Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Скачати курсова робота: Музеї Англії, Шотландії, Уельсу

Музеї Англії, Шотландії, Уельсу / сторінка 4

Назва:
Музеї Англії, Шотландії, Уельсу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
1,95 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Вибір форми в Музеї Армії широкий. Є, наприклад, мундир шотландського стрільця часів Кримської війни, чи уніформа полковника британської колоніальної армії початку XIX сторіччя. До убрань додається й озброєння того часу.

У також в музеї можна побачити танки в холі, 4 бойових літаки під стелею, карликові субмарини; автобус, що використовувався під час Першої світової війни для транспортування британських солдатів; вражаючі картини з епізодами Другої світової війни.

АДРЕСА: Lambeth Rd., Lambeth, London SE1.

Станція метро LAMBETH NORTH.

1.1.7. Музей Вікторії й Альберта

Національний музей декоративно-прикладного мистецтва належить до числа найбільших на планеті. У галереях музею виставлена італійська скульптура Відродження і знаменита колекція малюнків Рафаеля, японська лакова мініатюра, одяг і коштовності, гігантська колекція індійського мистецтва, найбагатше у світі збори книг по мистецтву і багато інше. У музеї, крім того, постійно проходять цікаві виставки. Звичайно, оглянути найбагатшу колекцію за 1 день неможливо. При вході можна купити путівник по галереях, що допоможе вибрати найцікавіше.

АДРЕСА: Cromwell Road, London SW7, метро SOUTH KENSINGTON

1.1.8. Музей природознавства

Найцікавіша колекція музею жваво представляє процес розвитку Землі і істот, що її населяють. Навіть якщо ви не відчуваєте особливого інтересу до природничих наук, виставлені тут дивини навряд чи залишать вас байдужими.

Найцікавіші з них - 30-метровий кістяк динозавра, що жив 150 млн. років тому, і порівняльна експозиція ссавців у натуральну величину, з моделлю синього кита, що у 20 разів (!) більше слона. Будинок музею спроектований архітектором Альфредом Уотерхаусом і побудовано у виді собору, прикрашеного численними фігурами тварин і рослин.

АДРЕСА: Cromwell Road, London SW7

Станція метро GLOUCESTER ROAD

1.1.9. Музей науки

Музей славиться насамперед своїми виставками, від яких діти звичайно приходять у захват. Досягнення науки представлені тут у всій повноті, але в захоплюючій формі і без усякої нудьги.

АДРЕСА: Exhibition Rd., South Kensington, London SW7

Станція метро SOUTH KENSINGTON

1.1.10. Музей чаю і кави

Музей знаходиться на Темзі, у тім місці, де коли те вивантажували по 6000 ящиків чаю в день. Засновник музею – пан Брамах, торговець і власник кавових і чайних плантацій. У колекції - 1000 різних чайників. Представлено історію чаю від Китаю до Англії, лондонські чайні плантації XVIIІ ст., індійський чай і модні кава-бари в Сохо з 50-х рр. до наших днів. Брамах особисто проводить екскурсії.

АДРЕСА: The Clove Building, Maguire St.South of the River, London SE1.

Станція метро LONDON DUNGEON.

1.1.11. Музей Шерлока Холмса

Бейкер-стріт - адреса героя детективних історій, придуманих сером Артуром Конан Дойлом, добре відомий шанувальникам знаменитого письменника в усьому світі. Квартира Шерлока Холмса відтворена по її описі в добутках Конан Дойла. Ви відчуєте атмосферу того часу і згадаєте сюжети багатьох захоплюючих розповідей, у яких головними діючими обличчями були детектив надзвичайного розуму Шерлок Холмс і його вірний друг доктор Ватсон.

АДРЕСА: 221 Baker Street, London NW1

Станція метро BAKER STREET

1.2. ЙОРК

1.2.1. Мінстерський Собор

Йорк Мінстер пережив безліч пожеж, неодноразово перебудовувався. Готика, середньовічні вітражі, чудові квадратні вежі. Перша дерев'яна церква на його місці була зведена в 627 році, а собор, що дійшов до нас, будувався в 1070 - 1472 роках. Його ранньоготичні середньохрестя з'явилися в 1265 році, готичні неф і колонний зал - наприкінці XIII століття, хори і вежі в стилі "перпендикулярної гірки" - у XIV - XV століттях. Західний фасад з високим вітражним вікном (1338) і багато оздобленим ліпленням центральним порталом, вважається одним із найкрасивіших серед подібних.

Поруч із собором розташована колишня резиденція його скарбника, де зараз розміщається музей предметів стародавнього оздоблення і картин.

1.2.2. Центр вікінгів Йорвік

Йорвікский центр вивчення вікінгів у м. Йорк, створений для вивчення Коппергейтського городища, уже більше десяти років влаштовує подорожі на машині часу - в епоху вікінгів. Барвисті представлення і справжні знахідки археологів. Центр відтворений по археологічних планах і деяких елементах, виявленим при розкопках. По цьому центрі мандрівники пересуваються на спеціально сконструйованих так званих "капсулах часу".

1.2.3. Фортеця Кліффордс

З могутньої фортеці Кліффордс, що входила в 1262 р. до складу древніх укріплень Вільгельма Завойовника, відкривається мальовнича панорама міста. Сьогодні в фортеці знаходиться Музей народного мистецтва, що розповідає про історію і повсякденне життя міста.

1.2.4. Йоркширський музей

У Йоркширському музеї (Yorkshire Museum) на Museum Street представлені археологічні знахідки доісторичної, римської й англосаксонської епох, а також часів вікінгів і Середньовіччя.

1.3. Ліверпуль

1.3.1. Ліверпульский музей

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Курсова робота на тему: Музеї Англії, Шотландії, Уельсу

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок