Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії

Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії

Назва:
Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,86 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
на тему
“Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії”
Вступ
Сам факт існування такого об’єктивного суспільного утворення як держава зумовлює і пояснює необхідність задоволення постійно існуючих суспільних потреб та підтримку пріоритетів розвитку суспільства через дослідження незалежних інформаційно-аналітичних центрів. В умовах соціально-політичної трансформації України, фабрики думки стають не тільки засобом впливу на суспільну думку, але й важелем управління структурними зрушеннями в політиці, створення ефективної структури розвитку держави та стимулювання науково-технічного прогресу.
Крім того, функціонування ефективної системи впровадження ідей фабрик думки дозволяє підвищити ефективність соціально-політичного розвитку, забезпечує прозорість політичних і економічних змін для запобігання зловживань та корупційних явищ, створює передумови для міжнародної інтеграції України: вступу до Світових організацій та Європейського співтовариства. Отже дослідження питань, пов’язаних з функціонуванням інформаційно-аналітичних центрів в умовах перехідного періоду , є досить актуальним.
Враховуючи актуальність зазначеної проблеми метою дослідження є дослідження діяльності фабрик думки Європи, на прикладі інформаційно-аналітичних центрів Великобританії на сучасному етапі, аналіз сайтів цих фабрик думки та визначення подальших шляхів розвитку й удосконалення українських інформаційно-аналітичних центрів.
Завданнями даного дослідження виступають:
розкриття соціально-політичної ролі фабрик думки;
визначення сутності та проблематики застосування досліджень фабрик думки;
обґрунтування впливу інформаційно-аналітичних центрів на трансформаційні процеси в політичному житті країни;
характеристика сучасного етапу розвитку фабрик думки;
здійснення аналізу сайтів інформаційно-аналітичних центрів, як засобу впливу на громадську думку, уряд та соціально-політичний розвиток;
з’ясування специфіки політичних та організаційних аспектів механізму розвитку фабрик думки в Великобританії;
Для досягнення цієї мети в роботі розглядаються головні принципи розвитку інформаційно-політичних центрів Великобританії, в тому числі, розвиток сайтів цих центрів, які передбачають участь в обговоренні нагальних проблем всіх зацікавлених осіб (виконавців, замовників, незалежних експертів, громадськість) та, відповідно, досягнення максимально ефективного вирішення того, чи іншого питання, а також економічні та організаційні аспекти, що впливають на розвиток сайтів цих інформаційно-аналітичних центрів.
Предметом дослідження є інформаційно-аналітичні центри Великобританії та Інтернет сайти цих фабрик думки.
Об’єктом дослідження є розгляд Інтернет сайтів фабрик думки Великобританії, як важеля впливу на громадську думку та державне регулювання соціально-політичного стану країн.
При написанні роботи використані теоретичні дослідження провідних фахівців, Інтернет-ресурси , сайти інформаційно-аналітичних центрів та інші.


Історія та розвиток фабрик думки.
Фабрики думки в другій половині ХХ століття являють собою магістральний шлях розвитку соціальної інженерії в цілому і політичному консультуванні зокрема. Чим більше країна розвиває таку технологічну форму соціального застосування інтелекту, тим більше успішною є політика цієї країни. Фабрики думки - не що інше як один із соціальних способів існування інтелекту, спосіб його адекватного соціального застосування і гідної оплати. Фабрики думки свідомо ставлять перед собою задачу соціальної інженерії суспільства, тобто такого перетворення суспільства, що виникає як ідея в головах інтелектуалів, проект у вигляді консультаційного тексту в аналітичних доповідях цих інтелектуалів, об'єднаних у фабрику думки, намір суспільної дії в сфері публічної політики, куди фабрика думки просуває свої доповіді, і потім виникає як конкретне законодавче чи виконавче рішення в інституціональній політиці, де його знову ж формулює фабрика думки. Протягом усього цього ланцюжка фабрика думки є генератором ідей, аналітиком альтернатив і прогнозів, презентантом висновків, модератором публічної комунікації, проектантом конкретних законодавчих чи виконавчих рішень і лобістом суспільних інтересів, що виражаються привселюдно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок