Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Технологія розробки мереж Петрі та вирішення проблем які виникають при їх використанні

Технологія розробки мереж Петрі та вирішення проблем які виникають при їх використанні

Назва:
Технологія розробки мереж Петрі та вирішення проблем які виникають при їх використанні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,68 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Дипломна робота з програмування
Технологія розробки мереж Петрі та вирішення проблем які виникають при їх використанні


ЗМІСТ


ВСТУП
В наш час все більшого поширення набула проблема паралельного обчислення. Разом з нею і виникло багато інших проблем серед яких і моделювання розподілених обчислень. При моделюванні розподілених обчислень розглядаються і класичні мережі Петрі, де і є проблема виникнення тупикової розмітки (deadlock). Дослідження цієї проблеми і зумовлює актуальність обраної теми.
Класичні мережі Петрі використовуються саме для проектування розподілених обчислень і широко використовується при розробці паралельних процесів та іншого. За допомогою класичних мереж Петрі навіть моделюються операційні системи.
При розгляданні класичних мереж Петрі багато інформації наведено в таких книгах: Алгоритмы, математическое обеспечение и архитектура многопроцессорных вычислительных систем; Воеводин В.В. Математические основы параллельных вычислений; Теория параллельного программирования: Прикладные Аспекты.
При досліджені проблеми виникнення тупикової розмітки багато інформації здобуто з наступних джерел: Элементы параллельного программирования; Параллельные вычислительные системы.
Розглянуто також розширені мережі Петрі і описані вони в наступній літературі: Разрешимость функциональной эквивалентности на подклассе схем потоков данных.
Мета роботи – дослідження класичних мереж Петрі, вивчення їх недоліків та проблем які виникають при їх використані, дослідження проблеми досяжності тупикової розмітки.
Для досягнення мети в роботі потрібно вирішити такі задачі:
вивчити принцип роботи класичних мереж Петрі;
вивчити причини виникнення проблем при їх використанні мереж Петрі;
вивчити проблему досяжності тупикової розмітки в класичних мережах Петрі.
Об'єкт дослідження: технологія розробки мереж Петрі та вирішення проблем які виникають при їх використанні.
Предмет дослідження: можливості класичних мереж Петрі, виникнення тупи кокової розмітки. Дослідження мереж Петрі на виникнення тупикової розмітки.
Практична значущість: результатом дослідження є програма яка може бути використана, як в практиці так і в начальному процесі.
Робота складається з вступу, трьох розділів та висновку. В кінці роботи наведено список використаної літератури та додатки.
У вступі розкривається актуальність обраної теми, визначено об’єкт та предмет дослідження та дається характеристика кожного розділу.
В першому розділі розглянуто базові поняття та принципи роботи паралельного обчислення .
Другий розділ повністю присвячений розгляду класичних мереж Петрі.
Третій розділ присвячено опису програмного продукту, реалізація та інструкція по використанню.
У висновках звертається увага на обґрунтування результатів дослідження, узагальнюються окремі факти та ідеї, що формувалися під час дослідження.
В додатку наведено вихідні коди розробленого програмного продукту.


Розділ 1
1.1. ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ ПРОЦЕСИ НАД ПАМЯТТЮ
Виразом інформаційних складових в наших моделях буде множина процесів, які представляють собою послідовність включення і виключення деяких операторів. В залежності від порядку включення і виключення процеси можуть бути або послідовними або паралельними.
І так нехай задана множина М={x, y, xi, . . .} комірок пам’яті або змінних, які можуть бути з індексом, та множина F={a, b, ai, . . .} символів операторів, які там, не призводять до двозначності, будемо для скорочення називати просто операторами. Для кожного оператора визначені упорядковані множини , вхідних і вихідних змінних. Символи і будуть позначати k-ту компоненту цих множин. Припускається, що виконується умова
Таким чином, ніякі два виходи не виробляють одну і ту ж змінну. Крім того, припускається, що F включає в себе два спеціальних символа: і – для оператора вводу та о – для оператора виводу інформації.
Означення 1: описана пара множин (M, F) називається інформаційним базисом.
Можливі і інші варіанти при описанні інформаційного базиса. Наприклад іноді в якості входів і виходів оператора at зручно розглядати деякі абстрактні елементи ta та at (індекс перед а означає вхід, а після
а – вихід).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Технологія розробки мереж Петрі та вирішення проблем які виникають при їх використанні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок