Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Проект інтер'єру дитячої кімнати

Проект інтер'єру дитячої кімнати

Назва:
Проект інтер'єру дитячої кімнати
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
37,90 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
кваліфікаційна робота
на тему: «Проект інтер’єру дитячої кімнати»


Зміст
Вступ ……………………………………………………………………………..…1
І. Історична частина
І. 1 Історія розвитку дизайну …………………………………………….2-4
І. 2 Історія розвитку інтер’єру ………………………………………….5-14
ІІ. Вивчення об’єкту
ІІ. 1 Інтер’єри дитячих кімнат………………………………………….15-24
ІІ. 2 Обладнання для дитячих кімнат…………………………………..25-31
ІІ. 3 Колір у формуванні інтер’єру………………………………….….32-36
ІІ. 4 Психологічні та вікові особливості при формуванні дитячих кімнат…………………………………………………..….37-41
ІІІ. Творча частина
ІІІ. 1 Робота над проектом…………………………………….………..42-44
ІІІ. 2 Кошторис………………………………………………………….45-46
Висновки……………………………………………………………………….47-48
Література
Додатки


Вступ
Дитинство – один з найважливіших періодів життя людини, коли закладаються основні уявлення про навколишній світ. Провідну роль у пізнанні світу дитиною має візуальне сприйняття. Саме тому просторове середовище, оточуюче їх, повинне мати високу естетичну та інформативну цінність.
Одним із пріоритетних напрямків розвитку незалежної України в останні 10 років є підвищення уваги до виховання підростаючого покоління. Особливе місце тут займає дошкільний вік, в якому формуються основні поняття світогляду.   Це оточення повинно бути зрозумілим і цікавим дитині, нести в собі інформативні і естетичні властивості.Воно покликане відбити “світ казки”, у якому живе дитина дошкільного віку і розкрити для нього нові обрії гармонійного, всебічного розвитку.
Дитяча кімната - це місце, де дитина проводить значну частину свого життя. Тому головне завдання дизайнера створити в ній мікросвіт, у якому маля буде почувати себе максимально комфортно, забезпечити атмосферу затишку, спокою і захищеності. Психологами доведено, що оформлення кімнати може вплинути на розвиток особистості і становлення характеру дитини. Тому до обробки дитячої необхідно підійти з усією серйозністю й увагою.
Щоб належним чином виконати поставлену перед собою задачу я зверталась до різних джерел отримання інформації. Використовувала літературу, вивчала особливості архітектурного проектування специфіку та характеристику інтер’єрів такого типу. Консультувалась з керівником та дизайнерами. А основне, намагалась повернутися в дитинство, згадати свої мрії, бажання , сподівання.
І. 1 Історія розвитку дизайну
Кожна наука опираеться на історичну пам'ять своїх попередників, не можна творити сучасного не знаючи минулого. Істрія дизайну є одним із спеціальних розділів загальної історії мистецтва і культури. Унаслідок розвитку науково – технічного прогресу вдосконалюються процеси навчання в усіх галузях мистецтва, науки, техніки й побуту. Оскільки фундаментальні принципи прогресу сягають сивої давнини, необхідно ґрунтуючись на історичній памяті предків, аналізувати і удосконалювати те, що було зроблено ними.
У 1957 р. була створена Міжнародна рада індустріального дизайну, яка сприяла розвитку дизайну увсьому світі. Членом цієї організації є і Україна. На генеральній асамблеї Ради, яка відбулася у 1969 р. у Лондоні, визначено формолявання дизану. Дизайн – це творча діяльність, метою якої є формування гармоніїного предметного середовища, що найбільш повно задовольняє матеріальні і духовні потреби людини.
В історії мистецтв, особливо в сучасній худохній практиці,предметна творчість займає значне місце. Усе наше предметне оточення, починаючи із утилітарних речей та закінчуючи містом в цілому, є основою не лише матеріальної, а й духовної культури кожної епохи. Предметна творчість безпосередньо включена у формування великих історичних стилів, пов’язана із історичними ідеалами й смаками інтелектуальної еліти.
Види мистецтв предметної творчості пройшли довгий час розвитку. Серед них ремесла, народне професійне та декоративне мистецтво, художня промисловість, оформлення повсякденного міського оточення і різноманітних свят, житлового приміщення.
Виникла нова професія – дизайн, яка увібрала в себе предметну творчість, технічну естетику, художнє конструювання і промислове мистецтво.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Проект інтер'єру дитячої кімнати

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок