Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Культура -> Олійний живопис «Квіти»

Олійний живопис «Квіти»

Назва:
Олійний живопис «Квіти»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,33 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
на тему:
Олійний живопис
«Квіти»


ЗМІСТ
ВСТУП
І. Історія розвитку олійного живопису.
ІІ. Вирішення технікою олійний живопис.
2.1 Інструменти і матеріали.
2.2 Композиційне вирішення.
2.3 Колірна гама.
2.4 Творчість відомих живописців.
ІІІ. Техніка виконання.
3.1 Послідовність виконання.
3.2 Організація робочого місця.
3.3 Приготування грунту для полотна.
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ
ВСТУП
Олійний живопис представляє художнику велику кількість можливостей. Ми можемо малювати маслом, спираючись на свій душевний стан: новим мазком можна легко внести зміни в форму, тон і структуру. Нарешті ми маємо можливість замалювати помилку. Бувають дні коли хочеться малювати густо накладеними масками, яскравими, насиченими кольорами. А в інший час хочеться ніжних, м’яких тонів, масками, які легко лягають на полотно.
Щоб гарно малювати потрібно відчувати впевненість у собі та масках, які ти ставиш. Це ми можемо досягнути різними шляхами. Одним із них є вивчення тональності і переходів від світла до тіні. Наступним шляхом є правильне підбирання кольорів. Достатньо подивитися на натюрморти голландських художників XVII ст. щоб зрозуміти, що означає колір для художника. З століття в століття квіти з їх витонченими формами і тонами надихали художників на створення картин. Сучасні художники не є виключенням. Кожен із нас повинен вибирати ті квіти, які викликають у вас натхнення і емоціональний виклик.
Багато людей вважають, що починати займатися живописом потрібно аквареллю. Насправді набагато легше малювати олійними фарбами. Якщо ви хочете навчитися малювати олійними фарбами, то починайте малювати на чистому ґрунтованому полотні. І знайте, що перша ваша картина буде надихати вас на подальшу творчість.
Джерело натхнення ви зможете зустріти в самому несподіваному місці. І для цього зовсім не потрібно ходити дуже далеко шукаючи, що намалювати. При цьому ви завжди можете забрати з композиції небажані на ваш погляд елементи. За вирішенням завдань живопис розподіляється на монументальний, станковий і декоративний.
Станковий живопис об’єднує твори самостійного значення, не пов’язані із яким-небудь художнім ансамблем або суто утилітарними функціями. Він відрізняється найбільше широкими можливостями відтворення життя. Творам станкового живопису притаманна тонка, психологічно багатогранна характеристика образів і багатство нюансів форми.
І. Історія розвитку олійного живопису
Коріння олійного живопису проявляється ще в далекому минулому. Він з’явився ще швидше до відомого Яна Ван-Ейка, з яким багато людей пов’язують відкриття даної техніки. Швидковисихаючі олії для живопису спочатку були популярні в Східній Європі, ніж на Західній. Фарби перетерті на олії, стали користуватися популярністю в Венеції в кінці XV століття, а на початку XVI століття вони стали загальновизнаним матеріалом для станкового живопису по всій Італії і в інших країнах Європи.
Український живопис останньої третини XIX – XX століття, як і вся українська національна культура тієї доби, розвивався в складних історичних умовах. Внаслідок того, що Україна була поділена на західну і східну частини соціально – економічний і культурний розвиток у кожній з них відбувався по – різному та відзначався своїми специфічними особливостями.
В 1870 році почав розвиватися реалізм у образотворчому мистецтві, глибоко ідейне мистецтво передвижників. Правдиве і всебічне зображення, в зв’язку з цим небувале розширення кола тем і сюжетів, глибока ідейність змісту й психологізм образів, інтенсивний розвиток всіх найважливіших жанрів, особливо побутового, розмаїття творчих індивідуальностей, виняткова майстерність композиційного, колористичного вирішення – такими є визначальні риси живопису передвижників.
Витоки мистецтва живопису сягають у глибину століть – у доісторичний період людської цивілізації. Вони пов’язані з так званим печерним розписом, зразки якого були знайдено у печерах Ласко та Кастільо (Франція), а також з кольоровими зображеннями тварин на скелях Скандинавії, плато Тассилі (Африка), капової печери (Урал).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Олійний живопис «Квіти»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок