Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Українською мовою курсова робота: Перспективи розвитку інформаційних технологій

Перспективи розвитку інформаційних технологій / сторінка 14

Назва:
Перспективи розвитку інформаційних технологій
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,69 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Думаючи про впровадження інформаційних технологій, багато хто з працівників інтелектуальної сфери бояться, що умови їх роботи погіршаться. Найочевидніші причини страху працівників сфери менеджменту полягають в наступному:
по-перше, що вони не зможуть навчитися працювати з новими системами;
по-друге, що зміниться характер їх роботи або коло виконуваних обов’язків;
по-третє, що зміниться критерій оцінки їх роботи;
по-четверте, що працівник втратить роботу шляхом передачі виконання його обов’язків інтелектуальній системі.
Передбачаючи впровадження нових інформаційних технологій, потрібно враховувати перечислені причини страху. Разом з тим, потрібно відзначити мотиви, що забезпечують зацікавлення користувачів:
значна економія часу і зручність;
забезпечення різних форм контролю і управління;
розширення досвіду і бази знань;
деякі економічні переваги;
самоствердження.
Висновок
Таким чином, не зважаючи на те, що в Україні є значна кількість висококваліфікованих спеціалістів в сфері розробки ПЗ, а їх рівень заробітної платні на рівень нижчий від світового, на сьогодні український софтверний ринок не є конкурентним ні в регіональному, ні в глобальному масштабах.
Основними перешкодами, що стоять на заваді розвитку сектору hi-tech в Україні, залишається низький рівень інвестиційної привабливості регіону, відсутність правової бази, яка могла б регулювати галузь ПЗ, як наслідок, високий рівень тінізації ринку виробництва програмних продуктів, відсутність у керівників досвіду оперування в умовах сучасного бізнесу, неправильна орієнтація системи освіти, що разом з швидкими темпами еміграції інтелектуального потенціалу з країни, може призвести до безповоротної втрати перспективної і пріоритетної галузі національної економіки.
Разом з тим, софтверний сектор має всі шанси перерости в потужну індустрію за рахунок орієнтації на офшорне програмування. Визначальна роль у впровадженні в дійсність програми розвитку галузі ПЗ України покладається на державу – створити сприятливе середовище для мобілізації інвестиційних ресурсів в галузі, а також вивести наявного ринку ПЗ з тіні, що сприятиме утворенню потужних конкурентних на світовому ринку компаній, і розвитку галузі в цілому. Перші кроки до цього вже зроблені – 4 вересня 2001 р. на засіданні Комітету ВРУ з питань науки та освіти було підтримано законопроект, що повністю звільняє від податку на прибуток виробництво програмного забезпечення, що йде на експорт.


Використана література
Інформаційний ринок в Україні/ Ю.М. Арский, Р.С. Гиляревский, В.С. Егоров і ін. - 1996. - 293с.
Михнова І.Б., Пурник А.В., Антонова О.І. Бібліотека і бізнес: Практичні рекомендації, документи і матеріали. - 1994. - 167с.
Родіонов І.І. Інформаційні ресурси для підприємців. - К.:Електронні знання,1994. - 173 с.
Автоматизированные информационные технологии в экономике. Под. ред. Г.А.Титоренко - М. Компьютер ЮНИТИ, 1998, - 336 с.
Бердтис А. Структуры данних. - М.: Статистика, 1974, - 408 с.
Вершинин О.В. Компьютер для менеджера. - М.: Высшая школа, 1990.
Герасименко В.А. Защита информации в автоматизированных системах обработки данных. - В 2-х кн. - М.: Энергоатомиздат, 1994.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Перспективи розвитку інформаційних технологій

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок