Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Кінодокументи. Аналіз створення і суспільного значення кінодокументів

Кінодокументи. Аналіз створення і суспільного значення кінодокументів

Назва:
Кінодокументи. Аналіз створення і суспільного значення кінодокументів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
41,05 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Курсова робота на тему:
«Кінодокументи. Аналіз створення і суспільного значення кінодокументів.»


Зміст
Вступ.....................................................................................................3
РозділI. Історія розвитку кінодокументів…………………………….4
1.1 Історія виникнення кіно та кінодокументів................................. 4
1.2 Роль кінодокументів періоду 2-ї світової війни ...........................7
РозділII.Загальна характеристика та зберігання кінодокументів...13
2.1.Закон України про національний архівний фонд і архівні установи……..
РозділIII Проблеми українського кіномистецтва останньої чверті
ХІХ початку ХХ ст. (1896-1920 рр.)
3.1Розвиток кіно після О.Довженка
Висновки...............................................................................................15
Перелік використаної літератури.......................................................16
Додадки …………………………………………………………………


Вступ
Актуальність теми Документ – це діловий папір, що підтверджує який-небудь факт або право на що-небудь; це те, що офіційно засвідчує особу пред’явника; це письмові свідчення про що-небудь. З наукової точки зору документ – це засіб закріплення різними способами на спеціальному матеріалі інформації про факти, події, явища об’єктивної дійсності і розумової діяльності людини. Кінофотофонодокументи дають можливість зберегти об’єкти, явища, процеси, які неможливо зафіксувати іншими способами. Їх особливістю є доступність. Одночасно кінофотофонодокумент може передаватися тисячам рецепієнтів.
Документальне кіно – вид кіномистецтва, матеріалом якого являються зйомки справжніх подій. Прагнучи звільнити зображення від організованої дійсності документалісти світу шукають різноманітні способи і засоби показу справжнього життя.
Досліджувана тема є досить актуальною, адже кінодокументи вміщують величезний об’єм інформації, яка може використовуватися в найрізноманітніших галузях науки і культури. Це серйозний чинник для подальшого формування документування.
Метою даної курсової роботи є аналіз створення і суспільного значення кінодокументів.
Об'єктом дослідження виступають кінодокументи в загальному, а також документи періоду 2-ї світової війни.


РозділI. Історія розвитку кінодокументів
1.1 Історія виникнення кіно та кінодокументів
В 1892 в лабораторії Т. А. Здісона був сконструйований кінетоскоп - апарат з очком, через який глядач міг спостерігати рухоме зображення, зняте на гнучку целулоїдну плівку. В 1896 на зміну йому прийшов вітаскоп, проектуючий фільм на екран. Програма першого публічного сеансу (квіт. 1896) в мюзік-холі Костера і Байєла в Нью-Йорку складалася з танцювальних номерів і комічних сцен. Спочатку фільми йшли в зстрадннх театрах в кінці спектаклю, потім з'явилися кінотеатри: в 1902- «Злектричний театр» в Лос-Анджелесі, в 1903 - «Турне Хейла» в Сент-Луісі (глядачі сиділи у вагоні, за вікнами якого розвертався рухомий пейзаж). В 1905 у Пітсбурзі відкрився перший «нікелодеон» - від нікель (5-ти центова монета) і грец. одеон (театр). Через три роки «нікелодеонів» було вже 3 тисячі. Їх відвідувало 15 млн. глядачів в тиждень. Новизна і дешевість кіно привернули широку аудиторію. Щомісячно випускалось біля 400 фільмів. Орієнтуючись на демократичного глядача, кіно черпало сюжети в основному з повсякденного життя. Ведучими кінокомпаніями були «Едісон», «Байограф» і «Вайтаграф», які побудували в Нью-Йорку перші кіно студії. Багаточисленні більш менші фірми не мали студій і знімали свої фільми на натурі.
Кіно США розвивалося в атмосфері гострої конкурентної боротьби. В 1909 десять провідних кінофірм об’єдналися в так-званий Патентний трест з метою монополізації випуску і прокату. На основі патентних прав Єдісона трест добився юридичної заборони іншим фірмам знімати фільми, а кінотеатрам показувати їх продукцію. Незалежні компанії дали тресту відсіч. Переслідування зі сторони тресту примусили незалежні компанії перенести виробництво своїх фільмів в Каліфорнію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Кінодокументи. Аналіз створення і суспільного значення кінодокументів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок