Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Проект інтер’єру конференц-залу

Проект інтер’єру конференц-залу

Назва:
Проект інтер’єру конференц-залу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,62 KB
Завантажень:
446
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА
На тему : Проект інтер’єру конференц-залу


План
Вступ
1.Характеристика вихідного матеріалу
1.2.Основні напрямки в галузі проектування громадських приміщень
Планувальне вирішення
Композиційне вирішення
3.1 Композиційні засоби
3.2. Стильова спрямованість інтер’єру. Конструктивізм.
3.3 Світло і колір в інтер’єрі.
Опис обладнання
Матеріли і технології
5.1 Установка підлоги.
5.2 Фарбування стін і стелі
5.3Стеля із гіпсокартону.
Економічна частина
Висновки
Література
Додатки
1. Вступ
1.1. Характеристика вихідного матеріалу
Для кваліфікаційного проекту я обрала приміщення конференц-залу, будинку вчених, що знаходиться по вул. Шевченка, м. Івано-Франківська.
Цей будинок було збудовано ще в 1939р архітектором Маргошесом. Він також був власником шкіряного заводу у м. Івано-Франківську. Згодом виїхав у Великобританію.
Весь будинок дотриманий у стилі конструктивізму і модерну. З фасаду має досить симпатичний вигляд з віконцями форми кола. А у дворі розміщений невеличкий зелений дворик для прогулянок і відпочинку.
Для мене ця тема виявилась новою і дуже цікавою, оскільки сам тип приміщення, його розташування і планування дає можливість для великої кількості ідей і їх втілення. На сьогодні дуже актуальною є розробка таких інтер’єрів, оскільки ми живемо в сучасному світі, бізнес світі, коли люди постійно влаштовують різні семінари, доповіді, конференції, тощо. Отож таке приміщення є в багатьох закладах. Конференц-зал можна назвати візитною листівкою будь якого закладу, оскільки для проведення тут різних заходів запрошуються люди з інших організацій тому дуже уважно потрібно ставитись до вирішення інтер’єру такого закладу.
З самог початку побажаннями замовника було змінення образного вирішення стін, а у відповідності і всього приміщення. Єдиною умовою було дотримання стилю.
Роботу я почала з ознайомлення з приміщенням та зняття розмірів Приміщення виявилось досить просторим 8.7х8.3м2. і добре освітленим ( тут розташовано 2 великих вікна). Майже посередині приміщення знаходиться колона, що є дуже цікавим елементом. Її можна використати як акцент цього приміщення, а також зробити досить функціональним елементом. Посередині в кілька рядів розсташовані столи, а перед вікнами – широкий стіл для керівників і трибуна для виступів. Все приміщення виконане у світлих тонах і тим самим здається ще об‘ємнішим.
1.2.Основні напрямки в галузі проектування громадських приміщень
Сучасний інтер’єр громадських приміщень побудований на раціональному використанню площі з використанням найновіших технологічних засобів.
Для оптимізації роботи інженерно-технічного персоналу і службовців потрібно забезпечити їх сучасним комплексним обладнанням з оргтехнікою, засобами зв’язку, обчислювальною технікою з урахуванням нових тенденцій організації роботи в сфері управління. До основних типів адміністративних приміщень належать кабінети керівників, приймальні, конторські приміщення, проектні зали ( у тому числі і конференц-зали).
Згідно з нормативними даними ці приміщення за своєю площею бувають різними:
Кабінети – 17м2, 26м2, 35м2, 45м2, 53м2;
Приймальні – 12м2, 17м2, 25м2;
Конторські приміщення – 12м2, 17м2, 25м2, 71м2, 154м2;
Проектні зали – 71м2, 154м2.
За своїми функціональними характеристиками в цих приміщеннях передбачаються різні функціональні зони з обладнанням.У кабінетах керівників мають бути чотири основні функціональні зони: робоча, нарад, неофіційних переговорів, зберігання різних матеріалів і інформації. Особливу увагу слід звернути на оформлення робочого місця керівника. При цьому враховуються такі види його діяльності: адміністративна, організаційна, робота з документами, прийом відвідувачів, проведення нарад.
Робоча зона має бути в найбільш освітленій частині кабінету з таким обладнанням: робочий стіл, робоче крісло, приставний стіл, крісла для відвідувачів і місце для зберігання інформаційних матеріалів.
Характерною особливістю організації робочого місця керівника є досить широкий набір засобів зв’язку – комп’ютера, відеотелефона.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Проект інтер’єру конференц-залу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок