Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення презентації у MS Power Point

Створення презентації у MS Power Point

Назва:
Створення презентації у MS Power Point
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,58 KB
Завантажень:
767
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
    
РЕФЕРАТ 
НА ТЕМУ : 
Створення презентації у MS Power Point         
Зміст
Список використаної літератури…………………………………………................
Вступ

Інформаційні процеси відіграють в житті людини дуже важливу роль. Саме інформація є підставою для прийняття тих або інших рішень. Тому дуже важливо, щоб та інформація, що надходить до нас мала властивості вірогідності, правдивості, зрозумілості, повноти, цінності та інші. Як відомо, ці процеси складаються із подій отримання, обробки, зберігання, передавання та подання інформації.
Остання подія, а саме – подання інформації, призначена для ознайомлення її споживача з її змістом. Саме від якості цієї події буде залежати ступінь спотворення отриманої ним інформації відносно її стану до подання.
Спотворена інформація є неточною, можливо, не правильною, а тому може призвести до прийняття неправильного рішення, або формування неправильної точки зору, світогляду. Тому дуже важливо мати надійні сучасні засоби подання інформації, що мінімізують можливість її спотворення завдяки певним формам і методам її подання.
Одним із таких засобів є комп’ютерні презентації.
Комп’ютерна презентація (КП) є засобом подачі інформації з використанням комп’ютерної техніки. В основу КП покладено спосіб подачі інформації у дискретному вигляді. Тобто, інформація розбивається на невеликі порції. Кожна порція розміщується на окремій сторінці – слайді. Під час демонстрації слайди подаються у певній послідовності.
Слайд може містити текстову, графічну, відео та звукову інформації, а також інші об’єкти – таблиці, діаграми, графіки, математичні формули тощо. Дуже корисним об’єктом є гіперпосилання, що дозволяють прив’язати до презентації інші документи або програми.
Презентації можуть бути створені у вигляді окремих програм або у вигляді документу, прив’язаного до певного програмного додатку. Серед останніх велику популярність набула програма MS Power Point.
Область використання презентацій дуже велика. Це і рекламування продукції, і супроводження докладів та виступів, презентація проектів, а також навчання користувачів з певної предметної галузі. Саме питання навчальної якості презентацій і буде розглянуте у даній роботі.
Загальні характеристики Power Point
Power Point програмний продукт фірми Microsoft призначений для створення презентаційних документів. Він має розвинений та дуже зручний інтерфейс, набір шаблонів документів та майстрів їх створення, велику кількість інструментів для створення презентації, її форматування, налагодження та демонстрації.
Power Point дозволяє створювати багатослайдові презентації. Слайд може містити як текст, графіку, звук так і вбудовані та зв’язані зовнішні об’єкти із електронних таблиць, відеофільмів тощо.
Результатом роботи у Power Point є презентаційний документ, який працює під керуванням цієї програми. Якщо Power Point не встановлено в системі, то перегляд презентаційного документу буде неможливим.
Після запуску Power Point відкривається вікно програми Microsoft Power Point та вікно Power Point для вибору подальшої дії: створенню нової презентації або відкриття створеної раніше.
Мал. Вікно початку роботи Power Point
Як видно, нову презентацію можна створити за допомогою майстру автозмісту ("мастер автосодержания"), шаблону оформлення ("шаблон оформления") або створити порожню презентацію ("пустая презентация").
Майстер автозмісту дозволяє сконструювати презентацію, заповнюючи поля форм майстрових вікон за декілька кроків. Після цього презентацію можна допрацювати – відредагувати, розширити та додати інформаційного матеріалу.
Мал. Вікно майстра автозмісту 
Шаблон оформлення можна вибрати у вікні "Создать презентацию"
Мал. Вікно створення презентації із вибраного шаблону
Шаблон оформлення є презентаційним файлом із розширенням .POT, і призначений не для демонстраційних завдань, а для створення нових презентацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Створення презентації у MS Power Point

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок