Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Комп'ютерна схемотехніка

Комп'ютерна схемотехніка

Назва:
Комп'ютерна схемотехніка
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,43 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ЗМІСТ
ВСТУП................................................................................................................................3
1.Теоретична частина .....................................................................................................5
1.1 Аналіз завдання ……….….........................................................................................5
1.2 Основні технічні терміни ............……………..........................................................5
1.3 Опис роботи блок схеми ..............………….............................................................6
1.4 Аналіз існуючих схем даного типу .....................…………....................................7
2. Конструкторська частин ......................................…...................................................8
2.1 Обґрунтування вибраної елементної бази ........................…………......................8
2.2 Вибір мікросхем .................................................................………….......................10
2.3 Опис роботи розробленої схеми ............……………..............................................13
2.4 Опис друкованої плати ...........................................……………..............................13
ВИСНОВКИ ......………..................................................................................................15
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ .......................................…….......................16


ВСТУП
Комп'ютерна схемотехніка - це технічний напрямок, зв'язаний із розробкою, відлагоджуванням, обслуговуванням цифрових комп'ютерних, комп'ютеризованих та інтегрованих систем.
Ці знання необхідні фахівцям, зв'язаним з інтенсивним використанням комп'ютерної техніки, автоматизованих систем обробки даних і керування, спеціалістам з електроніки та радіотехніки, цифрових автоматів і робототехніки.
Знання комп'ютерної схемотехніки потрібно також всім тим, хто зв'язаний із створенням програмного забезпечення автоматизованих систем і комп'ютерів, що визначається тісною взаємодією апаратних й програмних засобів. Програміст, що добре знає апаратну частину завжди має перевагу перед іншими, його програми будуть більш ефективнішими та досконалішими.
Метою курсового проекту є здобуття навиків проектування цифрових пристроїв, тобто, за вхідними та розрахунковими даними, які необхідні для побудови пристрою, розробити принципову схему даного цифрового пристою і створити на її основі відповідну друковану плату. При розробці друкованої плати необхідно враховувати не тільки електричні але механічні, фізичні і інші фактори, що залежать від умов роботи цифрового пристрою, надійності, яку має забезпечити дана схема, довговічності та інше.
Швидке розширення областей застосування електронних пристроїв - одна з особливостей сучасного науково-технічного прогресу. Цей процес в певній мірі пов'язаний з впровадженням інтегральних мікросхем в універсальні обчислювальні комплекси; периферійні пристрої; пристрої реєстрації і передачі інформації; автоматизовані системи управління; пристрої для наукових дослідів; механізації і інженерної праці; побутові пристрої. Застосування інтегральних мікросхем дозволило удосконалити і створити нові методи проектування, конструювання і виробництва радіоелектронної апаратури різноманітного призначення, підвищити їх технічні і експлуатаційні характеристики, традиційно виконаних на механічних принципах дії.
Спроектований пристрій для організації динамічної індикації цифрової інформації можна використовувати в системах, де потрібно перетворювати сигнал, представлений двійковими кодами, у інформацію, більш зручну для сприйняття людиною, тобто, візуальну. Переваги схеми динамічної індикації над звичайною у пристроях з малою розрядністю індикатора немає, але проте коли потрібна індикація великої розрядності, тоді за допомогою динамічної індикації можна
значно зменшити кількість елементів схеми. Адже в той час, як при звичайній індикації кількість індикаторів обов'язково має співпадати з кількістю дешифраторів, при динамічній - один дешифратор може забезпечити нормальну роботу будь-якій кількості індикаторів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Комп'ютерна схемотехніка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок