Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Хутряні вироби

Хутряні вироби

Назва:
Хутряні вироби
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,01 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
План
Вступ
Розділ 1.
1. Виробництво та споживчі властивості хутряних виробів.
1.1.1. Основні процеси виробництва хутряних виробів.
1.1.2. Споживні властивості хутряних виробів.
1. 2. Класифікація, асортимент та вимоги до якості хутряних виробів.
1.2.1. Види хутряних виробів та їх класифікація.
1.2.2. Розкриття асортименту хутряних виробів.
1.2.3. Вимоги до якості та особливості зберігання.
Розділ 2.
2.1. Процес постачання хутряних виробів на підприємства “Тикаферлюкс”.
2.1.1. Перші кроки та створення ВАТ "Хутрофiрма "Тисмениця"
2.1.2. Організація та види постачання на підприємства “Тикаферлюкс”.
2.1.3. Асортимент та умови зберігання хутряних виробів на підприємства “Тикаферлюкс»
Висновки та пропозиції.
Використана література.
Додатки.


ВСТУП.
З’ява хутряної одежі відноситься до давніх часів, коли людям, які жили в районах з холодним кліматом, одежею служили шкіри вбитих тварин. Поступово люди навчились обробляти і вичиняти хутро, зшивати шкіри за допомогою голки.
Поділ суспільства на класи сприяв тому, що в хутряному одязі з’являлись нові риси: національні, соціальні, естетичні. Хутро починають застосовувати для виготовлення багатої зимової одежі і прикраси костюмів.
Тема роботи: методи постачання хутрових товарів на прикладі фірми «Текаферлюкс». У хутряну та овчинно-шубну сировину включають хутро, хутряну сировину і невироблені шкурки морських звірів; у хутряні товари – шкурки вироблені зимово-весняних видів хутра, шкурки хутряні і вироблені шкурки морських звірів; у хутряні й овчинно-шубні вироби – хутряний і овчинно-шубний одяг, хутряні головні убори, коміри, хутра, пластини, скрій, жіночі хутряні убори (горжетки, пелерини), рукавиці, рукавички та інші хутряні вироби.
Мета роботи: В даній роботі ми розглянули виробництво, асортимент та методи постачання хутряних виробів.
Товарознавство вивчає фактори, що визначають якість товарів, споживчі властивості товарів, розробляє методи виміру властивостей і оцінки рівня якості товарів, визначає умови і методи збереження якості товарів під час перевезення, збереження, експлуатації, досліджує причини їхнього фізичного і морального зносу.
При підвищенні якості, наприклад при збільшенні довговічності товару, скорочується кількість виробів, необхідних для задоволення в них.
Якість не тільки технічна, але і суспільна категорія. Оцінка якості залежить як від властивостей, властивим товарам, так і від рівня суспільних потреб у цих властивостях, від умов споживання. Важливим моментом у визначенні якості є рівень суспільних витрат на виробництво товару.
У сучасних умовах вихідним пунктом формування асортименту, рівня якості і планування кількості товарів, що випускаються, стало задоволення потреб споживачів. Тому товарознавство від аналізу окремих споживчих властивостей товарів переходить до оцінки і виміру якості товарів з погляду ступеня задоволення відповідної потреби. Товарознавство активно включається у вирішення проблем керування якістю на всіх стадіях життєвого циклу продукції – проектування, виробництва, звертання і споживання. Особлива увага звертається на розробку раціональних умов збереження, перевезення, а також використання товарів, правил догляду за ними. Змінюється підхід товарознавства до дослідження асортименту товарів: на перший план висувається проблема розробки оптимального призначення і комплексу виробів, прогнозування асортименту.
В Україні нараховується більше 100 видів хутрових звірів і тварин. Для збереження і розширення поголів'я, хутрових звірів і збільшення заготівель сировини в нашій країні проводиться акліматизація коштовних видів хутрових звірів (ондатри, нутрії, американської норки), створена система заказників, заповідників.
Розділ 1.
1.1. Виробництво та споживчі властивості хутряних виробів.
1.1.1. Основні процеси виробництва хутряних виробів.
Хутряний напівфабрикат являє собою вироблені шкурки хутра, хутряної сировини і морських тварин, що мають натуральне фарбу чи фарбовані.
Вироблення шкурок, знятих з подовжнім розрізуванням по череву і лапах (спосіб шаром) або знятих цілими (способи трубкою, панчохою) і попередньо законсервованих (прісно-сухим способом, мокро і сухосоленням, квашенням і ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Хутряні вироби

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок