Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Економіка і організація виробництва

Економіка і організація виробництва

Назва:
Економіка і організація виробництва
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
3,54 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Курсова робота
по курсу "Економіка і організація виробництва"


1. Економічне обгрунтування.
Ідея цієї програми з'явилася після того. як один з її авторів близько познайомився з діяльністю директора одного комерційного магазина. Не секрет, що неавтоматизований труд зараз розглядається як пережиток минулого. Люди хочуть полегшити своє життя за рахунок застосування техніки, вирішив це зробити і директор.
Задачі, поставлені перед нами, були прості: створити програму, використовуючи яку можна було б бути постійно в курсі всіх операцій магазина. Задачі складання якогось бухгалтерського зведення, таблиць і розрахунку форм бухгалтерської звітності перед нами не ставилося - ця задача сьогодні вирішується просто - досить купити який-небудь бухгалтерський пакет з сотні що пропонуються на ринку програмного забезпечення. Такі пакети підтримуються фірмами-розробниками, всі розрахунки там прораховані до дрібниць і весь бухгалтерський облік без великих зусиль можна вести з їх допомогою. У цьому випадку нашою задачею було написати програму для обліку товарів на складі, зручної роботи з пропозиціями фірм-постачальників, ведення роботи з вхідними/вихідними документами. Крім того, робота з цією програмою повинна вестися без всякого напруження з боку користувача (наш директор нічого не розуміє в комп'ютерах). Чому директор вирішив найняти програмістів, а не скористався яким-небудь програмним продуктом, адже аналогів нашій програмі також немало? Проаналізуємо ситуацію на ринку програмного забезпечення:
1) Комерційні програмні продукти не універсальні. Неможливо знайти такий програмний продукт, який задовольняв би замовника на все 100%. Безсумнівно, що робота кожного директора, навіть схожа по роду діяльності, все-таки відрізняється своєю специфікою. А переробка готового комерційного продукту під конкретну діяльність обійдеться замовнику набагато дорожче, ніж написання нового.
2) Ясно, що в нашому незрозумілому світі все дуже швидко міняється. Тим більше це відноситься до діяльності магазинів і цілком вірогідне, що якщо сьогодні програма повністю задовольняє потребам, то завтра її можливості просто необхідно буде доповнити новими функціями. Як простіше це зробити? Ясно, що гнучка по своїй структурі програма буде легше піддаватися модифікації, чого не скажеш про аналогічні комерційні програмні продукти, які закриті для змін і для їх модифікації доводиться пройти довгий і дорогий шлях.
У чому виявляться конкретні переваги програми? Чи Потрібна вона взагалі, або простіше обійтися без неї?
Відповідь на ці питання з економічної точки зору приведена в пункті "Розрахунок економічної ефективності", а тут ми зупинимося на деяких можливостях програми:
1) Облік пропозицій фірм-постачальників, аналіз пропозицій, вибір найкращих;
2) Товари на складі: облік, аналіз попиту, поточні операції з товаром,
3) Робота з документами: пошук, додання, видалення вхідних/вихідних документів, готові форми, прайс-листи, статистичні звіти, стандартні листи, відправка листів напряму по факсу;
4) Сервіс: контекстно-залежна підказка, повна документація на всі дії, що виконуються програмою, години, калькулятор, записник, захист даних від несанкціонованого доступу.
По переліку функцій видно, що за допомогою програми робота директора істотно спрощується. Листи і прайс-листи підготовлюються дуже швидко без всяких проблем, використовуючи готові форми. Можлива робота і в дорозі (машині, літаку, поїзді - використовується NOTEBOOK) - використовуючи систему стільникового зв'язку можна, наприклад, прямо з машини відправляти ділові листи партнерам. Робота секретаря по підготовці листів стає не потрібна. Крім того, з'являється можливість швидко орієнтуватися у величезній масі комерційних пропозицій, аналізувати попит на ті або інші види товарів. Достоїнства застосування очевидні. Тепер спробуємо розрахувати всі аспекти створення і використання програми з економічної точки зору...
2. Функціонально-вартісний аналіз.
Функції:
F1 - Створити "АРМ МАГАЗИН"
F2 - Забезпечити зручність для користувача
F11 - Забезпечити можливість обробки інформації в базі даних "Організації"
F12 - Забезпечити можливість обробки інформації в базі даних "Склад"
F13 - Забезпечити можливість обробки інформації в базі даних "Документи"
F111 - Забезпечити можливість обробки інформації по товарах, що пропонуються фірмою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Курсова робота на тему: Економіка і організація виробництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок