Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> БАТИК. «СОН БІЛОЇ НОЧІ» (техніка художнього розпису)

БАТИК. «СОН БІЛОЇ НОЧІ» (техніка художнього розпису)

Назва:
БАТИК. «СОН БІЛОЇ НОЧІ» (техніка художнього розпису)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,81 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Батик. «Сон білої ночі»


Зміст
Вступ.....................................................................................................................
Розділ 1
Історія розвитку художнього розпису тканин.........................................
Розділ 2
2.1. Матеріали та обладнання для художнього розпису тканини..........
2.2. Технологічні особливості...................................................................
Розділ 3
Методика і послідовність виготовлення виробу......................................
Розділ 4
Методика викладання декоративно-прикладного мистецтва в процесі навчання дітей в школі ...............................................................................
Висновки................................................................................................................
Список використаної літератури......................................................................
Додатки


Вступ
Тема моєї кваліфікаційної роботи Батик «Сон білої ночі».В мене було багато ідей в процесі вибору теми. Мінялися теми, мінялися ескізи, та врешті я вирішила зробити панно «Сон білої ночі». Сни і сновидіння мають велике значення для людини. Кожному хочеться, щоб йому приснилися тільки приємні, світлі сни. Так і я роблячи це панно хотіла, щоб людям було приємно на нього дивитися, отримувати естетичне задоволення від побаченого, як від гарного сну.
Техніка Батик мені сподобалася вже після першого виконання роботи в цій техніці. Вона зачарувала мене графічними і живописними ефектами і була вибрана як спосіб, що дозволяє найбільш виразно утілити власний задум.
Метою моєї роботи є поглиблення знань з декоративно – прикладного мистецтва; систематизувати знання про розпис тканин.
Основними завданнями є: зібрання текстового матеріалу про розпис тканин, освоїти основні прийоми розпису, виконати творчу композицію в матеріалі.
Робота складається з теоретичної частини, яка висловлена в записці додатків, самого панно і планшета.
Записка включає три розділи.
В першому розділі висвітлюються основні види розпису, короткі історичні відомості про них.
В другому розділі описуються основні техніки виконання художнього розпису.
В третьому розділі йдеться про батик на сучасному етапі.
Дальше показані додатки і вказана література на яку я спиралася виконуючи панно.
Робота полягає у представлені варіанту творчої композиції.


Ти сам – твір мистецтва
Відкрий мистецтво у собі.
Еміль Жак Далькроз
Мистецтво – це передусім виховання душі, виховання почуттів, поваги до духовних цінностей. Воно не тільки відображає життя, але й формує його, створює уявлення про прекрасне, окрилює мрію, робить багатшою людську душу.
Мистецтво – це пам’ять народу. Воно пов’язує часи в нашій свідомості, вибудовує наше минуле, робить нас співучасниками подій і давно минувших і нинішніх.
Народе образотворче і декоративне мистецтво своїми коренями сягає глибокої давнини. Воно нерозривно поєднане з магічно-обрядовою і господарською діяльністю людини. Саме тому твори народного мистецтва містять як духовні, так і матеріальні ознаки. Між звичайними побутовими предметами з дерева, глини, каменя та інших матеріалів і предметами – творами народного мистецтва не існує чіткої межі. Поширене твердження, що кожна річ, виготовлена вручну, має певні художні якості. Щоправда ці якості спів розмірні лише з природними властивостями матеріалу та результатом його обробки (фактурою, текстурою, кольором тощо). Усі природні й технологічні показники неодмінно утворюють художню виразність первинного рівня. Але якщо народний майстер свідомо й цілеспрямовано посилює художню виразність завдяки спів розмірності форми, конструкції, цілісності й семантики орнаментальних структур, то такий вибір набуває особливої виразності вищого рівня. Він сприймається емоційно-чуттєво, стає не лише предметом, а твором мистецтва. Отже, народне мистецтво поєднує в собі духовно-матеріальну діяльність людини, виражену в художніх творах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: БАТИК. «СОН БІЛОЇ НОЧІ» (техніка художнього розпису)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок