Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Народно-прикладне мистецтво в готельних комплексах

Народно-прикладне мистецтво в готельних комплексах

Назва:
Народно-прикладне мистецтво в готельних комплексах
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,81 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Зміст:
Вступ………………………………………………………………… 3-6
Розділ І. Народне декоративно-прикладне мистецтво…………… .7
1.1. Характеристика народного декоративно-приладного
мистецтва………………………………………………….7-10
1.2. Декорування інтер’єра……………………………………10-12
1.3. Живопис в інтер’єрі………………………………………12-15
1.4. Рослини в інтер’єрі готелів………………………………15-20
1.5. Колірна композиція інтер’єру в готелі………………… 20-21
Розділ ІІ. Меблювання в готельних комплексах…………………22
2.1. Основні вимоги до меблевого оформлення…………….22-26
2.2. Оббив очні тканини меблевих виробів…………………26-31
2.3. Декоративні і меблеві тканини………………………….31-33
Висновок……………………………………………………………34-35
Список використаної літератури……………………………….36
Додатки.
Вступ
Якість обслуговування туристів є проблема комплексна. ЇЇ вирішення передбачає ефективне використання всіх важелів, різних форм і методів впливу. В основу вирішення цієї проблеми покладено системний підхід: єдність і взаємодія організаційних, технічних, економічних, соціологічних та правових заходів.
Якість обслуговування-це сукупність властивостей і ступеню корисності послуг, що обумовлює здатність усе повніше задовольняти потреби туристів якість надання послуг залишає в пам'яті туриста найбільш стійке враження тому, що саме ці послуги щоденно задовольняють його потреби перішої необхідності. Важливий елемент готельної справи є відповідність інтер’єру-естетичному смаку майбутніх клієнтів. Підприємства готельного господарства обслуговують досить різноманітний контингент відвідувачів -туристів як вітчизняних, так й іноземних, як організованих, так й індивідуальних. Для кожної категорії споживачів потрібні особливі методи, прийоми обслуговування, і звісно навіть різні інтер’єрні оздоблення номерів
Сприятливі умови життєдіяльності людини в готелях забезпечуються завдяки створенню комфорту як у самому готелі, так і на території, що прилягає до нього. Загальний комфорт внутрішнього простору готелів є інтегральним поняттям. Воно включає екологічний, функціональний і естетичний комфорт середовища будь-якого приміщення готелю.
Будівлі готелів призначені для короткочасного проживання людей з метою здійснення різних видів діяльності. Це можуть бути ділові контакти під час відряджень, участь у роботі нарад, конференцій, симпозіумів і ін., туристичні поїздки з метою ознайомлення з природними визначними пам'ятками, історичними та архітектурними пам'ятниками (міста, регіону, країни); поїздки з метою відпочинку, курортного лікування, оздоровлення, а також для здійснення спортивних змагань та ін.
Інтер`єр - це організація внутрішнього простору будівлі, яке представляє собою створене середовище, яке забезпечує умови життєдіяльності людини; складне, багатопланове явище, яке здатне справляти величезний естетичний психофізіологічний вплив на людину
Саме поверхневе тлумачення поняття «інтер'єр» пов'язане з обстановкою і обробкою того або іншого приміщення. Архітектори розглядають інтер'єр у зв'язку з екстер'єром – зовнішнім виглядом споруди в цілому. Концепція архітектурного інтер'єру не може до кінця реалізуватися у вигляді окремого узятого приміщення, але проектується як система просторів з виявленням акцентів, напрямів фізичного і емоційного руху.
Кожній історичній епосі відповідали свої погляди і уявлення про зовнішнє і внутрішнє убрання архітектурної споруди. Від максимальної наближеності до природи до величних споруд, що показують високе положення в суспільстві і індустріальних гігантів, – що втілюють досягнення науково-технічного прогресу.
 
Інтер’єр будь-якого приміщення готелю повинен володіти екологічним, функціональним та естетичним комфортом.Ознайомимося з їх характеристикою:
Функціональний комфорт визначає зручність експлуатації будь-якого приміщення. Він забезпечує захист від довкілля, безпеку і здійснення усіх функціональних процесів життєдіяльності людини: сну, харчування, відпочинку, особистої гігієни, розважання, ділових контактів тощо. Поділ усіх процесів життєдіяльності людини в приміщеннях здійснюється прийомами функціонального зонування як загального простору готелю з виділенням функціональних блоків, так і мікрозонуванням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Народно-прикладне мистецтво в готельних комплексах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок