photoshop 6 з'явилися об'єктно-орієнтовані шари. Вони дозволяють додавати на малюнки якісний текст і фігури у вигляді окремих об'єктів. Завдяки ним Photoshop придбала якості як програми малювання, так програми редагування векторних малюнків. Але справжньою програмою редагування векторної графіки Photoshop так і не стала. її векторні інструменти всього лише роблять програму малювання більш гнучкішою і функціонально насиченішою. Як малювання так і креслення має свої переваги і недоліки. Перевага програм малювання полягає в абсолютно природному створенні зображень. Якщо узяти для прикладу Photoshop, то, при всій її складності, основні образотворчі інструменти, закладені в основу цієї програми, не складніше за звичний олівець. Користувач поперемінно малює і витирає намальоване, поки не доб'ється бажаного, як робив це ще в початковій школі. По всій простоті основних інструментів Photoshop користувач може до того ж настроювати їх «під себе». А це рівносильне наявності нескінченної різноманітності крейди, кольорових олівців, пульверизаторів, акварельних і масляних фарб та багато іншого. Причому намальоване можна у будь-який момент витерти. Оскільки програми малювання покладаються при своїй роботі на пікселі, вони ідеально підходять для роботи з електронними (цифровими) фотографіями.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Курсова робота на тему: Графічний редактор Adobe Photoshop

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок