Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка обєктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98(на основі бібліотеки MFC пакету VISUAL C++ 6.0) 

Розробка обєктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98(на основі бібліотеки MFC пакету VISUAL C++ 6.0) 

Назва:
Розробка обєктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98(на основі бібліотеки MFC пакету VISUAL C++ 6.0) 
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,45 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота
з дисципліни
“Системне програмне забезпечення”
Тема:
Розробка обєктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98
(на основі бібліотеки MFC пакету VISUAL C++ 6.0)
 


Технічне завдання.
Головна програма повинна реалізовувати діалоговий інтерфейс користувача на основі класів бібліотеки MFC.
Програма на Assembler повинна отримувати початкові дані від головної програми, виконувати задану операцію над матрицею і отриманий результат передавати в основну програму.
Інтерфейс в головній програмі повинен бути реалізований за допомогою меню і діалогових вікон, які повинні бути визначені в файлі ресурсів.
Результати виконання арифметичних операцій повинні бути представлені в аналітичному і графічному вигляді.
Повинні бути реалізовані додаткові функції інтерфейсу користувача.
Реалізувати паралельне виконання головної програми і програми на Assembler за варіантом.


Програма на Assembler :
Скласти програму на мові Assembler для знаходження максимального елемента побічної діагоналі, заданих в форматі байта, слова чи подвійного слова.
Головне меню :
File | Info | Help | Result | Quit
Open |
Input
Save As | Run
Delete | Result
Діалогове вікно


Зміст
Вступ………………………………………….....................................
1. Загальна структура курсової роботи.......………………………...
2. Основні класи та функції.................................. ………………….
3. Cтворення меню……………………………………………………
4. Створення діалогових вікон.........…………………………………
5. Робота з графікою..................……………………………………..
6. Виконання обробки матриці на Асемблері.............................…...
7. Робота з файлами в Visual C++6.0…………………………………
Висновки...............................………………………………………….
Література.............................………………………………………….
Додатки................................…………………………………………..


Анотація.
Курсова робота присвячена розробці обєктно-орієнтованої програми мовою C++ в середовищі Windows 95/98 на основі бібліотеки MFC пакету VISUAL C++ 6.0. Інтерфейс в головній програмі реалізований за допомогою меню і діалогових вікон на основі класів бібліотеки MFC. Також виконана зручна робота з файлами: відкриття, збереження, видалення. Створення власних діалогових вікон. При створенні меню задається бажана кількість кнопок їх вигляд та розміщення.
Реалізоване паралельне виконання головної програми і програми на Assembler.
Результати виконання арифметичних операцій представлені в аналітичному і графічному вигляді.


ВСТУП
Visual С++ 6.0 представляє собою потужний та складний інструмент для створення 32-розрядних приложень Windows 95 та Windows NT. Ці приложення набагато переважають як за об’ємом так і по складності своїх попередників для 16-розрядних Windows та ще набагато древніших програм, які звгалі обходяться без графічного інтерфейса. Але не дивлячись на те, що об’єм та складніст програм збільшуються, для їх створення програмісту потрібно не більше, а набагато менше зусиль, по крайній мірі для тих, хто правильно вибираєнеобхідні інструментальні засоби.
Саме таким інструментом є Visual С++ 6.0. Visual С++ 6.0 це універсальний пакет програмування, який дозволяє створювати модулі з графічним інтерфейсом під операційну систему Windows 95(98). Окрім можливостей, які дає C, С++ надає гнучкі та ефективні засоби визначення нових типів. Використовуючи визначення нових типів, що точно відповідають концепціям прикладних програм, програміст може розділяти розроблювану програму на частини, що легко піддаються контролю. Такий метод побудови програм часто називають абстракцією даних. Інформація про типи міститься у деяких об’єктах типів, визначених користувачем. Такі об’єкти прості та надійні у використанні у тих ситуаціях, коли їх тип не можна встановити на стадії компіляції. Програмування з застосуванням таких об’єктів часто називають об’єктно-орієнтованим. При правильному використанні цей метод дає коротші, простіші в налагодженні та використанні модулі та програми.
Відмінною особливістю мови С++ є поняття класу, яке ще більш широко і яскраво реалізоване в Visual С++ 6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Розробка обєктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98(на основі бібліотеки MFC пакету VISUAL C++ 6.0) 

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок