Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату

Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату

Назва:
Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,75 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ДИПЛОМНА РОБОТА
Тема Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату


Зміст
Ст.
Вступ……………………………………………………………….……….… 4
Розділ 1 Постановка задачі ………………………………………………… 6
Розділ 2 Структура програмного комплексу………………………………. 8
Розділ 3 Інструкція користувача ..……………………………………...… 17
Розділ 4 Охорона праці…………..………………………………...………..18
Висновок.……………………….………………………………………….. 21
Перелік посилань на джерела.…..……………………………………….... 22
Додатки.


Вступ
Основою для обліку, контролю і планування служать різні картотеки, реєстраційні журнали, списки і т. д. Вони поступово накопичуються і обновляються. При великому об'ємі інформації пошук і узагальнення необхідних відомостей, здійснюваних уручну, є досить трудомістким процесом. З появою ЕОМ і використовуванням їх для обробки інформації з'явилася можливість автоматизувати рішення багатьох інформаційно-довідкових і розрахункових задач.
Первинно для накопичення і зберігання інформації на ЕОМ застосовувалися локальні масиви (або файли), при цьому для кожної з вирішуваних функціональних задач створювалися власні файли початкової і результатної інформації. Це приводило до значного дублювання даних, ускладнювало їх оновлення та вирішення взаємозв'язаних проблемних задач.
Поступово з розвитком програмного забезпечення ЕОМ з'явилися ідеї створення управляючих систем, які дозволяли б накопичувати, зберігати і обновляти взаємозв'язані дані по цілому комплексу вирішуваних задач. Ці ідеї знайшли своє втілення в системах управління базами даних. Системи управління базою даних взаємодіють не з локальними, а взаємозв'язаними за інформацією масивами, званими базами даних. З появою персональних комп'ютерів системи управління базою даних стають найпопулярнішим засобом обробки табличної інформації. Вони є інструментальним засобом проектування банків даних при обробці великих об'ємів інформації.
Програмне забезпечення для роботи з базами даних використовується на персональних комп'ютерах вже досить давно. На жаль, ці програми або були елементарними диспетчерами зберігання даних і не мали засобів розробки додатків, або були настільки складні і важкі, що люди, які навіть добре розбираються в комп'ютерах, уникали працювати з ними до тих пір, поки не одержували повних, орієнтованих на користувача додатків [2].
Microsoft Access - це функціонально повна реляційна система управління базою даних. У ній передбачені всі необхідні засоби для визначення і обробки даних, а також для управління ними при роботі з великими об'ємами інформації. Що стосується легкості використовування, то Microsoft Access зробив тут справжній переворот, і багато хто для створення своїх власних баз даних і додатків звертається саме до нього.
Система управління базою даних – це програма, що служить для створення баз даних та роботи з ними.
База даних – це сукупність однотипних даних з однієї предметної області, які зберігаються на комп’ютерних носіях.
Бази даних в Аccess відносяться до реляційного типу. Тобто дані в базі зберігаються у вигляді таблиць і кожен рядок таблиці містить інформацію про окремий об’єкт. Рядки в базі даних називаються записами, а стовбчики – полями.


Розділ 1 Постановка задачі
Перед тим як перейти до виконання даної дипломної роботи – розробки бази даних аудіо і відео прокату в пункті прокату , необхідно визначитись передусім, яка інформація буде використовуватись у базі даних і для чого вона буде використовуватись. Необхідно також визначитись з можливостями, які буде надавати база даних користувачу.
Отже, програмний додаток повинен забезпечувати такі основні функції:
введення інформації про аудіо і відео диски для подальшої роботи з нею;
внесення змін до вже збереженої в базі інформації;
пошук інформації по різних критеріях ;
- виведення потрібної інформації на друк та її попередній перегляд.
На наступному етапі необхідно чітко визначитись з інформацією про аудіо і відео матеріали, яка буде доступною для прокату, умови аудіо і відео прокату, ціни на прокат.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Курсова робота на тему: Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок