Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ. КОМП’ЮТЕРНІ ВИДАВНИЧІ СИСТЕМИ

ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ. КОМП’ЮТЕРНІ ВИДАВНИЧІ СИСТЕМИ

Назва:
ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ. КОМП’ЮТЕРНІ ВИДАВНИЧІ СИСТЕМИ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,99 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Львівський політехнічний інститут
КУРСОВА РОБОТА
НА ТЕМУ:
“ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ. КОМП’ЮТЕРНІ ВИДАВНИЧІ СИСТЕМИ”


Вступ
Видавничий бізнес сьогодні немислимий без комп'ютерних видавничих систем, що розсовують обрії творчості, дозволяючи реалізувати усі ваші задуми. Видавничі програми легко піддаються освоєнню навіть непрофесіоналам у видавничій роботі. Однак недостатньо усього лише опанувати інструментами, що вони пропонують. Потрібно володіти, крім іншого, базовими поняттями видавничої справи, мати представлення про видавничий процес. Без цих знань немислиме створення повноцінної поліграфічної продукції.
Мета даної роботи саме і полягає в тому, щоб дати загальне уявлення, як зробити ваші видання прийнятними з погляду поліграфічних вимог, а значить - і більш привабливими на вид. Робота побудована таким чином, що послідовно висвітлюються всі стадії підготовки видання - від задуму до одержання оригіналу-макета.
Матеріал, що викладається в даній роботі, не прив'язаний до якої-небудь однієї програми чи продукту. Це зроблено для того, щоб можна було використовувати приведені поради і рекомендації в різних видавничих системах.
Підготовка публікацій до видання - складний і тривалий процес. Він складається з довгого ланцюжка взаємозалежних етапів. Донедавна кожен етап виконував професіонал вузької спеціалізації: редактор, коректор, художник, складач, друкар. Поява настільних видавничих систем (Desktop Publishing = DTP) сприяло стиранню граней між окремими етапами підготовки видань. Потужність засобів автоматизації видавничої праці, включених у DTP, настільки велика, що практично весь процес підготовки публікації до видання може виконати одна людина. Очевидно, що такий «професіонал широкого профілю» повинен добре розбиратися в технологічних особливостях окремих етапів, з огляду на при цьому їхній взаємозв'язок і взаємозалежність.
Спрощено підготовка публікації до видання виглядає так:
Сам же процес підготовки макета також складається з ряду взаємозалежних етапів:
ня
  у
  
  
  
  у
Макетування  
у
  у
  
  
  у
  
  
ЕСКІЗ МАКЕТУ
Щоб одержати гарний макет, почніть з ескізу, що приблизно відбиває остаточний вид документа. Час, що ви при цьому витратите, повернеться вам сторицею, дозволивши уникнути нескінченних переробок. З чого почати?
Насамперед представте, як буде виглядати документ у готовому виді, і зробіть кілька начерків на папері. Допустимо, ви хочете створити 8-сторінковий інформаційний бюлетень зі стандартними смугами розміром 210 х 297 мм (формат А4). Для начерку візьміть 2 листки чистого паперу розміром 210 х 297 мм, покладіть їх один на один і зігніть по ширині листа - так ви одержите зменшену подобу вашого 8-сторінкового бюлетеня. Потім візьміть олівець і накидайте шапку, оформлення обкладинки, малюнки і/чи тексти, верхні і нижні колонтитули. Прикиньте, якої ширини варто задати верхні, бічні і нижні поля, і відзначте це на смугах. Позначте на кожній смузі малюнки і текст.
Зміни можна вносити на будь-який, навіть самої останній, стадії підготовки документа. Якщо ви вже небагато знайомі з якою-небудь ю DTP, то можете обійтися і без олівця, зробивши начерк прямо на екрані монітора.
ВИБІР ФОРМАТУ
У Європі, формати паперу, що випускаються промисловістю, і використовуються в друкарнях, укладаються в так називану А-серію, визначену стандартом Міжнародної Організації Стандартизації (ISO). У Німеччині цей стандарт відомий під іншим ім'ям - DIN (Deutsche Industrie-Norm) - Німецький промисловий стандарт. Німецький стандарт DIN постулирует ряд форматів, об'єднаних у DIN-Ax-серію.
Усі формати ряду являють собою похідні від основного формату DIN А0, що має розміри 1189 мм х 841 мм. Якщо розрізати такий лист навпіл поперек довгої сторони, то вийдуть два листи формату DIN A1. Якщо повторити цю операцію, то вийдуть аркуші формату DIN А2 і т.д. Найменшим форматом із широко розповсюджених є формат поштової картки - формат А6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ. КОМП’ЮТЕРНІ ВИДАВНИЧІ СИСТЕМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок