Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Ремонт персонального комп’ютера

Ремонт персонального комп’ютера

Назва:
Ремонт персонального комп’ютера
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,09 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
Ремонт персонального комп’ютера


План
1.Загальне положення
1.1. Технічна характеристика
1.2. Конструкція та будова
2. Технологічний розділ
2.1.Технічне обслуговування та ремонт
2.2.Перевірка роботи та методика знаходження несправностей
2.3. Технологія заміни блоків вузлів та ЕРЕ
2.4.Наукова організація праці
2.5. Охорона праці та та техніка безпеки при ремонті та технічному
обслуговуванні обчислювальної техніки та копіювально –
розмножувальної техніки
3.Графічна частина
Список використаної літератури
1.Загальне положення
1.1. Технічна характеристика
Системний блок, монітор та миша - це основні складові комп’ютера, без яких не можлива повноцінна робота з ним, тому що ці пристрої відповідають за обмін інформацією між користувачем і комп’ютером.
Проте з часом у користувачів виникає потреба в додаткових периферійних пристроях, які будуть задовольняти їх потреби при роботі з комп’ютером.
Наприклад, в наш час важко представити собі комп’ютер без модему - адже без цього пристрою користувач не зможе з’єднуватись з іншими комп’ютерами, в тому числі з модемними пулами провайдерів для входу в Інтернет.
Те ж саме можна сказати про принтер - багато користувачів набирають на комп’ютері різноманітні тексти, реферати, статті та ін., і їм потрібен пристрій, який зможе вивести набраний текст на папір.
Бувають і інші ситуації, коли додаткову інформацію, навпаки, потрібно ввести в комп’ютер. Наприклад, відсканувати фотографії чи малюнки. В цьому випадку користувачу знадобиться сканер.
Перераховувати периферійні пристрої можна безкінечно, адже бувають ще й веб - камери, цифрові фотоапарати, планшети, джойстики та ін.
Взагалі, правильніше буде говорити про деяку узагальнену обчислювальну систему, ніж про конкретний комп’ютер. Ця система має системний блок з його начинкою, монітор, клавіатуру, принтер та інші необов’язкові пристрою, включаючи мишу, додатковий дисковий накопичувач, стрічковий накопичувач, сканер та ін.
Персональні комп’ютери, робота яких ґрунтується на принципі програмного управління, мають схожу структуру. Вони включають такі апаратні засоби: центральний мікропроцесор, внутрішню і зовнішню пам’ять, системну шину, пристрої введення - виведення інформації (клавіатура, дисплей, пристрій друкування, миша). Модульна структура комп’ютера дає змогу адаптувати її до потреб користувача.
Апаратні засоби - сукупність усіх пристроїв, з яких складається комп’ютер, або які можуть додаватися до нього за необхідності.
1.2. Конструкція та будова
Персональний комп’ютер (ПК) — це пристрій, що виконує операції введення інформації, оброблення її за певною програмою, виведення одержаних результатів у формі, придатній для сприйняття людиною.
Якість комп’ютера характеризується багатьма показниками. Це - набір інструкцій (команд), які комп’ютер здатен розуміти і виконувати; швидкість роботи (швидкодія) ЦП; кількість пристроїв введення-виведення, які можна приєднати до нього одночасно; споживання електроенергії та ін. Головним показником є швидкодія – кількість операцій, яку ЦП здатний виконати за одиницю часу.
Структура комп’ютера – це модель, що встановлює склад, порядок та принципи взаємодії її компонентів.
Основні функції визначають призначення комп’ютера: оброблення та зберігання інформації, обмін інформацією із зовнішніми об’єктами. Додаткові функції підвищують ефективність виконання комп’ютером основних функцій: забезпечують ефективні режими її роботи, діалог з користувачем, високу надійність. Ці функції комп’ютера реалізуються за допомогою її компонентів – апаратних та програмних засобів. За кожну функцію відповідають спеціальні блоки комп’ютера: пристрій введення, центральний процесор (ЦП), пристрій виведення. Всі ці блоки складаються з окремих дрібніших пристроїв. Номенклатура блоків може варіюватися, але мінімальний комплект складають: системний блок, клавіатура, монітор, маніпулятор (миша).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Ремонт персонального комп’ютера

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок