Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Ремонт та обслуговування плати процесора

Ремонт та обслуговування плати процесора

Назва:
Ремонт та обслуговування плати процесора
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
696,65 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
ПЛАН

ВСТУП…………………………………………………………......

1.ФУНКЦІЇ МАТЕРИНСЬКОЇ ПЛАТИ……………………………........

2.ЛОКАЛЬНА ШИНА………………………………………………………....

2.1. ШИНА VL-BUS АСОЦІАЦІЇ VESA...………………...............

2.2.ЛОКАЛЬНА ШИНА PCI КОМПАНІЇ INTEL...………................

2.3.ВІДМІННОСТІ PCI І VL-BUS...…………………………………

2.4.УСУНЕННЯ ВУЗЬКИХ МІСЦЬ...……………………………...

3.ПОРТИ ВЕДЕННЯ/ВИВЕДЕННЯ...………………………………........

3.1. ПОСЛІДОВНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ...………............................

3.2.ЗАГАЛЬНІ ЗВЕДЕННЯ ПРО ІНТЕРФЕЙС RS–232C...……….

4.ЗАМІНА СИСТЕМНОЇ ПЛАТИ...………………………………..............

4.1. ЗАГАЛЬНИЙ ПЛАН ЗАМІНИ ПЛАТИ ПРОЦЕСОРА……......

ВСТУП

Основною частиною будь-якої комп'ютерної системи є друкована плата з головним процесором і підтримуючими його мікросхемами .

Функціонально центральну друковану плату можна описати різним образом . Іноді така плата містить усю схему комп’ютеpа . Такі комп’ютеpи називаються одноплатними.

На відміну одноплатним , у шиноорієнтованих комп’ютеpах центральна плата реалізує схему мінімальної конфігурації . Інші функції реалізуються за допомогою численних додаткових плат .Усі компоненти з'єднуються рівнобіжними провідниками - шиною , звідки і пішла ця назва.

Центральна плата , до якої приєднуються всі інші на комп’ютеpному жаргоні зветься материнською, а всі приєднувані дочірніми.

Наступні розробки IBM , після успіху XT і AT , об'єднали основні наробітки цих моделей . У такий спосіб основні підтримуючі схеми були розміщені на материнській платі . Ця багатофункціональна реалізація плати відбилася в її назві - системна плата .

Системна плата відрізняється від одноплатного комп’ютеpа тим , що містить тільки основні підтримуючі схеми . Системній платі не вистачає відеоадаптера , деяких видів пам'яті і засобів зв'язку з додатковими пристроями . Ці пристрої додаються до системної плати шляхом приєднання дочірніх до шини розширення , що є частиною системної плати . У термінах IBM ці плати, що приєднуються, звичайно називаються платами розширення .

PS/2 використовують материнську плату ,більше схожу на плату одноплатного комп’ютеpа , до якої додали шину розширення . Ця шина таким радикальним образом відрізняється від усіх своїх попередниць , що їй дали власне ім'я- КАНАЛ . Функціонально системна плата PS/2 була розширена портами введення/виведення , ланцюгами керування гнучким диском і відеосистемою .

IBM надавала великого значення всім цим змінам на материнській платі і тому придумала їй нова назва планарна плата . Тепер говорячи планарна плата ми чітко відокремлюємо материнську плату PS/2 від материнських плат попередніх машин , опускаючи первісну назву . Новий термін несе в собі подвійний зміст : по-перше - топологічно друкована плата є єдиною площиною - планаром ; по-друге, поняття "планарний" використовують для позначення подібних зборок і в інших електронних пристроях . Правда , іноді це поняття використовувалося IBM для позначення системних плат попередніх машин , а термін "системна плата" для позначення материнської плати PS/2 , але це носило випадковий характер . Так що "планар" з'явився щоб твердо закріпити це поняття за материнською платою PS/2 .

В усій цій історії є одне АЛЕ . Визначення материнських плат , нехай навіть двома термінами IBM , не завжди однозначні . Мало того , що схожі по електроніці моделі PS/2 мають різний планар , до приклада моделі 50 і 60 , так ще машини однієї моделі можуть мати неоднакову системну плату . Не позбавлена підстава твердження , що кожні три IBM Model 70 мають свою власну конструкцію планара . тік же і кожна модель PC має оригінальну конструкцію системної плати . Виключення складають XT і Portable PC , що мають ідентичну системну плату .

Однак не слід забувати , що для цього PC повинні були перебороти три етапи кардинальних змін конструкції .

Небагато історії: Розробку IBM , показану в серпні 1981 року , звичайно називають PC-1. Варіант же комп’ютеpа зі збільшеною системною платою , зразка 1983 року , називають PC-2 . Максимум , що могла підтримувати PC-1 без використання плат розширення ,- 64До пам'яті. PC-2 мала вже 256ДО , але найбільш важливе розходження полягало в програмуванні двох плат. Системна плата PC-1 не могла без коректування підтримувати найбільш могутні пристрої розширення, таких, як твердий диск і поліпшені відеоадаптери .

IBM на це не зупинилася і продовжувала постійно розвивати системну плату. Наприклад був збільшений обсяг пам'яті системної плати XT. Плата могла містити до 640ДО. Але всі ці зміни були вже не настільки істотними , у порівнянні з першими.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Ремонт та обслуговування плати процесора

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок