Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Скачати: Музеї Англії, Шотландії, Уельсу

Загрузка...

Музеї Англії, Шотландії, Уельсу

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
Музеї Англії, Шотландії, Уельсу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
1,95 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Британський Музей містить у своїй колекції великі виставки мистецтва древньої старовини і сучасних культур. Ця виставка - одне із самих чудових із вже існуючих на даний момент, охоплює два мільйони років людської історії. І що саме головне доступ до виставок абсолютно вільний для кожного відвідувача.

Британський Музей був заснований у 1753, щоб прищепити любов до мистецтва, природознавства і науки. Засновники Британського Музею керувалися трьома важливими принципами: щоб тримати всі колекції в повному зібранні, щоб вони були доступні усім, хто прагне пізнати й оцінити їхній культурний внесок, і третій принцип - вхід сім днів у тиждень.

Міжнародна цінність британського Музею і його ключова роль в ознайомленні з всесвітньою національною спадщиною, роблять його одним з найбільше відвідуваних суспільних будинків у Лондоні, сприяючи його культурному й економічному життю.

Британський Музей має статус винятково доступного культурного об'єкта, де багатовікові культури можуть бути вивчені за допомогою порівняння з іншими епохами людства, щоб надихнути і захоплювати більш ніж п'ять мільйонів відвідувачів у рік. Через програму опитувань публіки, організатори виставки і члени ради музею, проводять аналіз ефективності розуміння виставок які вони представляють.

Своїм заснуванням Британський Музей зобов'язаний великому натуралісту і колекціонеру Серу Хансу Слоану (1660-1753), що не побажав бачити що справа всього його життя (це колекція бібліотечного фонду і збори гербарію, приблизно 71 000 об'єктів) буде загублена після його смерті. Він запропонував Королю Джорджу II зробити свою колекцію національним надбанням, у замін оплати £ 20,000 своїм родичам, а якщо король би не пішов на дану пропозицію, то весь фонд колекції повинний би перейти закордонній академії наук для подальшого вивчення.

Зібрання фонду в основному складалися з книг, рукописів по природознавству, а також предмети старовини (монети, медалі, друковані видання, малюнки й етнографію). У 1757 Король Джордж II пожертвував «Стару Королівську Бібліотеку» суверенів Англії, і з цим привілеєм музей придбав новий статус. Музей був спочатку розміщений в особняку 17-ого сторіччя Montagu House у Блумсберрі на місці нинішнього будинку. 15 січня 1759 британський Музей відкрився для усіх. За винятком двох Світових воєн, коли частини зібрань були евакуйовані, він так і залишився відкритим поступово збільшуючи число відвідувачів від 5 тисяч у рік до сьогоднішніх 5 мільйонам.

Британський Музей став новим типом освітнього закладу. Керовані Парламентом, виставки музею належали нації, і вхід був відкритий для усіх. Перший художній курс «Друковане видання і малюнок» був відкритий у 1808 році.

Перше згадування про придбання колекції Грецьких ваз і інших об'єктів мистецтва Сером Вільямом Гамільтон було датовано 1772 роком. Поповнення продовжилося: у 1802 році, такими відомими придбанням як Rosetta Stone і іншим стародавнім антикваріатом з Єгипту, у 1805 році - Townley зібрання класичної скульптури, у 1816 році - скульптурами Парфенона, відомого як Мармур Елгіна. Так само швидко розширювалася бібліотека виставки природознавства: у 1823 році Джордж IV пожертвував бібліотеку свого батька (Бібліотека Короля), що спровокувало будівництво нового будинку, спроектованого архітектором сером Робертом Смайрком (1780-1867). Перша стадія була в основному закінчена в 1852 році, будівництвом круглого Читального залу, його розробив брат Роберта Сідней (1798-1877)

19-те сторіччя було часом розширення музею. Введені раніше обмеження на вхід були відмінені, особливо у вихідні дні. У музей потекли маси усіх соціальних класів. У той час як академічна робота Музею продовжувався публікацією великого ряду каталогів, багато хоронителів Музею виявили інтерес у розширенні аудиторії через екскурсії. Перше повний каталог зборів колекцій Музею було видано в 1808 році і містило більш ніж шістдесят видань детально ілюстрованих книг. Так само Музей активно брав участь у розкопках за кордоном. Його ассірійські збори сформували основу для дешифрування клинчастого знака, що закінчилося розшифровкою єгипетської ієрогліфічної мови. Великий внесок вніс у 1851 році сер Огастус Волластон Франкс (1826-97) у такі області як британська і європейська передісторія, етнографія, східне мистецтво й археологія.

У 1880-их роках виставки природознавства були переміщені в новий будинок на Півдні Кеннігстона, що пізніше став Музеєм Природознавства. Цей від'їзд і будівництво Білого Крила (Монтагью Стріт) протягом деякого часу збільшили зібрання. Галереї короля Едварда, відкриті в 1914 році, Duveen Галерея (1939/62 р.) і Нове Крило (1978) забезпечили, додаткові приміщення для збереження бібліотеки й іншої колекції. Це, однак, не вирішувало потреби Музею в додаткових площах і було запропоновано подальшої передачі виставок.

Відділ Етнографії переїхав тимчасово до Берлінгтонських Садів (тепер закритий) у 1970 році, а в 1973 році відділи бібліотеки стали частиною нової організації Британської Бібліотеки.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Курсова робота на тему: Музеї Англії, Шотландії, Уельсу

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок