Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка об'єктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98

Розробка об'єктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98

Назва:
Розробка об'єктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
47,06 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Технічне завдання.

1. Головна програма повинна реалізовувати діалоговий інтерфейс користувача на основі класів бібліотеки MFC.

2. Програма на Assembler повинна отримувати початкові дані від головної програми, виконувати задану операцію над матрицею і отриманий результат передавати в основну програму.

3. Інтерфейс в головній програмі повинен бути реалізований за допомогою меню і діалогових вікон, які повинні бути визначені в файлі ресурсів.

4. Результати виконання арифметичних операцій повинні бути представлені в аналітичному і графічному вигляді.

5. Повинні бути реалізовані додаткові функції інтерфейсу користувача.

6. Реалізувати паралельне виконання головної програми і програми на Assembler за варіантом.

Програма на Assembler :

Скласти програму на мові Assembler для знаходження максимального елемента побічної діагоналі, заданих в форматі байта, слова чи подвійного слова.

Головне меню :

File Info Help Result Quit

Open

Input

Save As Run

Delete Result

Діалогове вікно

Зміст

Вступ………………………………………….....................................

1. Загальна структура курсової роботи.......………………………...

2. Основні класи та функції.................................. ………………….

3. Cтворення меню……………………………………………………

4. Створення діалогових вікон.........…………………………………

5. Робота з графікою..................……………………………………..

6. Виконання обробки матриці на Асемблері.............................…...

7. Робота з файлами в Visual C++6.0…………………………………

Висновки...............................………………………………………….

Література.............................………………………………………….

Додатки................................…………………………………………..

Анотація.

Курсова робота присвячена розробці обєктно-орієнтованої програми мовою C++ в середовищі Windows 95/98 на основі бібліотеки MFC пакету VISUAL C++ 6.0. Інтерфейс в головній програмі реалізований за допомогою меню і діалогових вікон на основі класів бібліотеки MFC. Також виконана зручна робота з файлами: відкриття, збереження, видалення. Створення власних діалогових вікон. При створенні меню задається бажана кількість кнопок їх вигляд та розміщення.

Реалізоване паралельне виконання головної програми і програми на Assembler.

Результати виконання арифметичних операцій представлені в аналітичному і графічному вигляді.

ВСТУП

Visual С++ 6.0 представляє собою потужний та складний інструмент для створення 32-розрядних приложень Windows 95 та Windows NT. Ці приложення набагато переважають як за об’ємом так і по складності своїх попередників для 16-розрядних Windows та ще набагато древніших програм, які звгалі обходяться без графічного інтерфейса. Але не дивлячись на те, що об’єм та складніст програм збільшуються, для їх створення програмісту потрібно не більше, а набагато менше зусиль, по крайній мірі для тих, хто правильно вибираєнеобхідні інструментальні засоби.

Саме таким інструментом є Visual С++ 6.0. Visual С++ 6.0  це універсальний пакет програмування, який дозволяє створювати модулі з графічним інтерфейсом під операційну систему Windows 95(98). Окрім можливостей, які дає C, С++ надає гнучкі та ефективні засоби визначення нових типів. Використовуючи визначення нових типів, що точно відповідають концепціям прикладних програм, програміст може розділяти розроблювану програму на частини, що легко піддаються контролю. Такий метод побудови програм часто називають абстракцією даних. Інформація про типи міститься у деяких об’єктах типів, визначених користувачем. Такі об’єкти прості та надійні у використанні у тих ситуаціях, коли їх тип не можна встановити на стадії компіляції. Програмування з застосуванням таких об’єктів часто називають об’єктно-орієнтованим. При правильному використанні цей метод дає коротші, простіші в налагодженні та використанні модулі та програми.

Відмінною особливістю мови С++ є поняття класу, яке ще більш широко і яскраво реалізоване в Visual С++ 6.0. Клас – це новий тип змінної, що визначається користувачем. Класи забезпечують приховування даних, гарантовану ініціалізацію даних, неявне перетворення типів, динамічне завдання типу, управління, що контролюється користувачем, механізми перевантаження операцій. В Visual С++ 6.0 збережені можливості мови C по роботі з основними об’єктами апаратного забезпечення (біти, байти, слова, адреси і т.п.).

Visual С++ 6.0 та його бібліотеки, як стандартні, так і MFC спроектовані так, щоб забезпечувати мобільність. Бібліотека MFC дає змогу швидко та ефективно реалізувати графічний інтерфейс та обробляти потрібні функції та повідомлення.

1. Загальна структура програми

Курсова робота складається з декількох окремих блоків (файлів):

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Розробка об'єктно-орієнтованих програм мовою C++ в середовищі Windows 95/98

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок