Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Побудова засобів обробки даних на основі STL

Побудова засобів обробки даних на основі STL

Назва:
Побудова засобів обробки даних на основі STL
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,59 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КУРСОВА РОБОТА
Тема Побудова засобів обробки даних на основі STL


Анотація
Темою курсової роботи є побудова засобів обробки даних на основі STL із застосуванням всіх принципів і концепцій об'єктно-орієнтованого програмування.
Робота проводиться над динамічними масивами і матрицями. Даний розроблений клас може бути використаний для обробки великих масивів даних і зберігання в двох одного типу або двох різних типів. Курсова робота складається з трьох розділів. В першому розділі формулюється завдання і принципи побудови класових типів і концепцій програмування різних динамічних структур даних. Основний другий розділ описує реалізацію основних методів роботи з розробленим класом із застосуванням принципів об'єктно-орієнтованого програмування використовуючи середовище програмування Visual C++ із пакету Visual Studio 2003. В цей розділ також входять вихідні коди класового типу.
Для класів було створено діаграми UML, які показуються всі особливості їх. Ця уніфікована мова застосовується у тісному зв’язку з об’єктно–орієнтованими програмуванням.
На основі створеного програмного комплексу, в останньому розділі курсової роботи пропонується демонстрація основних можливостей класів, для чого була створена тестова програма.


Annotation
The theme of term paper is a construction of facilities of processing of data on the basis of STL with application of all principles and conceptions of the object-oriented programming.
Work is conducted above dynamic arrays and matrices. Given the developed class can be used for treatment of large arrays of data and storage in two one the type or two different types. A term paper consists of three sections. A task and principles of construction of types of classes and conceptions of programming of different dynamic structures of data is formulated in the first section. The basic second section describes realization of basic methods of work with the developed class with application of principles of the object-oriented programming using a programming of Visual C++ environment from the package of Visual Studio 2003. In this section the source codes of class type enter also.
For classes the diagrams of UML, which are shown all features them, were created. This compatible language is used in close connection with object-oriented programming.
On the basis of the created programmatic complex, demonstration of basic possibilities of classes is offered in the final chapter of term paper, what the test program was created for.


Зміст


Вступ
Інформаційні системи допомагають аналізувати проблеми і розробляти нові вироби. Інформація є одним з найцінніших ресурсів суспільства поряд з такими природними багатствами, як нафта, газ та інше. Отже, методи і засоби переробки інформації як і переробки матеріальних ресурсів теж можна визначити як технологію.
Об’єктно-орієнтоване програмування - одна з парадигм програмування, на процедурного програмування дозволяє ширші можливості застосування. У процедурному ("алгоритмічному") програмуванні (програмування за допомогою мов Fortran, Бейсік, Pascal та подібних "алгоритмічних" мов) уся увага зосереджується на розробці та проробці системи взаємодіючих процедур та функцій, часто згрупованих у модулі та бібліотеки за семантичними та іншими ознаками, котрі реалізують алгоритми необхідні для функціонування програми або операційної системи. Дані у таких програмах зберігаються у глобальних (відносно окремих процедур) змінних передаються у процедури та як параметри.
На того в об’єктно–орієнтованому програмуванні (використовують мови Simula-67, C++, Smalltalk, Java, Python та подібні) дані та методи (процедури) пов’язані з ними комбінованими у класи (об’єкти), що відповідають онтологічним сутностям прикладної області або допоміжними у програмі. Тоді конкретні значення полей(змінних) визначають його стан, а його методи дозволяють іншим об’єктам програми взаємодіяти з ним. Доступні методи ще називають його інтерфейсом (контрактом).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Побудова засобів обробки даних на основі STL

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок