Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> курсова робота безкоштовно: Музеї Англії, Шотландії, Уельсу

Музеї Англії, Шотландії, Уельсу / сторінка 6

Назва:
Музеї Англії, Шотландії, Уельсу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
1,95 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Единбурзький замок- не тільки королівська резиденція, але в першу чергу, фортифікаційне спорудження. Про це постійно нагадують позбавлені орнаментики й інших архітектурних надмірностей, але вражаючі своєю міццю бастіони, фортечні стіни, установлені на них стародавні знаряддя, у тому числі знаменита колосальна гармата (точніше, бомбарда) Монс Мег, відлита в 1457 році. Одна з гармат, але вже куди більш сучасна, регулярно використовується для традиційних залпів опівдні. Про військову історію замку розповідає і частина експозиції в приміщеннях казарм, госпіталю, казематів. Охорону Единбурзького замку несе рота шотландської гвардії.

У воріт замку знаходиться еспланада - невелика площа, призначена для проведення парадів. Щорічно, наприкінці серпня, тут відбувається основна дія барвистого Тату, фестивалю військових оркестрів усього світу, що традиційно відкривається виступом шотландських волинщиків і барабанщиків.

2.1.2. Музей віскі

Тут можна познайомитися з історією створення і виробництва шотландського віскі.

Перше письмове згадування про цей напій датуються 1494 р. Саме шотландці без утоми придумували різні суміші (blend), що зм'якшують інтенсивний смак sngl malt. Цьому змішуванню віскі зобов'язане своїм видатним комерційним успіхом в усьому світі.

Слово "віскі" походить від кельтського uisge beatha, що означає "вода життя". Це словосполучення переробили на uisce beatha, і поступово залишилася лише перша частина назви - uisce, що згодом трансформувалася в слово whisky.

Свій справжній розвиток віскі одержало близько 1700 р., коли технологія його виробництва став швидко удосконалюватися. Результатом цього став той чудовий напій, що ми знаємо сьогодні. Це шотландці придумали ті способи переробки, що у незмінному виді зберігаються і донині. Переслідувані королівськими податківцями, вони ховались високо в горах і там відкрили дійсний секрет віскі - чисту воду як основу.

Адреса: 354 Castlehill, The Royal Mile

2.1.3. Музей дитинства

Експозиції музею складаються з колекції іграшок, будиночків, костюмів, устаткування дитячого саду часів королеви Вікторії. Недавно відкрита експозиція цілком присвячена серіалу "Зоряні війни".

Адреса: High Street, 42 Royal Mile

2.2. Глазго

2.2.1. Музей транспорту

Сотні автомобілів, макет однієї з вулиць Глазго 1938 р.

Тут є все: королівські карети, стародавні автомобілі, потяги, трамваї, велосипеди, макети суден. На величезному стенді написано, як люди подорожували в старовину, хлопчикам і дівчинкам пропонується скласти свою історію про те, як би вони подорожували, будучи на місцях героїв. (Свою історію можна опустити в шухляду внизу стенда, і тоді юний відвідувач музею зможе брати участь у конкурсі). І ще для дітей виставлені комп'ютерні ігри-тренажери, і можна, сидячи в кріслі, керувати гоночною машиною. Для підлітків зроблена експозиція про мотоцикли.

2.2.2. Провандс-Лордшіп

У Старому місті знаходиться найдавніший будинок Глазго - Провандс лордшіп (XV століття), у якому сьогодні знаходиться музей.

3. Музеї Уельсу

3.1. Кардіф

3.1.1. Національний музей Уельсу

У музеї знаходяться відділи ботаніки, зоології, геології, археології, мистецтва. Найбагатша колекція творів мистецтва: Боттічеллі, Тьеполо, Тернер, Гейнсборо, Ван Гог, Сезанн, Ренуар, Піссарро, Сіслей, Буден, Брак, Дерен, Вламінк, Роден, Макс, Ернст, Магрітт.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Курсова робота на тему: Музеї Англії, Шотландії, Уельсу

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок