Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка програмного забезпечення для системи «Клієнт-Банк»

Розробка програмного забезпечення для системи «Клієнт-Банк»

Назва:
Розробка програмного забезпечення для системи «Клієнт-Банк»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,76 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Дипломна робота
Розробка програмного забезпечення для системи «Клієнт-Банк»


Анотація
Дипломна робота “Розробка програмного забезпечення для системи «Клієнт-Банк» присв’ячена створенню програмного забезпечення для обміну електронними документами і зв’язку між банком та його клієнтами і забезпечення можливості оперативного управління власними рахунками в банку, мінімізуя час проходження платіжних документів.
В роботі сформульовані вимоги до системи, що розробляється, підібрані необхідні технічні засоби, проведено аналіз інформаційних потоків, алгоритмізацію та програмування програмного забезпечення, що забезпечує функціонування системи.
В дипломній роботі також розглянуті питання економіко–організаційної частини та питання охорони праці.


1.21 Алгоритм RSA
Не дивлячись на досить велике число різних криптосистем, найбільш популярна криптосистема RSA, що розроблена в 1977 році і одержала назву на честь її творців: Рона Рівеста, Аді Шаміра і Леонарда Ейдельмана.
Вони скористалися тим фактом, що знаходження великих простих чисел в обчислювальному відношенні здійснюється легко, але розкладання на множники твору двох таких чисел практично нездійсненно. Доведено (теорема Рабіна), що розкриття шифру RSA еквівалентне такому розкладанню. По цьому для будь-якої довжини ключа можна дати нижню оцінку числа операцій для розкриття шифру, а з урахуванням продуктивності сучасних комп'ютерів оцінити і необхідний на це час.
Можливість гарантовано оцінити захищеність алгоритму RSA стала однією з причин популярності цієї системи на фоні десятків інших схем. Тому алгоритм RSA використовується в банківських комп'ютерних мережах, особливо для роботи з видаленими клієнтами (обслуговування кредитних карток).
В даний час алгоритм RSA використовується в багатьох стандартах, серед яких SSL, S-HHTP, S-MIME, S/WAN, STT і PCT.
Відкритий ключ публікується і доступний кожному, хто бажає послати власнику ключа повідомлення, яке зашифровується вказаним алгоритмом. Після шифрування, повідомлення неможливо розкрити за допомогою відкритого ключа. Власник же закритого ключа без праці може розшифрувати прийняте повідомлення.
1.22 Практична реалізація RSA
В даний час алгоритм RSA активно реалізується як у вигляді самостійних криптографічних продуктів, так і як вбудовані засоби в популярних додатках.
Важлива проблема практичної реалізації - генерація великих простих чисел. Рішення задачі «в лоб» - генерація випадкового великого числа n (непарного) і перевірка його подільності на множники від 3 аж до n0.5. У разі неуспіху слід узяти n+2 і так далі.
У принципі як p і q можна використовувати «майже» прості числа, тобто числа для яких вірогідність того, що вони прості, прагне до 1. Але у випадку, якщо використане складове число, а не просте, криптостойкость RSA падає. Є непогані алгоритми, які дозволяють генерувати «майже» прості числа з рівнем довіри 2-100.
В кінці 1995 року вдалося практично реалізувати розкриття шифру RSA для 500-значного ключа. Для цього за допомогою мережі Інтернет було задіяно 1600 комп'ютерів.
Самі автори RSA рекомендують використовувати наступні розміри модуля n:
768 біт - для приватних осіб;
1024 біт - для комерційної інформації;
2048 біт - для особливо секретної інформації.
Третій важливий аспект реалізації RSA - обчислювальний. Адже доводиться використовувати апарат довгої арифметики. Якщо використовується ключ завдовжки до біт, то для операцій по відкритому ключу потрібен Про(k2) операцій, по закритому ключу - Про(k3) операцій, а для генерації нових ключів потрібен Про(k4) операцій.
Криптографічний пакет BSAFE 3.0 (RSA D.S.) на комп'ютері Pentium-90 здійснює шифрування із швидкістю 21.6 Кбит/c для 512-бітового ключа і із швидкістю 7.4 Кбит/c для 1024 бітового. «Найшвидша» апаратна реалізація забезпечує швидкості в 60 разів більше.
В порівнянні з тим же алгоритмом DES, RSA вимагає в тисячі і десятки тисяч раз більший час.
1.23 Опис алгоритму MD5
Спочатку допускаємо, що маємо на вході повідомлення з b-бит,и що ми бажаємо знайти Message Digest цій послідовності біт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Розробка програмного забезпечення для системи «Клієнт-Банк»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок