Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка інформаційно - пошукової системи: “Абітурієнт”; в середовищі FoxPro

Розробка інформаційно - пошукової системи: “Абітурієнт”; в середовищі FoxPro

Назва:
Розробка інформаційно - пошукової системи: “Абітурієнт”; в середовищі FoxPro
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
3,83 KB
Завантажень:
119
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
 
з дисципліни: “Основи інформаційних технологій та програмування”
на тему: Розробка інформаційно - пошукової системи: “Абітурієнт”; в середовищі FoxPro
 


Анотація.
Вступ.
Постановка задачі.
Структура вхідних даних.
Структура вихідних даних.
Опис алгоритму.
Текст програми.
Інструкція роботи з програмою.
Висновки.
Література.
 
В роботі представлена інформаційно-пошукова система “Абітурієнт”. Дана система дозволяє в діалоговому режимі отримати будь-які відомості про абітурієнта, дати складання вступних іспитів, списки спеціальностей тощо. Система також формує вихідні документи – списки студентів, що складають іспити у даний день, відомості про абітурієнтів одної чи декількох спеціальностей, дані про спеціальності та ін. Всі довідки можливо вивести на прінтер або зберегти у файлі.
Для розробки даної програми була використана СУБД FoxPro.
ІПС зручна в роботі і розрахована на використання приймальними комісіями вищих навчальних закладів.
In activity the information retrieval system "Entrant" is shown. The Given system allows in a conversational mode to receive the data about the entrant, dates of realization of entrance examinations, lists of specialities etc. The System also reshapes the outgoing documents - lists of the students, which one pass examinations per the given day, sheet about the entrants by one or several specialities, the data about specialities etc. All helps can be removed on the printer or to keep in the file.For creation of the given program the database management system FoxPro utilised..
The information retrieval system is friend in activity and is counted for usage by receiving commissions of higher educational establishments.s.
 
В останні часи комп’ютери поширюються з великою швидкістю. Практично не має фірм, підприємств, компаній, де б не було жодного комп’ютера. Чому? Тому що комп’ютери виконують великі обсяги робіт, на які б людині необхідно було б витрачати багато часу.
ІПС “Абітурієнт” розроблена для членів приймальних комісій вищих навчальних закладів. Щорічно намагаються вступити до ВУЗів близько 75% випускників середніх навчальних закладів.Для кожного із вступників потрібно завести особову справу,оформити дані, прийняти всі необхідні документи. Потім справи всіх вступників розподіляються і певним чином систематизуються. В процесі роботи приймальна комісія неодноразово звертається до цих документів, що потребує зайвого часу. ІПС “Абітуріент” дозволить його зекономити. Ця система систематизує дані про студентів, спеціальності, що є в даному закладі, дозволяє швидко переглянути і вивести на друк нійчастіше потрібні відомості. Вони автоматично заносяться у файл, а з нього можлиий роздрук документу. ІПС працює в діалоговому режимі. Всі вхідні дані можна редагувати, доповнювати, вилучати. Будь-які дії виконуються за допомогою дуже зручного меню, в якому передбачене практично все, що необхідно користувачу в процесі роботи системи.
З розвитком комп’ютерної техніки з’яляється все більше і більше систем, які потребують від програміста швидкої розробки більш вдосконалених засобів обробки даних, а від користувача – вміння управляти цими даними.
Група реляційних (модель є простішою і найбільш звичною формою представлення даних у вигляді таблиці) систем управління баз даними (СУБД) представлена на ринку програмних продуктів дуже широко: системи Paradox i Clarion, проте вони поступаються сімейству так званих dBASE - подібних СУБД.
Зараз серед dBASE пакетів широко розповсюджені наступні версії: dBASEIY-x, FoxPro – 2.5/2.6, Clipper-5.x.
При розробці ІПС, автоматично постало питання, яку ж СУБД використовувати для створення бази? В результаті міркувань було вирішено використовувати FoxPro – 2.6. І першим аргументом на користь саме цієї СУБД було те, що вона має найелементарніші системні вимоги.І дійсно ІПС “Абітурієнт”, створена на основі FoxPro – 2.6, використовує найменшу кількість дискового простору на відміну від тієї ж Access з пакету Microsoft Office (крім цього не кожний заклад має достатню матеріальну базу для купування компютерів, на базі яких можно працювати з такими базами).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Курсова робота на тему: Розробка інформаційно - пошукової системи: “Абітурієнт”; в середовищі FoxPro

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок