Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Стиль модерну в інтер’єрі

Стиль модерну в інтер’єрі

Назва:
Стиль модерну в інтер’єрі
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,72 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота з історії дизайну на тему:
«Стиль модерну в інтер’єрі »


Зміст
Вступ
1 Стиль Модерн, поняття стилю та його особливості
2 Модерн крізь призму часу
3 Будинку в стилі модерн та аксесуари до них
4 Кухні в стилі модерн
5 Ритм великого міста - ремонт квартир
Висновок
Список використаних джерел
Вступ
Як хочеться жити добре і красиво! Адже все в наших руках! Звичайно, квартири, побудовані в роки масового будівництва соціалізму, залишають бажати кращого, проте сьогодні завдяки новій техніці і будівельних матеріалів можна перетворити совою будинок у «цукерку», в ньому дійсно буде жити і добре, і приємно. Все залежить тільки від фантазії хазяїна і, може, якщо не достатньо такої, допомоги будівельної фірми і салону по дизайну.
Плануючи стиль інтер'єру для сучасного заміського будинку, багато архітекторів все частіше звертаються сьогодні до класичного мистецтва минулого, до його бездоганним пропорцій і внутрішньої гармонії. У низці художніх напрямків модерн займає, мабуть, одне з провідних місць. Парадокс? Затаврований колись як прояв міщанства і вульгарності, як позбавлений всякої художньої цінності і приречений, здавалося б, на забуття, сьогодні модерн знову на піку популярності.
1 Стиль Модерн, поняття стилю та його особливості
Модерн, стиль модерн, "новий стиль" - так найчастіше іменували сучасники досить помітний напрямок у просторових мистецтвах 1890-1900-х років, що виявляло видиму подібність із загальноєвропейськими шуканнями цієї епохи в різних країнах називалися по-різному: Art Nouveau, Jugenstіl, Modern style і т.д., що протиставляла свою принципову новизну еклектичної утилізації, що приїлася за півстоліття, спадщини всіх століть і народів. Не менш принципова для модерну була і його претензія бути саме стилем, його прагнення втілити дух сучасної епохи повно і цільно, у всеосяжних і тільки їй приналежних художніх формах, як це було властиво великим стилям минулого. Архітектурні будівлі в стилі Модерн так само відрізнялися особливою оригінальністю. Колірна палітра, що підходить для стилю Модерн - це перлинно-сірі, ніжно-бузкові відтінки. Що стосується меблів у стилі
У меблях модерну паралельно розвиваються дві лінії: декоративна (капризні форми і контури) і конструктивна (прямолінійність, ясна побудова), причому остання більш характерна для німецьких і англійських виробів. Предмети, що тяжіють до конструктивної ясності ліній і форм, простіші, елемент декору зведений в них до мінімуму. Цей напрям найповніше представлено у творчості меблевих майстрів Рімершміда і Панкока.
Мистецтво побутової речі бере курс на створення таких виробів, на яких як цільова (корисна), так і художня форма були б результатом єдиного матеріально-технологічного процесу. Це вело до спрощення побутових речей, у тому числі і предметів меблів. У дорогих виробах пуританське дію простих форм посилювалася тонкістю обробки, застосуванням цінних матеріалів, накладними прикрасами (інкрустації, кольорова фанера, перли, слонова кістка, метали, напівкоштовні камені і т. д.).
Одним з досягнень модерна було те, що художники, проектували меблі, спостерігали за здійсненням своїх задумів безпосередньо в майстерень. Послугами проектувальників користувалися навіть при меблюванню квартир в прибуткових будинках. Це відкривало можливість для здійснення ідеї гарнітура, комплекту меблів в широких масштабах.
Теоретики модерну відстоювали концепцію, згідно з якою архітектура будівлі, інтер'єр і вся обстановка приміщень повинні були становити єдиний художній ансамбль, здійснений за проектом одного архітектора або художника. Орнамент модерну виступає в органічному єдиний-шаруватих сформували, зрозуміло, в тій мірі, в якій поняття "органічний" взагалі пріложімо до цього стилю. Узявши на озброєння гасло "Назад до природи", модерн створив складну систему лінійного орнаменту, в основу якої були покладені мотиви сильно стилізованих квітів і рослин. Але в цілому роль декору незначна; предмети меблів скромно прикрашені інтарсією, металевими накладками; різьба по дереву зустрічається лише в рідкісних випадках.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Стиль модерну в інтер’єрі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок