Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Операційна система Microsoft Windows 98

Загрузка...

Операційна система Microsoft Windows 98

Назва:
Операційна система Microsoft Windows 98
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,71 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Пошукова робота
на тему:
Операційна система
Microsoft Windows 98


План


Вступ
У 1995 році фірма Microsoft Corporation (США), найбільш відома серед виробників програмного продукту, зокрема, своєю операційною системою MS-DOS, випустила нову версію Windows, яка дістала назву Windows . На відміну від попередніх версій Windows набула суттєвих змін, ставши незалежною операційною системою, більш продуктивною, більш надійною та зручною у роботі. Наступна версія цієї системи вийшла у 1998 році і дістала назву Windows . Саме про цю систему, про основні її можливості та поради по виконанню головних операцій, піде мова у цій роботі. Зауважимо, що розглядається русифікована версія Windows .
Основний екран Windows
Після вмикання компютера, на якому встановлено Windows , на екрані зявляється так званий робочий стіл, де розташована панель задач із кнопкою «Пуск» (знизу) та деякі значки чи ярлики (зверху ліворуч — значок «Мой компьютер»). Щоб почати роботу у системі, достатньо натиснути за допомогою миші кнопку «Пуск» або один із значків чи ярликів.
Зауваження. У системі Windows , щоб вказати потрібний обєкт, використовується одинарне натискання лівої кнопки миші на цьому обєкті, а для запуску відповідного застосування — подвійне натискання. У Windows  добавлена нова можливість. Вказування обєкта можна здійснювати за допомогою простого наведення покажчика миші на обєкт, а його запуск — одинарним натисканням лівої кнопки миші. Переключитися між вказаними режимами можна таким чином. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Настройка», потім «Рабочий стол Active Desktop» і, нарешті, «Настроить рабочий стол…». У панелі, що зявляється, натисніть кнопку «Свойства папки», після чого в одноіменному вікні виберіть пункт «Стиль на основе выбранных настроек:» та натисніть кнопку «Настроить…». У панелі «Предпочтения», яку ви побачите (див. її фрагмент нижче),
виберіть відповідний режим дії кнопки миші.
Основні компоненти вікон
У перекладі з англійської мови слово «Windows» означає «Вікна». Обєкт «вікно» — центральний у системі Windows. Всі програми (застосування, задачі) виконуються в окремих вікнах. Будь-який діалог з користувачем також відбувається у відповідних вікнах. Кожне з вікон у системі Windows має певний стандартизований набір компонентів.
Вкажемо елементи вікон, перераховуючи їх зліва направо та зверху вниз. У верхньому рядку вікна знаходяться: піктограма системного меню, за нею — заголовок вікна і, нарешті, — кнопки мінімізації, максимізації та закриття вікна. Далі ідуть меню вікна та панель інструментів. Вміст панелі обрамляється горизонтальною та вертикальною лінійками прокрутки. Знизу вікна розташовані рядок стану та зона зміни розмірів вікна. Зауважимо, що в залежності від типу вікна та відповідних настроєк, вікна можуть дещо відрізнятися одне від одного.
Загальні довідки по Windows
Одержати допомогу з практично всіх питань, які виникають під час роботи з Windows, ви можете, натиснувши кнопку «Пуск», а потім виконавши команду «Справка». Після цього зявляється таке вікно діалогу:
Ви можете вибрати відповідну тему (вкладка «Содержание»), окреме поняття (вкладка «Указатель»), або відшукати потрібну довідку, задаючи ключове слово або фразу (вкладка «Поиск»). Щоб відкрити якусь тему, (двічі) натисніть на її назві або піктограмі лівою кнопкою миші.
Довідки у застосуваннях
Меню більшості застосувань, що працюють під управлінням Windows, містять у своєму складі команду «Справка» («Help» або «?»), обравши яку, ви можете отримати відповідні довідкові відомості.
Довідки по окремим обєктам вікон
Багато з вікон діалогу у системі та застосуваннях має кнопку , яка розташована у правому верхньому куті вікна. За допомогою лівої кнопки миші перетягніть знак питання вказаної кнопки на обєкт вікна, по якому ви хочете отримати довідку. У вікні, що спливає, ви будете мати підказ по обраному обєкту.
Головне (початкове) меню Windows
Після натискання кнопки «Пуск» на робочому столі зявляється головне (початкове) меню Windows.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота на тему: Операційна система Microsoft Windows 98

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок