Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Мережеві комунікації на основі протоколів TCP/IP, ARP, RARP та розрахування параметрів комп'ютерних мережевих систем

Мережеві комунікації на основі протоколів TCP/IP, ARP, RARP та розрахування параметрів комп'ютерних мережевих систем

Назва:
Мережеві комунікації на основі протоколів TCP/IP, ARP, RARP та розрахування параметрів комп'ютерних мережевих систем
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,89 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни КОМП’ЮТЕРНІ МЕРЕЖІ
Тема – МЕРЕЖЕВІ КОМУНІКАЦІЇ НА ОСНОВІ ПРОТОКОЛІВ TCP/IP, ARP, RARP ТА РОЗРАХУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖЕВИХ СИСТЕМ.
АНОТАЦІЯ
В даному проекті розглянуті мережеві комунікації на основі протоколів TCP/IP, ARP, RARP та розрахувані параметри комп’ютерних мережевих систем. Також були виконані практичні задачі по ІР-адресації.
SUMMARY
In this project there is analyzed network communications based on TCP/IP, ARP, RARP protocols and calculated parameters of computer network systems. There was also made practical exercises on IP-addressation.
ЗМІСТ
Стор
1.ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА 6-14
1.1 ОПИС ПРОТОКОЛІВ TCP/IP 6
1.2 МАРШРУТИЗАЦІЯ В МЕРЕЖАХ TCP/IP 13
2. ВИРІШЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАДАЧ 15
3. ВИСНОВКИ 18
4. ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ 19
КР.КС-46.00.00.000 ПЗ
Зм. | Лист | № докум | Підпис | Дата
Розроб. | МЕРЕЖЕВІ КОМУНІКАЦІЇ НА ОСНОВІ ПРОТОКОЛІВ TCP/IP, ARP, RARP. | Літ. | Арк. | Аркушів
Перевір. | 5 | 19
Реценз.
Н.Контр.
Затверд.
1 ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
1.1 ОПИС ПРОТОКОЛІВ TCP/IP
Протокол TCP/IP (Transport Control Protocol/Internet Protocol) представляє собою групу мережевих протоколів, що забезпечують комунікації по об'єднаних мережах, складених з комп'ютерів з різною апаратною архітектурою, що працюють під керуванням різних операційних систем. TCP/IP широко використовується для підтримки комунікацій в операційних системами Windows NT, UNIX і інших.
Термін "TCP/IP" визначає все, що пов'язано з протоколами TCP і IP. Він охоплює ціле сімейство протоколів, прикладні програми і навіть саму мережу. До складу сімейства входять протоколи TCP, IP, UDP, ARP, ICMP і інші. TCP/IP - це технологія міжмережевої взаємодії, технологія Internet. Мережа, що використовує технологію Internet, називається "internet". Якщо мова йде про глобальну мережу, що поєднує безліч мереж з технологією internet, то неї називають Internet.
Сімейство протоколів TCP/IP є стандартним набором мережевих протоколів, що використовується для з'єднання з Internet, об'єднаною мережею в масштабах усього світу. Ці ж протоколи можуть використовуватися і у приватних корпоративних мережах.
Використання TCP/IP дає ряд переваг, надаючи можливість використання:
Стандартного маршрутизованого мережевого протоколу глобальних мереж, що є найбільш широко розповсюдженим серед всіх наявних протоколів. Всі сучасні операційні системи забезпечують підтримку TCP/IP, і більшість глобальних мереж використовують його для здійснення значної частини свого мережевого трафіка.
Технології об'єднання гетерогенних систем. Для одержання доступу і здійснення обміну даними між системами, що не є цілком умісними,
КР.КС-46.00.00.000 ПЗ | Арк.
6
Зм. | Арк. | № докум | Підпис | Дата
сумісними, пропонується безліч стандартних утиліт підтримки комунікацій, включаючи протокол передачі файлів (File Transfer Protocol, FTP) і протокол емуляції терміналу (Terminal Emulation Protocol, Telnet).
Надійної, мережі, що масштабується і підтримує безліч платформ, основи для побудови мереж клієнт-сервер. Microsoft TCP/IP підтримує інтерфейс сокетів Windows, що є ідеальним для розробки додатків клієнт-сервера, що можуть працювати зі стеками протоколів сторонніх постачальників, сумісними із сокетами Windows. Багато загальнодоступних засобів Internet також написані в стандарті сокетів Windows. Додатки, що відповідають стандартам сокетів Windows, можуть скористатися також перевагами таких мережних протоколів, як IPX/SPX і ін.
Технології, що дозволяють здійснити об'єднання локальних мереж із глобальною мережею Internet. Протоколи TCP/IP, РРР і сокети Windows забезпечують базу, необхідну для підключення і використання сервісів Internet.
Архітектура протоколів TCP/IP призначена для об'єднаної мережі, що складається із з'єднаних один з одним шлюзами окремих різнорідних мереж, до яких підключаються різнорідні машини. Кожна з мереж працює у відповідності зі своїми специфічними вимогами і має свою природу засобів зв'язку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Мережеві комунікації на основі протоколів TCP/IP, ARP, RARP та розрахування параметрів комп'ютерних мережевих систем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок