Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Модернізація та поточне обслуговування ПК

Модернізація та поточне обслуговування ПК

Назва:
Модернізація та поточне обслуговування ПК
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
197,81 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ЗМІСТ

ВСТУП......................................................................................................

1.НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМП'ЮТЕРА.....................................................

1.1.ВИКРУТКИ...............................................................................

1.2.ХРЕСТОПОДІБНІ ВИКРУТКИ..............................................

1.3.ТОРЦЕВІ ГАЙКОВІ КЛЮЧІ..................................................

1.4.КЛЮЧІ ДЛЯ ГВИНТІВ ІЗ ШЕСТИГРАННИМ ПОГЛИБЛЕННЯМ.........................................................................

1.5.ПЛОСКОГУБЦІ З ПОДОВЖЕНИМИ ГУБКАМИ...............

1.6.ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ МІКРОСХЕМ

(ЧІПІВ).............................................................................................

2.УСТАНОВКА ПЛАТИ РОЗШИРЕННЯ............................................

3.КОЛИ ПОТРІБНО СКОРИСТАТИСЯ ВИКРУТКОЮ....................

ЛІТЕРАТУРА..........................................................................................

ВСТУП

Можна їхати зі швидкістю 100 миль у годину по звивистих міських вуличках, але сполучений з цим ризик змушує поводитися більш розсудливо. Також можна закласти усе своє майно, щоб заплатити перший внесок за надпотужну величезну ЕОМ, якщо ви раптом вирішите максимально удосконалити свою систему.

Причину, мета і призначення модернізації можна визначити одним словом: БІЛЬШЕ. Більше швидкість, більше пам'ять, більше функцій. Ви більше встигнете зробити за день, зможете працювати з дійсно великими обсягами даних, відправляти і приймати факси і працювати з декількома периферійними пристроями одночасно, миттєво перемикаючись з одиного на інше.

Звичайно, існують і інші можливості підвищити продуктивність своєї роботи. Можна купити більш новий і більш швидкий комп'ютер. Чи можна найняти кого-небудь, щоб він усе робив за вас. Обидві запропоновані альтернативи мають масу переваг, але в них є один істотний недолік: вони обійдуться вам набагато дорожче, значно дорожче, ніж проста модернізація наявного комп'ютера.

Модернізація не зможе прискорити роботу на кожній ділянці, але вона допоможе перебороти бар'єр, що істотно гальмує роботу комп'ютера. Це найдешевший спосіб підвищення продуктивності.

Кожний мріє про самий могутній і швидкий комп'ютер, але лише далеко не всі можуть дозволити собі його купити. Навіть бюджет великої корпорації може не витримати необхідних для цього витрат, особливо якщо купувати усі відразу.

Поступове перетворення пашей машини полегшить шлях до більш високої продуктивності. Замість того, щоб виснажувати свій гаманець, купуючи новий процесор, нову плату і новий монітор одночасно,можна здобувати це усе в міру необхідності, чи в міру того, як ви зможете за що-небудь заплатити. Наприклад, сьогодні ви можете придбати новий великий і швидкий твердий диск, якщо виникла необхідність працювати з великими обсягами даних. Потім, через чи місяць рік, можна купити більш швидкий мікропроцесор, щоб прискорити роботу з накопиченою інформацією.

Є ще одна причина для проведення модернізації - необхідність не відставати від сучасної технології. Це особливо важливо для дисплеїв. Поліпшуються стандарти дисплеїв, монітори здобувають велику різкість і багатство фарб і стають більш плоскими, що дуже зручно для очей. Можна працювати з древнім комп'ютером, що володіє черепашачою швидкістю, але система дисплею повинна бути найкращою, інакше ви просто угробите свій зір. Нові монітори, до того ж, набагато безпечніше. Наприклад, усі великі побоювання викликають низькочастотні магнітні поля, що можуть бути небезпечні для здоров'я. Багато хто з новітніх моніторів були спеціально створені, щоб звести ці полючи до мінімуму. Покупка одного з таких моніторів для вашого комп'ютера - кращий профілактичний засіб.

1.НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМП'ЮТЕРА

Правильність виконання будь-якої задачі багато в чому залежить від правильності підбора інструментів. Модернізація комп'ютера - не виключення. Вам не знадобиться нічого надприродного, у більшості випадків буде досить звичайної викрутки. Самі нетерплячі можуть обійтися звичайним столовим ножем, але використання більш придатних інструментів може іноді зменшити кількість і барвистість недрукованих виражень, що часто звучать при роботі з технікою, і допоможе не занадто покалічити машину, щоб можлива наступна модернізація могла пройти без усяких проблем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Модернізація та поточне обслуговування ПК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок