Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Кодування інформації

Кодування інформації

Назва:
Кодування інформації
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,88 KB
Завантажень:
141
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Зміст
Вступ…………………………………………………………………...…..3
Розділ 1 Перші методи кодування інформації..........................................6
1.1. Поняття про мову……………………………………………..…..6
1.2. Виникнення бейська…………………………………………..…..8
1.3. Алгоритмічна мова…………………………………………....…12
1.4. Знаковий метод фіксації інформації………………………...….14
1.5. Класифікація знаків.......................................................................17
Розділ 2 Різновиди кодування..................................................................20
2.1. Стандарти та штрихове кодування……………………………..20
2.2. Загальні відомості про штрихові коди…………………………23
2.3. Штрих-код EAN …………………………………………………25
2.4. Шрифт Брайля……………………………………………………30
2.5. Верифікація…………………………………………………….…31
Висновок......................................................................................................36


Вступ
Проблема стискання та кодування інформації з’явилась набагато раніше ніж, власне, термін “інформація”. Згадаємо, що принаймні за часів Римсокої імперії армія використовувала метод шифрування повідомлень з метою її захисту від ворогів. Так званий шифр Цезаря став першим з відомих на сьогодні методів шифрування з таємним ключом. Іншим прикладом кодування є писемність, яка виникла так давно, що точних даних про конкретний час її появи не існує і, мабуть, ніколи не буде знайдено.
В другій половині ХХ-го століття з винайденням та розвитком ЕОМ проблема стискання та кодування привернула до себе увагу, бо з чисто теоретичної перетворилася в прикладну та вкрай необхідну. Стрімко зросли обсяги даних, з’явилась потреба в передачі дискретної інформації на далекі відстані з достатньою надійністю, проблема захисту такої інформації від несанкціанованого доступу і т. д. З розвитком комп’ютерних мереж (зокрема, INTERNET) обсяг інформації, що передається, швидко зростає і вимагає її мінімізації шляхом специфічного кодування для підтримання швидкодії мережі. Можна навести багато інших застосувань кодування інформації.
З потребами забезпечення контролю за обігом документів стикаються численні установи та організації. Інформація про паперові документи зазвичай зберігається в електронному вигляді або передається з використанням технологій електронного обміну даними. На практиці, однак, повністю автоматизовані системи комунікацій та зберігання інформації, що дозволяють зовсім позбутися паперових документів, застосовуються не часто.
З цієї причини в установах, що працюють із документами, весь час виникає потреба знаходити потрібну інформацію безпосередньо на паперових документах - для внесення даних, перевірки їх правильності або коригування.
GS1 Україна (нова назва Асоціації Товарної Нумерації України “ЄАН-УКРАЇНА"), створена у вересні 1994 року, є некомерційною неурядовою організацією. Діяльність GS1 Україна спрямована на впровадження в Україні всесвітньої багатогалузевої системи ідентифікації, штрихового кодування та електронних комунікацій, що базується на всесвітніх стандартах GS1.
Стандарти GS1 широко застосовуються у виробництві, постачанні, торгівлі, медицині та транспорті. Користувачами стандартів є понад 1 000 000 компаній у всьому світі.
GS1 Україна є єдиним офіційним представником в Україні міжнародної організації GS1 - провідної світової організації з розробки та впровадження всесвітніх стандартів і рішень, які підвищують ефективність і прозорість виробництва, постачання та торгівлі.
Ціль GS1 Україна – поширення та впровадження в Україні всесвітньої багатогалузевої системи ідентифікації, штрихового кодування та електронних комунікацій, що базується на всесвітніх стандартах GS1, для підвищення ефективності і прозорості виробництва, постачання та торгівлі.
Місія GS1 Україна – зробити доступними для кожного свого асоційованого члена і потенційних учасників стандарти всесвітньої системи GS1.
Метою будь-якої штрихкодової системи є виготовлення штрихкодової позначки (незалежно від методу) з таким рівнем якості друку, щоб забезпечити її зчитування "з першого сканування" всіма типами сканерів, що використовуються в системі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Кодування інформації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок