Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Мова С++

Мова С++

Назва:
Мова С++
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,44 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Вступ
Розробником мови С++ є Берн Страуструп. В своїй роботі він спирався на досвід творців мов Симула, Модула 2, абстрактних типів даних. Основні роботи велися в дослідницькому центрі компанії Bell Labs.
Безпосередній попередник С++ - мова Сі з класами - з'явилася в 1979 року, а в 1997 року був прийнятий міжнародний стандарт С++, який фактично підвів підсумки його 20-річного розвитку. Ухвалення стандарту забезпечило одноманітність всіх реалізацій мови С++. Не менше важливим результатом стандартизації став той, що в процесі вироблення і затвердження стандарту мова була уточнена і доповнена рядом існуючих можлимвостей.
На сьогодні стандарт затверджений Міжнародною організацією по стандартизації ISO. Його номер ISO/IEC 14882. ISO безкоштовні стандарти не поширює. Його можна отримати на вузлі американського національного комітету із стандартів в інформаційних технологіях:
Мова С++ є універсальною мовою програмування, на додаток до якої розроблений набір різноманітних бібліотек. Тому, строго кажучи, він дозволяє вирішити практично будь-яку задачу програмування. Проте, через різні причини (не завжди технічні) для якихось типів задач він вживається частіше, а для якихось - рідше.
С++ як наступник мови Сі широко використовується в системному програмуванні. На ньому можна писати високоефективні програми, у тому числі операційні системи, драйвери і т.п. Мова С++ - одна з основних мов розробки трансляторів.
Оскільки системне програмне забезпечення часто буває написано на мові Сі або С++, то і програмні інтерфейси до підсистем ОС теж часто пишуть на С++. Відповідно, ті програми, навіть і прикладні, які взаємодіють з операційними системами, написані на мові С++.
Розподілені системи, що функціонують на різних комп'ютерах, також розробляються на мові С++. Цьому сприяє те, що в широко поширених компонентних моделей CORBA і COM є зручні інтерфейси на мові С++.
Обробка складних структур даних - тексту, бізнес-інформації, Internet-сторінок і т.п., - одна з найбільш поширених можливостей застосування мови. В прикладному програмуванні, напевно, простіше назвати ті області, де мова С++ застосовується мало.
Розробка графічного призначеного для користувача інтерфейсу на мові С++ виконується, в основному, тоді, коли необхідно розробляти складні, нестандартні інтерфейси. Прості програми частіше пишуться на мовах Visual Basic, Java і т.п.
Програмування для Internet в основному виробляється на мовах Java, VBScript, Perl.
В цілому треба сказати, що мова С++ в даний час є однією з найбільш поширених мов програмування в світі.
Основні поняття мови
Мову програмування С++ створив Берн Страуструп на базі звичайної Із створеної Денісом Рітчі). С++ є звичайним розширенням мови С. Окрім стандартних команд, сюди увійшли засоби для об'єктно-орієнтованого програмування. С++ беручи в світі мова об'єктно-орієнтованого програмування, суть якої полягає в об'єднанні даних та алгоритмів в єдине ціле.
Програми складені на мові С++ є мобільними, тобто можуть бути виконані на комп'ютерах різних виробників і в різних операційних системах.
Текст будь-якої програми складається з команд, описів змінних, сталих, приєднань бібліотек. Такий текст називають програмним кодом.
Програмний код необхідно перекласти на внутрішню мову комп'ютера тобто створити машинний код. Цю операцію виконує компілятор мови програмування.
Алфавіт C++
Алфавіт (або кількість літер) мови програмування C++ грунтується на кількості символів, таблиць, кодів ASCII. Алфавіт C++ включає:*
рядкові і прописні букви латинського алфавіту (ми їх
будемо называти буквами)*
цифри від 0 до 9 (назвемо їх буквами-цифрами )*
символ ' ' (підкреслення - також вважається буквою)*
набір спеціальних символів:
" { > . І [ ] + - % / \ І ' : ? < > = ! & # ~ А **
Та інші символи.
Алфавіт C++ служить для побудови слів, які в C++ називаються лексемами.
лексеми - неподільні елементи мови: слова числа, символи, операції.
Слова - поділяють на ключові слова та ідентифікатори.
Ідентифікатор - це назва (ім'я) яку користувач надає об'єктам наприклад змінним, сталим, функціям.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Мова С++

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок