Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Призначення, принципи організації комп'ютерної мережі адміністративного відділу ВАТ «Промприлад»

Призначення, принципи організації комп'ютерної мережі адміністративного відділу ВАТ «Промприлад»

Назва:
Призначення, принципи організації комп'ютерної мережі адміністративного відділу ВАТ «Промприлад»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Звіт
з проходження дипломної практики
на тему:
Призначення, принципи організації комп'ютерної мережі адміністративного відділу ВАТ «Промприлад»


Зміст
Вступ
1. Загальні відомості про ВАТ «Промприлад»
1.2. Продукція ВАТ «Промприлад»
1.3. Принципи ВАТ «Промприлад»
2. Характеристика локальної комп'ютерної мережі ВАТ «Промприлад»
Загальні визначення
2.2. Конфігурація комп'ютерної мережі ВАТ «Промприлад»
2.3. Обладнання і вартість
3. Мережеве обладнаня та операційна система
Програмне забезпечення
4. Охорона праці на ВАТ «Промприлад»
4.1. Стан охорони праці в управлінні
4.2. Охорона навколишнього середовища
4.3. Протипожежні заходи
Висновок


Вступ
Здавна люди намагалися передавати інформацію на великі відстані. До первісних засобів організації такого зв’язку можна, наприклад, віднести сигнальні вогні, димовий телеграф, перші спроби поштового сполучення. Поступово, з розвитком суспільства, потреба у мережевому сполученні різних точок земної кулі все більше зростала. Своєрідним прототипом сучасних комп’ютерних мереж була телеграфна мережа, створена в ХІХ ст.
Завдяки науково-технічній революції та розвитком електроніка стала можливою розробка мереж передавання даних та розподілена їх обробка. В середині ХХ ст. Почали виникати перші потужні ЕОМ і разом з цим виникла необхідність сполучення їх одна з одною для ефективнішого розподілу їх ресурсів. На перших порах була створена система з розподілом часу роботи центрального процесора (ЦП). Проте, в цій системі канали зв’язку були дорогими і виявилися неефективними. З часом були розроблені мультиплексори і концентратори, які збирали трафік і спрямовували їх до ЦП.
Виробнича практика є важливою і невід’ємною частиною процесу підготовки спеціалістів. Загальним завданням практики є практичне застосування і поглиблення знань, набутих у процесі навчання, розвиток навичок науково-дослідної роботи і розв’язання прикладних завдань, набуття досвіду для роботи по відповідній спеціальності, що потребує високої кваліфікації.
Під час проходження практики я виконав усі поставлені переді мною завдання, отримані від керівників практики. Я ознайомився з особливостями роботи та технічним забезпеченням підприємства, організаційною структурою, методами та механізмами роботи, з історією та перспективою розвитку підприємства, з правами та обов’язками працівників, а головне роль у всьому цьому комп’ютерних систем та мереж. Вивчив взаємодію даного управління з іншими структурними підрозділами, з основними принципами організації збору та обробки інформації.
Об’єктом дослідження виробничої практики виступають особливості функціонування комп’ютерних мереж. ВАТ «Промприлад»
Предметом дослідження є безпосередньо інформаційні, мережеві ресурси та продукти в діяльності компанії, а також методи вдосконалення та інтенсифікації даної діяльності.
Метою проходження практики виступає ознайомлення з організацією мережевої діяльності на ВАТ «Промприлад» та необхідність формування й створення якісного інформаційного продукту та подальшого надання інформаційних послуг.
Виходячи з поставленої мети необхідно розглянути комплекс теоретичних, методичних та організаційно-практичних завдань, що дозволять дослідити інформаційну структуру та проаналізувати інформаційну модель організації; охарактеризувати життєвий цикл програмних продуктів і послуг в процесі інформаційної діяльності; а також розглянути моделі інформаційних ресурсів і співставити їх з інформаційними потребами підприємства. Для цього потрібно висвітлити теорію, історію та методику організації інформаційної діяльності та розкрити особливості основних інформаційних продуктів, як результатів вищезгаданої діяльності.
Свої набуті знання та навички в процесі навчання я застосовував під час проходження практики в ВАТ «Промприлад». Працівники даного підприємства охоче ділилися зі мною своїм професійним досвідом, знаннями та вміннями, допомагали при виконанні поставлених переді мною завдань.
На сьогоднішній день у світі існує більш 130 мільйонів комп'ютерів і більше 80 % з них об'єднані в різні інформаційно-обчислювальні мережі від малих локальних мереж в офісах до глобальних мереж типу Internet.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Призначення, принципи організації комп'ютерної мережі адміністративного відділу ВАТ «Промприлад»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок