Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> курсова робота українською: Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату

Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату / сторінка 5

Назва:
Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,75 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Існує 5 груп виробничого персоналу. Кожна з яких відрізняється від попередньої складністю покладеної на неї роботи.
- Вимоги до робочого місця
Робочі місця операторів за дисплеями слід розміщувати в спеціально відведеному приміщенні, яке відповідає гігієнічним вимогам щодо площі, умов природного освітлення та вентиляції.
Для роботи за дисплеєм більше підходить приміщення з північною, північно-східною або північно-західною орієнтацією вікон.
Площа приміщення повинна відповідати вимогам санітарних норм: 4,5 кв.м на одного учня. Об’єм виробничого приміщення на одного учня повинен бути не меншим 15 куб.м.
Робоче місце складається з стола з розміщеним на ньому екраном, клавіатурою і підставкою під документи, крісла, підставки для ніг. Розміри стола залежать від розмірів екрану, орієнтовні розміри: довжина 160 см, ширина 90 см, загальна площа 1,44 кв.м. Висота стола повинна регулюватись у відповідності з антропометричними даними учня в межах 68-84 см.
Доцільне розміщення клавіатури окремо від екрана. Це забезпечує вибір оптимального положення, висоти та нахилу всіх складових обладнання робочого місця учня.
Екран повинен знаходитись нижче рівня очей прямо або з нахилом на оператора. Кут зору, при якому забезпечується оптимальне розміщення символів на екрані, в межах 0,5. Екран повинен розміщуватись на відстані 40-90 см від очей оператора. Оптимальна відстань при висоті символів 2,5 мм – 50 см; при висоті символів 3-4 мм її можна збільшити до 80 см.
Документи повинні читатись оператором з підставки, висота і нахил якої регулюються. Нахил документа 60о дозволяє максимально зменшити відблиск від нього.
Робоче крісло повинно бути рухоме. Короткі підлокітники крісла повинні забезпечувати положення рук трохи вище стола.
Підставка для ніг рекомендується розмірами 40х30х15 см з кутом нахилу 30, без переміщення по підлозі.
Освітленість робочих місць повинна бути в межах від 300 до 500 лк як в зоні розміщення документів і клавіатури.
В робочій зоні відношення яскравості поверхонь не повинно перевищувати 3:1, а між робочою поверхнею столу та навколишніми поверхнями (стіл, обладнання і т.п.) 10:1.
З метою виключення на екранах дисплеїв яскравих плям, на робочому місці не повинно бути яскравих (блискучих) предметів великих розмірів. Одяг учня повинен бути по можливості темним; всі предмети позаду учня повинні мати низьку яскравість; при рядковому розміщенні обладнання не можна допускати, щоб дисплеї були повернуті екранами один до одного, у випадку, якщо це має місце, необхідно між ними встановити перегородки.
Для уникнення засвіток екранів і зниження перепадів яскравості в полі зору при природному освітленні, робочі столи учнів необхідно розміщувати далі від вікон і таким чином, щоб віконні шиби знаходились збоку від учнів, а природне світло падало з лівої сторони. Вікна повинні бути оснащені шторами, які розсіюють світло, або регульованими жалюзі. При південній орієнтації вікон найбільш ефективним засобом для створення сприятливого світлового середовища в приміщенні і зниженні теплової дії інсоляції є використання на вікнах плівки з металізованим покриттям.
Рекомендується робота на клавіатурі дисплея сліпим десяти пальцевим методом. Це дозволяє знизити втомлюваність зору за рахунок його постійного переключання з документа на екран і клавіатуру та шкідливу дію блищання клавіатури.


Висновки
При виконанні дипломної роботи я самостійно вибрала засіб, що використовувався при розробці бази даних.
На початку проектування я провела аналіз та збір даних для розробки програмного комплексу. Після перевірки та узгодження з керівником виконаної роботи я приступила до наступного етапу, а саме до розробки основних об’єктів бази даних.
Після створення та удосконалення програмного комплексу провела опис його структури, тестування та розробила інструкцію користувача.
При розробці даної дипломної роботи мною були виконані всі пункти поставленого завдання, а також враховані такі критерії як – зрозумілість користувачу і зручність у користуванні, що привело до здобуття навичок роботи з прорамою Access.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Курсова робота на тему: Проектування та розробка бази даних обліку аудіо та відео матеріалів у пункті прокату

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок