Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Проектування та розробка бази даних нарахування стипендії (на прикладі ВПУ № 21)

Проектування та розробка бази даних нарахування стипендії (на прикладі ВПУ № 21)

Назва:
Проектування та розробка бази даних нарахування стипендії (на прикладі ВПУ № 21)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,69 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Проектування та розробка бази даних нарахування стипендії (на прикладі ВПУ № 21)


ЗМІСТ
стор.
Вступ................................................................................................... 4
Розділ 1. Постановка задачі............................................................ 6
Розділ 2. Структура програмного комплексу............................. 8
Розділ 3. Інструкція користувача.................................................. 17
Розділ 4. Охорона праці................................................................... 18
Висновок............................................................................................ 23
Перелік посилань на джерела........................................................ 24
Додатки


Вступ
Все частіше використовується обчислювальна техніка у різних сферах життя. Сьогодні комп’ютер можна побачити на будь-якому підприємстві, організації чи фірмі, в навчальному закладі чи вдома, в магазині чи кафе, наукових інститутах.
Багато фірм розробляють програмне забезпечення для комп’ютера, яке постійно потребує оновлення, доповнення чи переробки, залежно від потреб користувачів. Потрібно тільки вибрати ту чи іншу програму для роботи з текстами, для діловодства і бухгалтерії, для математичних, інженерних і фінансових розрахунків, для конструювання чи проектування.
Тому фірми, що виробляють найрізноманітніші програмні продукти при розробці тих чи інших програм акцентують свою увагу на зручному та зрозумілому інтерфейсі своїх програм.
З розвитком обчислювальної техніки люди все частіше зверталися до автоматизації виробничих процесів, ведення бухгалтерського обліку, обліку товарів та ін. Для розробки автоматизованих систем були створені різноманітні програмні продукти, метою яких було значно полегшити роботу при автоматизації процесу, зменшити вимоги до рівня кваліфікації користувача, та зберігати при цьому свою гнучкість щодо пристосувань до різних типів процесів. Одним з таких продуктів являється пакет для роботи з базами даних Microsoft Access фірми Microsoft.
Microsoft Access - це функціонально повна реляційна СУБД. У ній передбачені всі необхідні вам засоби для визначення і обробки даних, а також для управління ними при роботі з великими об'ємами інформації. Що стосується легкості використовування, то Microsoft Access зробив тут справжній переворот, і багато хто для створення своїх власних баз даних і додатків звертається саме до нього.
Microsoft Access надає максимальну свободу в завданні типу даних (текст, числові дані, дати, час, грошові значення, малюнки, звук, документи, електронні таблиці). Можна задати також формати зберігання (довжина рядка, точність представлення чисел і дати, часу) і виведення цих даних при висновку на екран або друк.
З допомогою MS Access ви зможете створити програму, яка буде працювати в середовищі Windows і повністю відповідатиме вашим вимогам в обробці та керуванні даними.
СУБД дозволяє працювати з даними, застосовуючи різні способи. Наприклад, можна виконати пошук інформації в окремій таблиці або створити запит з складним пошуком по декількох зв'язаних між собою таблицях або файлах.
Робота в Microsoft Access починається з визначення реляційних таблиць і їх полів, які міститимуть дані. Відразу після цього ви за допомогою форм, звітів і макросів зможете визначати дії над цими даними.
Microsoft Access має безліч областей застосування: на малому підприємстві; у роботі за контрактом, коли ви розробляєте прикладні програми за замовленням або виступаєте в ролі консультанта; у великих корпораціях, коли ви виступаєте в ролі координатора виробничих інформаційних систем і навіть у сфері домашнього застосування.


Розділ 1 Постановка задачі
Перед тим як перейти до виконання даної дипломної роботи – розробки бази даних нарахування стипендії, необхідно визначитись передусім, яка інформація буде використовуватись у базі даних і для чого вона буде використовуватись. Необхідно також визначитись з можливостями, які буде надавати база даних користувачу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Проектування та розробка бази даних нарахування стипендії (на прикладі ВПУ № 21)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок