Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Проектування однорангової локальної мережі 10Base-T з 6-ма робочими станціями для офісу розміром 5х10 метрів

Проектування однорангової локальної мережі 10Base-T з 6-ма робочими станціями для офісу розміром 5х10 метрів

Назва:
Проектування однорангової локальної мережі 10Base-T з 6-ма робочими станціями для офісу розміром 5х10 метрів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,75 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота
Проектування однорангової локальної мережі 10Base-T з 6-ма робочими станціями для офісу розміром 5х10 метрів


Зміст


Вступ
Комп’ютери можна використовувати по-різному – або як окремий комп’ютер, або як складову більш чи менш великої автоматизованої інформаційної системи (АІС). АІС складаються з чотирьох видів забезпечення:
Апаратне забезпечення – це комплекс апаратних засобів, які працюють в АІС.
Програмне забезпечення – це комплекс програмних засобів, які працюють в АІС.
Інформаційне забезпечення – це сукупність інформаційних ресурсів в АІС.
Організаційне забезпечення – це комплекс заходів по впровадженню і підтримці функціонування АІС.
Обчислювальна мережа – це спільне підключення багатьох окремих комп’ютерів (робочих станцій) до єдиного каналу передачі даних. Мережі дають змогу інтегрувати всі види забезпечень.
Розглянемо переваги, які одержуються при мережевому об'єднанні персональних комп'ютерів у вигляді внутрішньої виробничої обчислювальної мережі.
Розподіл ресурсів: розподіл ресурсів дозволяє ощадливо використовувати ресурси, наприклад, керувати периферійними пристроями, такими як лазерні друкувальні пристрої, з усіх приєднаних робочих станцій.
Розподіл даних: розподіл даних надає можливість доступу і керування базами даних з периферійних робочих місць,які потребують інформацію.
Розподіл програмних засобів: розподіл програмних засобів надає можливість одночасного використання централізованих, раніше встановлених програмних засобів.
Розподіл ресурсів процесора: при розподілі ресурсів процесора можливе використання обчислювальних потужностей для обробки даних іншими системами, що входять у мережу. Ця можливість полягає в тому, що на наявні ресурси не "накидаються" моментально, а тільки лише через спеціальний процесор, доступний кожної робочої станції.
Режим багатьох користувачів: пристрої системи сприяють одночасному використанню централізованих прикладних програмних засобів, раніше встановлених і керованих, наприклад, якщо користувач системи працює з іншим завданням, то поточна робота відсувається на задній план.
Електронна пошта: за допомогою електронної пошти відбувається інтерактивний обмін інформацією між робочою станцією й іншими станціями, встановленими в обчислювальній мережі.
1. Теоретична частина
1.1 Обчислювальна мережа
Обчислювальна мережа - це спільне підключення багатьох окремих комп’ютерів (робочих станцій) до єдиного каналу передачі даних. Мережі дають змогу інтегрувати всі види забезпечень.
Ценральне місце в КМ посідає мережева ОС. Вона дає змогу об’єднати різне комунікаційне та інформаційно-обчислювальне обладнання в єдиний робочий комплекс- комп’ютерну мережу.
Залежно від набору класифікаційних ознак ОС та побудованої на їхній основі КМ поділяються так:
за наявністю призначених серверів;
-однорангові (peer to peer). Кожна робоча станція може одночасно бути сервером та робочою станцією. Такі системи гнучкіші. Вони особливо вигідні для організації робочих груп (приблизно до 20 станцій). Недоліками цієї мережі є складність адміністрування у великих мережах, а також менша надійність;
-з окремими серверами. Для виконання серверних функцій виділяють окремі машини. На них встановлюють системне програмне забезпечення, спроектоване спеціально для виконання серверних функцій. Сервери можуть бути призначені (наприклад у Netware 4.x), або непризначені (наприклад у MS Windows NT);
за характером роботи:
- ті, що працюють у режимі витіснення. Спеціальний диспетчер виділяє процесам кванти часу центрального процесора (Unix, Windows, Windows 95, Windows NT);
- ті, що не працюють у режимі витіснення. Процеси самі віддають керування іншим процесам.
Одноранговими ОС є також Lansmart, Lantastic, Windows 3.11.
Основою мережного програмного забезпечення є так звані мережеві операційні системи. Вони представляють собою повнофункціональні операційні системи з інтегрованими мережевими засобами. Вбудоване мережеве програмне забезпечення кардинально відрізняє їх від операційних систем, орієнтованих на роботу на одному комп'ютері, таких, як MS-DOS.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Проектування однорангової локальної мережі 10Base-T з 6-ма робочими станціями для офісу розміром 5х10 метрів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок