Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Використання операційної системи Linux при створенні локальних мереж

Використання операційної системи Linux при створенні локальних мереж

Назва:
Використання операційної системи Linux при створенні локальних мереж
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
71,58 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 
Використання операційної системи Linux при створенні локальних мереж


Linux це повний та вільний до розповсюдження клон операційної системи UNIX для систем базованих на процесорах сумісних з Intel 386/486/Pentium. Під Linux працює велика кількість програмного забезпечення, включаючи X Window, Emacs; Linux підтримує роботу з TCP/IP мережами (включаючи SLIP/PPP/ISDN).
Linux це оригінальна розробка Linus-а Torvald-а (Гельсінки, Фінляндія). Через два роки Linux став одною з найпопулярніших версій серед вільних до розповсюдження unix-ів, і на зараз його продовжує розробляти велика кількість людей з різних куточків світу.


2. Введення в мережі
2.1 Історія
Ідея мереж є ймовірно такою ж старою як і власне телекомунікацій. Поглянемо на людей що жили в кам'яному віці і використовували барабани для передачі повідомлень між окремими людьми. Припустимо печерна людина A хоче запросити B для гри в кидання камінням один в одного, але вони занадто далеко щоб B міг почути як A б'є в барабан. Який вибір у A? Він може 1) піти пішки до B, 2) взяти більший барабан, або 3) просить C, який живе між ними, щоб той переправив повідомлення. Останній варіант і називається мережею.
Звичайно, ми пройшли довгий шлях від примітивних знарядь до сучасних пристроїв. На даний час, ви ведемо за допомогою комп'ютерів розмови через величезні схеми дротів, оптичних волокон, то що, для призначення зустрічі на суботньому . Надалі ми опишемо засоби та шляхи для цього, не торкаючись дротів та футболу.
В цьому керівництві ми опишемо два типи мереж : базованих на UUCP, та базованих на TCP/IP. Це протокольні набори та програмне забезпечення яке дозволяє обмінюватися данними між двома комп'ютерами. В цій главі ми оглянемо типи мереж та торкнемось їхніх основнних принципів.
Ми означуюмо мережу як набір хостів які здатні спілкуватись один з одним, часто покладаючись на послуги хостів-посередників для передачі данних між учасниками. Хост - не завжди комп'ютер - це може бути і X-термінал чи спеціальний принтер. Невеликі скупчення хостів називають також сайтами (site).
Зв'язок неможливий без певного виду мови або коду. В комп'ютерних мережах ці мови називаються протоколами. Однак, ви не повинні думати про письмові протоколи а як про досить сильно формалізовані правила поведінки як наприклад на зустрічах державних діячів. Подібним чином використовувані в комп'ютерних мережах протоколи є строгими правилами для обміну повідомленнями між двома і більше хостами.
2.2 UUCP мережі
UUCP розшифровується як Unix-to-Unix Copy. Починалось все з пакету програм який умів передавати файли через послідовні канали, планувати з'єднання та виконувати програми на віддалених машинах. За час свого існування UUCP сильно змінилось але послуги які вона надає все ще виглядають досить бідно. Основном застосуванням цієї технології є територіально розподілених мережах базованих на передачі данних через комутовані телефонні з'єднання.
UUCP було розроблено Bell Laboratories в 1977 році для зв'язку між розробниками Unix. В середині 1978 ця мережа вже нараховувала понад 80 сайтів. Вони використовували email та віддалений друк. Однак головним призначенням системи було розповсюдження нового програмного забезпечення та bugfixes. На зараз UUCP не обмежуються підтримкою тільки середовища Un*x. Існують як безкоштовні так і комерційні версії для різноманітних платформ, включаючи AmigaOS, DOS, Atari's TOS, то що.
Одною з незручностей UUCP мереж є низька пропускна спроможність. З однієї сторони телефонне обладнання обмежує максимальну швидкість передачі данних. З іншої сторони UUCP вузли рідко мають постійні з'єднання; здебільшо хости обмінюються данними через рівномірні проміжки часу. Відповідно, найбільше часу при проходженні затрачується на те що воно лежить на диску деякого хоста в очікуванні наступного сеансу зв'язку.
Не дивлячись на ці обмеження, все ще існує велика кількість UUCP мереж у всьому світі, підтримувані в основному hobbyists, які надають приватно доступ до мереджі за розумні ціни.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 
Курсова робота на тему: Використання операційної системи Linux при створенні локальних мереж

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок