Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> курсова робота українською мовою: Перспективи розвитку інформаційних технологій

Перспективи розвитку інформаційних технологій / сторінка 13

Назва:
Перспективи розвитку інформаційних технологій
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,69 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Основні їхні види – удалінні банки даних, ІПП на технічних носіях, відеотекс.
Вилучені банки даних. Цей вид технології припускає колективний доступ користувачів до інформаційних продуктів, зосередженим на єдиному комп'ютері, чи хост-ЄВМ (host computer), у діалоговому режимі по мережах передачі даних.
Інформаційними продуктами тут виступають БД по різних предметних областях, а також різні метадані: директорії, рубрікатор и й інші дані, що полегшують користувачу пошук у БД. Інформаційні послуги надаються завдяки наявності різноманітних засобів пошуку, обробки і видачі інформації. Інформаційні продукти і програмні засоби є головними елементами банків даних чи автоматизованих банків даних (АБД) - основної організаційної форми, у якій розвиваються сучасні технології комерційного поширення інформації.
Відповідно до визначення Міжнародної конфедерації суспільств авторів і творців (International Confederation of Societies of Authors and Composers) банком даних називається сукупність (ensemble) наборів даних, а також зв'язаних і реляційних файлів. Однак не кожна сукупність даних, занесена в пам'ять комп'ютера, утворить АБД. Для цього необхідно виконання двох умов:
дані повинні складати деяке єдине ціле, тобто повинні бути відібрані на підставі стабільного класифікаційного критерію;
до відповідного інформаційного продукту повинний бути організований доступ визначеного числа користувачів.
У результаті АБД може бути визначена як система спеціальним образом організованих даних, програмних, технічних, мовних і організаційно-методичних засобів, призначених для централізованого нагромадження і колективного багатоцільового використання цих даних.
Базами даних називаються масиві машиночитаної інформації, що відносяться до визначеної предметної області й організовані на відповідному логічному і фізичному рівнях представлення. Доступ до АБД здійснюється з терміналів користувача, якими можуть бути яке-небудь спеціальне устаткування, але найчастіше персональні комп'ютери чи інші інтелектуальні термінали, що дозволяють користувачу робити післясеансову обробку знайденої інформації.
Основними особливостями даної технології, що визначають багато в чому і її достоїнства, і її недоліки, є:
надання користувачу тільки інформаційних послуг, а не безпосередньо інформаційних продуктів, у результаті чого він одержує (а часто й оплачує) тільки ту інформацію, що йому дійсно потрібна;
повнота інформації, зв'язана з завантаженням на хост-ЄВМ великих масивів даних;
висока швидкість відновлення інформації;
відносно розвите програмне забезпечення, що дозволяє не тільки знаходити й одержувати інформацію, але і при необхідності здійснювати її графічну, наукометрич ну і економетрич ну обробку.
Послуги АБД, чи інтерактивні послуги, можуть надаватися в локальному (local) і вилученому (remote) режимах. У першому випадку користувач працює з терміналами, прямо підключених до хост-ЄВМ (приклад: читачі бібліотеки, що здійснюють пошук в АБД, розташованому на її обчислювальному центрі, з терміналів, розкиданих по всьому приміщенню бібліотеки). Вилучений режим, навпроти, припускає, що АБД може фізично знаходитися як завгодно далеко від користувача, так що для їхнього з'єднання вимагаються спеціальні мережі ЕОМ (мережі передачі даних). Хоча останнім часом локальні послуги починають активно конкурувати з вилученими, останні продовжують залишатися найбільш популярним видом інтерактивних послуг.
Вплив людського фактору на впровадження інформаційних технологій.
Для працівників сфери менеджменту, реально пов’язаних з впровадженням інформаційних технологій в організації особоиво важливі такі фактори:
задоволення роботою - її можна підвищити, якщо сприяти ефективнішому та продуктивнішому виконанню завдань;
ознака індивідуальності - люди різні, цю різницю потрібно враховувати та при цьому потрібно залишати кожній людині право вибору;
стабільність - зміни даються важко, а тому працівники сфери менеджменту, як правило, віддають перевагу усталеному стилю роботи;
статус - менеджери, як правило, гостро сприймають думку оточуючих про своє місце в службовій ієрархії, видимими проявами є такі зовнішні символи, як розміри кабінету, вигляд меблів та інші.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Перспективи розвитку інформаційних технологій

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок