Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка веб-сайту футбольного клубу

Розробка веб-сайту футбольного клубу

Назва:
Розробка веб-сайту футбольного клубу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,15 KB
Завантажень:
498
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
1 Методичні аспекти розробки веб-сайту футбольного клубу
Приступаючи до створення спортивного сайту, передбачається, що він зможе в недалекому майбутньому ефективно функціонувати в глобальній мережі Інтернет. Отже, наша задача - максимально реалізувати потенційні можливості Інтернету.
Перше, з чим слід визначитися, приступаючи до створення веб-сайту, це цільова аудиторія.
Цільова аудиторія сайту
Цільова аудиторія – це перш за все люди, які користуватимуться сайтом щодня. Залежно від цільової аудиторії слід вибирати зміст і оформлення сайту.
Передбачається, що цільовою аудиторією веб-сайту футбольного клубу будуть:
Любителі спорту – обговорення ігор команди. Беруть участь в обговореннях подій на форумі.
Тренери – інформування про себе, обмін досвідом, відповідають на питання на форумі.
Адміністрація – управління сайтом, офіційний оголошення.
Спонсори – матеріальна підтримка.
Соціологічні аспекти
При розробці і наповненні веб-сайту футьбольного клубу необхідно враховувати, що користувачі з наміченої нами цільової аудиторії мають різний вік і соціальне положення. Тому в рамках розробки дизайну і змісту сайту необхідно враховувати наступні аспекти:
Матеріал, доступний кожному.
Всі тексти, представлені на спортивному веб-сайті, повинні бути зрозумілі людям з будь-якої цільової аудиторії. Слід уникати використання спеціальних термінів, значення яких може бути невідоме іншим користувачам. Якщо потрібне використання спеціальних термінів, потрібно надати користувачу можливість дізнатися про значення поняття.
Зробити це можна наступними способами:
- Використовуючи контекстну довідку – користувач підводить курсор миші до невідомого слова і в спливаючій підказці бачить його визначення.
- Використовуючи технологію гіпертексту – користувач клікає по невідомому слову, внаслідок чого відкривається сторінка з визначення.
Будем ці способи в комплексі: технологію контекстної довідки використовувати там, де визначення може бути коротким , а гіпертекст – там, де воно складається з об'ємного тексту і використовує графіку.
Облік індивідуально-особових особливостей користувачів.
Слід враховувати індивідуально-особові особливості користувачів спортивного веб-сайту. В першу чергу це відноситься до дизайну сайту футбольного клубу: вибору шрифтів і форматування тексту, колірного оформлення і додаткових можливостей сайту.
Рекомендується використовувати стандартний шрифт і розмір шрифту. Для українських шрифтів - це Arial і Time new Roman і розмір від 12 до 14. Використання нестандартних шрифтів і маленьких або великих розмірів шрифтів викликає у користувача дискомфорт, ускладнює читання тексту і відволікає від розуміння прочитаної інформації. З технічної точки зору це теж погано – не всі браузери зможуть правильно визначити кодування нестандартного шрифту, в результаті замість тексту користувач побачить безглузду послідовність незрозумілих йому символів.
Слід також надати увагу форматуванню тексту. Помилкою є використання напівжирного шрифту для виділення всього тексту. Напівжирним шрифтом потрібно виділяти основні поняття, визначення і особливо важливі фрази. Звичний текст без форматування повинен складати велику частину наповнення сайту. Великі об'єми текстової інформації слід розділяти на абзаци і доповнювати графічним контекстом: тематичними картинками і фотографіями.
Особливу увагу при розробці сайту слід приділити колірній схемі. Колірна схема сайту не повинна складатися з великої кількості кольорів. Оптимальним є 2-3 кольори, жовтий і чорний – кольори клубу. Кольори для сайту слід вибирати, використовуючи спеціальну таблицю кольорів, яка дозволяє підібрати оптимальні відтінки. Не слід використовувати дуже яскраві кольори для шрифтів і заднього плану веб-сайту. Якщо задній план сайту планується використовувати як фонове зображення, потрібно переконатися, що воно не співпадатиме (зливатиметься) з кольором шрифту.
Наповнення веб-сайту.
Треба визначитись, що може містити веб-сайт футбольного клубу, враховуючи намічену нами цільову аудиторію і специфіку діяльності організації:
Довідкова інформація - цікавить батьків, які підшукують своїм дітям спортивну секцію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Розробка веб-сайту футбольного клубу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок