Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Модель OSI. Загальний огляд рівнів

Модель OSI. Загальний огляд рівнів

Назва:
Модель OSI. Загальний огляд рівнів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,50 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Модель OSI. Загальний огляд рівнів
Для того, щоб пакети даних прибули з джерела до місця призначення на мережі, важливо, що всі пристрої на мережі говорять таку ж мову або протокол. Протокол - набір правил, які роблять комунікацію на мережі більше чинника. Декілька загальних прикладів є як вказано нижче:
У Конгресі, форма Roberts Rules of Order робить це можливим для сотень представників, кого всьому подобається говорити, для роботи по черзі, і, щоб повідомити їх ідеї в акуратній формі.
Управляючи автомобілем, інший сигнал автомобілів (повинен!), коли вони бажають зробити чергу; якщо вони не зробили, то дороги були б хаосом.
Літаючи літак, пілоти покоряються дуже специфічні правила для комунікації з іншими літаками і з контролем авіаперевезення.
Відповідаючи телефону, хто-небудь повідомляє, "Здрастуйте", потім людина, що звертається до думок, "Здрастуйте. Це є.... "; і так це йде назад і вперед.
Одне технічне визначення протоколу передач даних є: набір правил, або угода, це визначає формат і передачу даних. Рівень n на одному комп'ютері зв'язується з Рівень n на іншому комп'ютері. Правила і угоди, використовувані в цій комунікації, колективно відомі, як Рівень n протокол.
Ранній розвиток Lans, Вкомплектовує особовим складом, і WANs був хаотичним у багатьох відношеннях. Ранній 1980 пили страшні збільшення в номерах і розмірах мереж. Оскільки компанії реалізували гроші, які вони могли зберегти і продуктивність, яку вони могли придбати використовуючи мережеву технологію, вони додали мережі і розширили існуючі мережі майже, як швидко, оскільки нові технології мереж і продукція могли бути введені.
Серединою-1980's, ці компанії почали випробовувати зростання болів від всіх розширень, які вони зробили. Це стало твердішим для мереж, які використовували різні специфікації і виконання, щоб зв'язатися один з одним. Вони усвідомили, що їм потрібно відокремитися від приватних мережевих систем.
Приватні системи конфіденційно розвиваються, володів, і управляв. У комп'ютерній промисловості, право власності - протилежність отвору. Право власності означає, що один або купка компаній управляє всім використанням технології. Отвір означає, що вільне використання технології доступне до публіки.
Щоб звернутися до проблеми мереж, несумісних і не в змозі зв'язатися один з одним, Міжнародна Організація по Стандартизації (МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПО СТАНДАРТИЗАЦІЇ) дослідила схеми мереж подібно до DECNET, SNA, і TCP/IP для того, щоб знайти набір правил. В результаті цього дослідження, МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПО СТАНДАРТИЗАЦІЇ створила модель мережі, яка допомогла б продавцям створити мережі, з якими сумісно б, і діють, інші мережі.
Процес розбиття вниз складних комунікацій в більш маленькі дискретні завдання міг бути порівняний з процесом будівництва автомобіля. Коли беруть, оскільки ціле, проект, виробництво, і збори автомобіля - надзвичайно складний процес. Маловірогідно, що одна єдина людина знала б, як виконувати всі необхідні завдання, щоб побудувати автомобіль на порожньому місці. От чому механічні інженери проектують автомобіль, виробничі інженери проектують шаблони, щоб зробити частини, і техніки зборів кожні збирають частину автомобіля.
Довідкова модель OSI - первинна модель для комунікацій мереж. Не дивлячись на те, що є інші моделі в існуванні, більшості продавців мереж, сьогодні, пов'язують їх продукцію з довідковою моделлю OSI, особливо, коли вони хочуть виховати споживачів на використанні їх продукції. Вони вважають це кращим інструментом, доступним для викладацьких людей про посилку і одержуючі дані на мережі.
Довідкова модель OSI дозволяє вам розглядати мережу функціонує, це відбуваються в кожному рівеньі. Важливіше, довідкова модель OSI - структура, що ви можете використовувати, щоб розуміти, як інформація подорожує всюди в мережа. Крім того, ви можете використовувати довідкову модель OSI виразно уявляти собі, як інформація, або пакети даних, прибуває з прикладних програм (наприклад. електронні таблиці, документи, і т.п.), через засіб (наприклад.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Модель OSI. Загальний огляд рівнів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок