Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером.

Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером.

Назва:
Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,94 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Дипломна робота
на тему:
Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером.


Анотація
В даній роботі приділиться увага розробці автоматизованої системи, яка використоватимеся для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та інтернет-провайдером.
Будуть відкриті основні переваги та можливі недоліки даної системи. Також йтиметься мова про роботу основних пунктів меню, та про задачі, які виконує даний програмний комплекс.
Приділиться увага на перелік програмного забезпечення, яке потрібне для стабільної роботи даної систем.
Annotation
In the given work it will be considered the robot of the automated system which is used for carrying out of calculations between clients who use Internet, and the Internet-provider. There will be open basic advantages and possible lacks of the given system. Also the basic items of the menu and a problem which are carried out with the given program complex will be considered. The list of the software, which necessary for stable work given systems will be considered.


Зміст


Список скорочень
Network Basic Input Output System – Мережева операційна система вводу-виводу
Internet-work Packet Exchange - Міжмережевий обмін пакетами
Digital Subscriber Line - цифрова абонентська лiнiя
Integrated Service Digital Network - цифровий абонентський доступ


ВСТУП
Сучасний світ неможливо уявити без комп’ютерної техніки, так само як важко його уявити без всесвітньої мережі Internet, яка є джерелом отримання інформації. Варто визнати що комп’ютер, який ізольований від WWW-мережі має обмеженну функціональність. Від відрізаний від великої кількості інформації, яка розміщенна на віддаленних серверах, а отже користувач не може скористатися цією інформацією також.
Для цього була й створена Internet мережа. Тому все більше і більше людей користуються можливостями всесвітнього павутиння.
Але, як зрозуміло користування www не є безплатне, тому виникли такі два класи на ринку надання послуг Internet, як провайдер та користувач, перший надає послуги інший ними користується.
Для проведення тарифікації за наданні послуги провайдерами створюються автоматизовані програмні комплекси для швидкого й правельного тарифікування за надані послуги. Головне щоб між цими категоріями ніколи не виникали протиріччя. Тому програмні комплекси повинні працювати без збоїв, а провайдер повинен надавати постійну й чітку інформацією, якою цікавиться користувач.
В даній бакалаврській роботі проаналізована робота одного з таких комплексів, який використовується провайдером для проведення комплексних розрахунків з клієнтами.


1. Аналіз існуючого програмного забезпечення, яке використовується для автоматизації системи по обліку Інтернет послуг.
Автоматизована система розрахунків за надані послуги Інтернет (надалі Програма), написана з використанням клієнт-серверних технології (INTERBASE-сервер версії 5.6). Віконий формат програми дозволяє швидкий перхід від вікна до вікна, що полегшує роботу оператора по веденню Інтернет послуг.
Для нормальної роботи автоматизованої системи розрахунків за надані послуги Інтернет (АСРНПІ) потрібно забезпечити нормальну роботу мережі, так як розрахунки веде не один оператор і не на одному ПК, тому для нормальної роботи використовується мережева операційна система
Мережева операційна система необхідна для управління потоками повідомлень між робочими станціями і серверами. Вона може дозволити любій рабочій станції працювати з разделяємим мережевим диском чи принтером, які фізично не підключені до цієї станції.
В деяких комп’ютерних мережах є виділенний автономний комп’ютер, який виконує функції тільки файлового сервера. Такі системи називаються ЛВС з файловим сервером. В других, малих ЛВС, рабоча станція може одночасно виконувати і функії файлового сервера. Це однорангові ЛВС.
Компоненти мережевої операційної системи на кожній рабочій станції і файловому сервері взаємодіють один з одним за допомогою мови, що називається протоколом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок